Atsuko TanakaI

[{"id":20,"name":"voices","above5p":true,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/104023/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":273,"rate":8.47985347985348,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/104023/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":4,"rate":7.75,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,5
273 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Atsuko Tanaka
 • ta Pani podkładała głos pod tyle postaci w anime i przede wszystkim pod gł. postać z najlepszej anime ever [:)] i nawet nie ma jednego komentarza pod swoim profilem? nawet jednego prostego (żeby nie napisać prostackiego) w stylu "co za sexy głos"?
  nie rozumiem tu czegoś...

 • the_men_from_okinawa "fw" nie "fb" oczywiście.

 • the_men_from_okinawa Ogólnie Ludzie, a często także fani produkcji animowanych zarówno tych japońskich jak i amerykańskich, czy nawet polskich nie mają zbyt dużego rozeznania w aktorach głosowych jeśli nie są to jakieś znane postacie np. z filmów fabularnych.

  W takim dajmy na to "Shrek"u czy "Epoce Lodowcowej" w gwiazdorskiej obsadzie amerykańskiej czy polskiej(gwiazdorskiej na swój sposób XD) każdy znał każdego aktora, bo były to znane postacie z dużego ekranu.
  Kiedy sięgnie się wzrokiem do aktorów znanych typowo z podkładania głosów jest już inaczej. Nieliczni kojarzyli osobę Jarosława Boberka przed rolą Króla Juliana w "Madagaskarze", a podkładał głos pod mnóstwo postaci animowanych czy do reklam telewizyjnych. Duże znaczenie ma też popularność danego filmu/serialu/anime i sama charakterystyczność postaci.

  Pani Tanaka poza rolą major Kusanagi zazwyczaj podkłada postacie drugoplanowe jak Slan w "Berserk"u czy Caster w "Fate/Stay Night" toteż jej szanse na rozpoznawalność wśród polskich fanów dość małe.
  Większe szanse mieliby tu tacy aktorzy jak: Masoko Nozawa, Hiroshi Kamiya, Romi Pak czy Noriaki Sugiyama