Barbara Kałużna

Barbara Maria Kałużna

7,7
1 520 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kałużna

nie dosyć że to dobra aktorka, to jeszcze świetnie dubbinguje, super podłożyła głos Seleni, szkoda że tak mało gra.

kinomanka_13

Basia Kałużna gra dużo
ale niestety ostatnio tylko w dubbingu
w filmach i grach komputerowych....
chętnie też bym ją zobaczył w ciekawej roli filmowej

mariuszhm

mi się podobała jej gra w pierwszej miłości, szkoda że już tam nie gra, grała Agnieszkę sąsiadkę Teresy i Marka co zabiła tego Szczepańskiego (biologiczny dziadek Wojtka), jeszcze podobała mi się jej rola w na dobre i na złe grała Leśniewską co chciała adoptować małą Ewę, Ewa to była córka tej zmarłej na HIV Sonii.

kinomanka_13

to była faktycznie faktycznie spora rola , a ta jej postawa po zabójstwie ,kiedy była cała w fatalnym stanie psychicznym zagrała to fenomenalnie
bardzi ładnie zagrała Dianę w Doręczycielu tam też był smutek i wybuch radości
ale tam był happy end
szkoda ,że nie powstał 2 sezon tego serialu

mariuszhm

też żałuje, fajna była jako Diana szkoda że nie była z Jankiem, wolałam żeby ona była z Jankiem niż ze Zbykiem chociaż Zbyka też lubiłam.

kinomanka_13

z Jankiem bardziej chyba pasowała jednak Marysia
a Diana ze Zbykiem to była bardzo ładna para
szkoda ,że nie prywatnie
bo prawdziwa żona Radka Pazury jest od niego starsza i nie taka ładna jak Basia

mariuszhm

co się Choteckiej czepiasz, Chotecka jest teraz trochę ładniejsza nie to co za czasów 13 posterunku i Miodowych lat. Ogólnie Pani Dorota to fajna, mądra babka. Basia jest taka słodka. Woogle wszystkie Baśki są ładne i fajne. Najpiękniejsza Basia to Brylska.

kinomanka_13

ja nie piszę ,że pani Chotecka jest brzydka , niefajna i głupia
bardzo kocha swojego Radka
tylko stwierdzam fakt obiektywny
Basia Kałużna jest o niebo ładniejsza i bardziej pasuje do Radka
ale to był jego wybór
a Basie faktycznie to fajne babki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones