Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

Jakie polecacie filmy z udziałem tej aktorki?

użytkownik usunięty
nataleczkafr

No więc polecam oczywiście dobrze znany "Śniadanie u Tiffany'ego", poza tym bardzo mi się podobał film "Doczekać zmroku" - kapitalny. "Zabawna buzia" jest też fajny, lekkim musicalem z Audrey intelektualistką^^ Hmm, no i jeszcze "Rzymskie wakacje" m.in.;]
Pozdrawiam!

Ja polecam "Szaradę", "Krawą linię" i "Wojnę i pokój". Bo jej "klasykę" pewnie wszyscy polecamy.

Marguerite

"Breakfast at Tiffany's"

nataleczkafr

Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie przepadam za 'Śniadaniem..'. 'Rzymskie wakacje' to oczywiście klasyk, ale mi podobała się też w 'Miłość po południu' i 'Szaradzie'. Jejku, oglądałam z nią tyle filmów, trudno jest mi wybrać ten najlepszy..;)

nataleczkafr

ja z czystym sercem polecam wszystkie, bo we wszystkich zagrała cudownie. ale najbardziej oczywiście nieśmiertelne i wspaniałe 'śniadanie u tiffany'ego'.

nataleczkafr

Ja wszystkich jeszcze nie oglądałam,ale polecam : "Śniadanie u Tiffaniego","Rzymskie wakacje" i "Zabawną buzie".

rrr_Angel

Marguerite, a masz Krwawa linie? Bo nigdzie nie moge tego dostac...

nataleczkafr

a ja od siebie jeszcze dodam, że warto zobaczyć "dwoje na drodze", "doczekać zmroku" i "jak ukraść milion dolarów", poza klasykami oczywiście ;)

nataleczkafr

Moim ukochanym filmem Audrey jest 'Sabrina'! Jak to się stało, że nikt jej nie wspomniał! OK, to klasyk, ale trzeba i tak wypisać ten tytuł!
A tak w ogóle to z tego co czytałem, słyszałem (i zapamiętałem) świetne są 'Historia zakonnicy' i 'My Fair Lady', ale niestety nie widziałem od kilkunastu lat i mało pamiętam! Teraz na nie poluję i polecam jednocześnie :D

bardotek69

"historii zakonnicy" też niestety nie widziałam. starałam się ten film zdobyć ale jeszcze nie udało mi się. z tego co wiem to na youtube jest podzielony na części, także jak ktoś zna b. dobrze angielski i ma czas to może obejrzeć :)
"my fair lady" widziałam i muszę potwierdzić, że film jest rewelacyjny! zresztą sami zobaczcie... polecam!
a jak ktoś lubi Audrey w dramatach to naprawdę warto zobaczyć "niewiniątka". :)

nataleczkafr

Ja polecam oprócz klasyki film Sabrina, Historia zakonnicy, Niewiniątka, Doczekać zmroku.

caratheodory

ja najbardziej polecam Rzymskie wakacje - mój ulubiony z Audrey

nataleczkafr

Śniadanie, Sabrina, Jak ukraść milion dolarów- moje najukochańsze.

nataleczkafr

1. Śniadanie u Tiffany'ego
2. Rzymskie wakacje
3. Sabrina
4. Dwoje na drodze
5. Niewiniątka (!)
6. Jak ukraść milion dolarów
7. Miłość po południu
8. Szarada

ciężko polecić jeden szczególny:) wszystkie są cudne na swój sposób.

nataleczkafr

Polecam wszystkie, które tu wymieniono {"Rzymskie wakacje" są u mnie zawsze na pierwszym miejscu), a poza tym mój drugi ukochany film z Audrey, czyli "Miłość po południu".

nataleczkafr

"Śniadanie", "Sabrina", "Jak ukraść milion dolarów", "Szarada".

nataleczkafr

1. Dwoje na Drodze
2. Śniadanie u Tiffany'ego
3. Szarada
4. Sabrina
5. Jak Ukraść Milion Dolarów
6. Niewiniątka
7. My Fair Lady
8. Doczekać Zmroku
9. Miłość Po Południu
10. Rzymskie Wakacje

CBX

MOimi ulubionymi sa: ( kolejnosc przypadkowa)
1. Sabrina
2. Rzymskie wakacje
3. Sniadanie u Tiffany'ego
4. Szarady
5. My Fair Lady
6. Milosc po poludniu
7. Kiedy Paryz wrze
8. Funny Face

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones