Barbara Kurdej-Szatan

3,8
9 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan

Naprawdę dobrze sobie w nim radzi. Dodatkowo sprawia wrażenie sympatycznej. Do tego jest bardzo ładna.

to prawda świetnie gra w tym serialu. Polubiłam ją za te rolę, za to że jest sympatyczna no i że ładnie śpiewa. W 2016 roku miałam okazję poznać Panią Barbarę to bardzo sympatyczna i uśmiechnięta osoba.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Oo widzisz. Ja ją oglądam tylko "W rytmie serca" i radzi sobie.

nie wiem czemu jej się ludzie czepiają bo co ? bo w reklamie Play gra ? Jeszcze świetnie zagrała w komedii ,, 7 rzeczy których nie wiecie o facetach " grała piosenkarkę która fałszowała, i świetnie jej to wyszło byłam zaskoczona że potrafi to zagrać bo jak oglądam ją w telewizji jak śpiewa to śpiew jej wychodzi, nie wiem czy koncertuje ale jakby koncertowała wybrałabym się na jej koncert by posłuchać jej na żywo. Bo u aktorów zwracam też na wokal od 5 lat interesuje się muzyką.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Zwykła zawiść ludzka i tyle. Sądzę,że są gorsi od niej. To,że gra w reklamie Play jeszcze niczego nie dowodzi.

to prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones