co jest z Tymi użytkownikami fb?

ta Pani podkładała głos pod tyle postaci w anime i przede wszystkim pod gł. postać z najlepszej anime ever [:)] i nawet nie ma jednego komentarza pod swoim profilem? nawet jednego prostego (żeby nie napisać prostackiego) w stylu "co za sexy głos"?
nie rozumiem tu czegoś...

3
  • "fw" nie "fb" oczywiście.

  • Ogólnie Ludzie, a często także fani produkcji animowanych zarówno tych japońskich jak i amerykańskich, czy nawet polskich nie mają zbyt dużego rozeznania w aktorach głosowych jeśli nie są to jakieś znane postacie np. z filmów fabularnych.

    W takim dajmy na to "Shrek"u czy "Epoce Lodowcowej" w gwiazdorskiej obsadzie amerykańskiej czy polskiej(gwiazdorskiej na swój sposób XD) każdy znał każdego aktora, bo były to znane postacie z dużego ekranu.
    Kiedy sięgnie się wzrokiem do aktorów znanych typowo z podkładania głosów jest już inaczej. Nieliczni kojarzyli osobę Jarosława Boberka przed rolą Króla Juliana w "Madagaskarze", a podkładał głos pod mnóstwo postaci animowanych czy do reklam telewizyjnych. Duże znaczenie ma też popularność danego filmu/serialu/anime i sama charakterystyczność postaci.

    Pani Tanaka poza rolą major Kusanagi zazwyczaj podkłada postacie drugoplanowe jak Slan w "Berserk"u czy Caster w "Fate/Stay Night" toteż jej szanse na rozpoznawalność wśród polskich fanów dość małe.
    Większe szanse mieliby tu tacy aktorzy jak: Masoko Nozawa, Hiroshi Kamiya, Romi Pak czy Noriaki Sugiyama

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: