Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

Zawsze mnie rozśmieszała jego gra :D i osoba w filmach. wystarczy spojrzeć na zdjęcia. i posłuchać akcentu : P

Ale muszę być sprawiedliwy wobec ocen względem innych aktorów, dlatego też daję tylko, a może aż 5. Nie jest to aktor wszechstronny, nie oszukujmy się. Wręcz udaje, że gra. Mam nadzieję, że mnie nie zabijecie za moją opinię, bo widzę wiele wypowiedzi fanów : P rozumiem, że umie grać ( w gruncie rzeczy on taki jest w realu bo grać nie umie ;p ) "zajebistego koksa" albo grać w komediach. Świetnie mu to wychodzi.
Ale mimo sympatii do niego, oceniajmy go obiektywnie, proszę. Porównajcie jego "kunszt" aktorski z Robertem De Niro np.
Stąd więcej niż 5 ode mnie nie zarobi.

Dziękuję za uwagę.

Astral_the_Shadow_Prayer

lepiej ocen go na 1/10. poczujesz sie lepiej. Ciekawe jak Robert De Niro zagralby Terminatora. nie oszukuj sie. Arnold to typ aktora stworzonego do kina akcji - tak gdzie zwyczajny oscarowy aktor z holywood w zyciu sobie nie poradzi. Wiec oceniam go obiektywnie na 8, ale z uwagi na to, ze go lubie to na 10. A, ze grac umie to juz udowodnil w komediach typu junior, blizniacy.

powodzenia z twoim obiektywizmem.

damian_filmweb

coś mi się zdaje, że kogoś tu ponosi. Rozumiem, że jesteś fanem, ale od razu się nie unoś tak, bo zawału dostaniesz :)
gra arnolda jest po prostu sztywna, ot co. a co do tych komedii to grał tam przeciętnego czlowieka, praktycznie samego siebie. Nie było to wyzwanie aktorskie.
co do kina akcji - sam to powiedziałeś. Aktor stworzony do kina akcji. Nie jest wszechstronny, stąd moja ocena 5. Powodzenia z twoją obiektywnością.

użytkownik usunięty
Astral_the_Shadow_Prayer

w którym to filmie Arnold tak cię rozśmieszył?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones