Ashley GreeneI

Ashley Michele Greene

7,8
8 780 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Greene

Nie wiem jaki ma charakterek ale jeśli chodzi o wygląd to u mnie na 10/10. Boże jaka Ona jest PIĘKNA !!!

;( szkoda, że Jej nigdy nie poznam ;(

Notorious Gomez

zgadzam się, jest piękna i bardzo ją sobie cenię jako aktorkę, mogę nawet powiedzieć, że jest moją idolką

Notorious Gomez

Hihi znam to uczucie ;d

Notorious Gomez

http://hskbooty.com/ashley-greene-nude-photos-nsfw/ tu masz jej zdjęcia nago

Pathetik9946

Widziałem już te zdjęcia. W necie jest ich więcej, szkoda że upubliczniła takie zdjęcia ;/. Pewnie jest lepszą osobą jako Alice niż jako Ashley.

Notorious Gomez

Z wyglądu można powiedzieć że idealna ale z głową chyba coś nie tak do końca,zdjęcia w stylu jakiś nierozgarniętych nastolatek które stają przed nago przed lustrem i robią sobie zdjęcia na facebooki i inne "portale społecznościowe".

użytkownik usunięty
Notorious Gomez

Nie ma talii? Przynajmniej tak wygląda na zdjęciu

Notorious Gomez

Boszzzz, przecież nie upubliczniła tych zdjęć sama. Są ludzie, którzy włamują się do telefonów lub komputerów takich 'osobistości' i wyciągają brudy, standard.

Fishbon3r

Trzymanie swoich gołych fotek w telefonie to standard?

pan_dziejaszek

Standard dla tych, którzy zarabiają swoim wyglądem. Celowe upublicznianie takich zdjęć można między bajki włożyć.

Notorious Gomez

brzydka jest przecież O_o faceci macie jakieś dziwne gusta, serio

Eryniae

zgadzam się

Eryniae

I oczywiście odezwały się jakieś zazdrosne kobiety. zadbajcie o swój własny wygląd - nie będziecie musiały wyrzucać swoich frustracji w sieci.

Bociek_O_le

dokładnie, brachu

Bociek_O_le

Haha święte słowa :)

Bociek_O_le

sam jestes sfrustrowany bo wzdychasz do jakieks baby na forum jaka ona piękna i jaki to ideał kobiety, to jest bardziej żałosne ,znajdz sobie jaką babę w realu i do niej tak wzdychaj
twarz ma ładną ,ale ciało przeciętne

Bociek_O_le

zgadzam się z tym, że Ashley jest piękna, ale śmieszy mnie takie podejście, że jak ktoś skrytykuje czyjś wygląd to od razu zazdrości. a może po prostu mają takie, a nie inne zdanie i jeszczerze wyrażają? piękno jest subiektywne, a ty nie masz monopolu na rację

Eryniae

Myślę, że ma coś w sobie. Uważam że jest atrakcyjna. Ale kobieta to nie tylko wygląd. A także gesty, mimika, sposób chodzenia, czy ton głosu, pewność siebie. To wpływa na postrzeganie. Zewnętrznie zaś kobiety są takie które podobają się jednym i inne, które podobają drugim. Słowo brzydka jednak jest przesadne i krzywdzące. Brzydcy ludzie kojarzą mi się z obrzydzeniem, a ona ma w sobie coś "interesującego", nawet gdy nie wpisuje się w kogoś gust.

Notorious Gomez

Jest śliczna, to fakt, aczkolwiek zastanawiam się - pod kątem aktorskim - czy sprostałaby jakiejś większej roli. Czemuś poza filmami dla młodzieży.

Notorious Gomez

Podbijam! Tak idealnie piękna, że ciężko na nią spojrzeć i nie westchnąć ;) jeszcze taki słodziak w Zmierzchu :)

Notorious Gomez

no to, że jest piękna to fakt ale co ma piękność do gry aktorskiej ?

Notorious Gomez

Ma ciekawy kolor oczu

Notorious Gomez

Zgadzam się, jest przeeee cudna!

Notorious Gomez

Z jej udziałem obejrzałem tylko"Zjawy"' film nie ciekawy ale jej bohaterka w filmie to ideał kobiety

użytkownik usunięty
Notorious Gomez

Do piękna daleka droga,bardzo przeciętna z wyglądu mówiąc delikatnie

Notorious Gomez

Całkiem atrakcyjna babeczka, ale do mojego ideału jej jednak brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones