Ashley Benson

Ashley Victoria Benson

8,0
4 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Benson

Naprawdę urocza dziewczyna:)> Bardzo miło się ją ogląda, a Hanna jest naprawdę skomplikowaną i niezwykle ciekawą postacią:)

HollyShannen19

co jest skomplikowanego w Hannie? Przecież jest prostą, bezpośrednią dziewczyną...

bella_elena

HollyShannen19 chodziło pewnie o to, że - jak każdy - ma swoje za uszami, różne problemy i dziwne sytuacje w domu itp. dopiero po paru odcinkach poznaliśmy problemy Hanny w domu - odejście ojca, jak ona to przeżyła, zły stan finansowy, skłonności do 'brania bez zapłaty' w sklepach; jej relację z Ali [nienawiść i przyjaźń], związek z Seanem, problemy z wagą, więc nie wiem, czy można ją nazwać prostą [bezpośrednią tak]... w sumie nikogo tak nie można nazwać, bo każdy ma swój charakter i swoje zachowania, które poznaje się w dłuższym okresie czasu. :P

yootsuu

i, oczywiście, też lubię Ashley, naprawdę urocza i śliczna dziewczyna :D

yootsuu

Nie wiem, jakim cudem nie pokazało mi się w powiadomieniach, że ktoś skomentował mój post :) Teraz przeglądam stare tematy i niespodzianka :p Dokładnie o to mi chodziło yootsuu, dzięki za odpowiedź ;) Jak powiedziałyście, Hanna jest bezpośrednia co nie zmienia faktu, że to skomplikowana postać.

HollyShannen19

wg mnie Hanna jest najlepszą aktorką z serialu. Tzn najlepszą z 4 głównych bohaterek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones