April PearsonI

April Janet Pearson

6,4
863 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby April Pearson

Jeśli chodzi o jej role w serialu Skins z pełnym przekonaniem śmiem stwierdzić, że ta rola wogóle nie powinna jej się należeć. Powinna ją tam zagrać ładna dziewczyna, a nie ona.
I ona nie grała w serialu w 86 tylko ten serial jest kręcony od 86 a ona grała kiedy indziej.

xensis

Jak dla mnie jest ładna,kwestia gustu.Lepsza niż typowa słodka blondyneczka.

xensis

phi daruj sobie takie osady kto jest ladny a kto nie ;/ dorosnij

MeMarie

Nie martw się, ty jesteś brzydsza...

wojtek514

Być może, jak kto woli. Pozdrawiam Wojtek.

wojtek514

inteligetna riposta, nie ma co..

TheClaudia

da się inteligentnie na tak głupi post? :P

xensis

uważam tak jak ty, aktorki grające Cassie, czy Jal są według mnie dużo, dużo ładniejsze.

xensis

A dla mnie ona jest najładniejsze w tym serialu. Najmniej mi się podoba Cassie

xensis

Może zacznijmy od tego, że serial miał przedstawiać prawdziwe oblicze angielskiej młodzieży, pokazać prawdziwą młodzież, a nie jedynie jej stereotypowe wyznaczniki tzn pusta blond dziewczyna, sportowiec itp.
Uważam, że to iż w serialu nie znajdziemy nikogo z wyżej wymienionych jest ogromnym plusem. Dobór aktorów w serii jest dobry, nie użyje słowa świetny bo zawsze mogło być lepiej :) I tak owszem April Pearson nie zawsze wygląda jak taka "żyleta" ale chyba o to właśnie chodzi by pokazać, że nie każdy jest doskonały tak samo jak bohaterowie Skins. Nie bez powodu twórcy serialu często pokazują ich w opłakanym stanie, czyli z rozmazanym makijażem, zapłakanych, (przepraszam za wyrażenie)obrzyganych czy zaćpanych i inne. Myślę że chcą nam przede wszystkim przekazać m.in., że nikt nie jest idealny.Tu oto chodzi. Tak więc aktorka grająca Michelle nie mogła być uosobieniem marzeń gdyż to gryzło by się z całą konwencją serialu.

arka_111

mi sie nie podoba,porostu nie jest w moim guscie

xensis

rzeczywiście,obiektywnie ona nie jest ładna-nos zaburza proporcje jej twarzy.
ale ma klasę,lubię jej postać w 'Skins'.taka Posh Spice w tym serialu:>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones