Barbara Kurdej-Szatan

3,9
9 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan

Ileż można ogladać tą rozwrzeszczaną paniusię? Kilkanaście razy dziennie normalni obywatele tego kraju muszą znosić sztuczne i piskliwe wybryki pseudo-aktorskie tej pani oraz błazna, który u jej boku wyczynia jeszcze gorsze figle. Jeżeli jej gra aktorska w serialach jest taka sama jak w reklamie owej sieci komórkowej to powodzenia życzę.

sceptyk

mam identyczne zdanie przez nią nienawidze sieci play jak slysze ja w tv i tego pajac dostaje szału

sceptyk

Jestem Za. Play jeżeli chce przyciągnąć klientów powinien zmienić aktorów w reklamie bo ci obecni są denerwujący.

sceptyk

Popieram, nie jest łatwo przyswajalnym materiałem.

sceptyk

Przeciez nikt wam nie karze ogladac reklam! Taka dostala role w reklamie, to nie znaczy ze masz pisac ze nie powinna grac i nie powinni jej pokazywac. Skoro tak dokladnie wiecie jak sie zachowuje w reklamie tzn ze musicie je ogladac. Ja cos widzialem te reklamy ale nigdy nie przzywiazywalem uwagi albo przelaczalem gdzy zwyczajnie nie ogladam reklam. Reklamy playa z jej udzialem sa glupie to fakt i dlatego wlasnie nie zwracam na nie uwagi.

Robson293

Dziękujemy wujku dobra rada. Przypominamy jednak, że nie raz człowiek trafi nawet w trakcie przełaczania kanałów na taką właśnie głupią reklamę i zmuszony jest oglądać właśnie takie coś!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jak tak możesz mówić! Nie wypada!

Robson293

1. Tak się składa że karze...wejdź na Iple lub TVN player, dowiesz się jak bardzo się mylisz.
2. A dlaczego nie mają pisać że coś im się nie podoba? Na tym polega krytyka do której każdy ma prawo...no chyba że ty jesteś z jakiejś "krainy lizusów" w której wszystko się wszystkimi podoba.

Last_Ronin

Nie mówię,że mi się to podoba tylko że ich po prostu nie oglądam :) No i wyszło szydło z worka, a więc oglądasz TV w internecie i nie mozesz przełączyć/whatever. Wybacz ale nie korzystam z ipla/TVNplayera. Reklamy widzę w TV i 90% z nich jest głupich do bólu i nie ważne czy występuje w nich Kurdej-Szatan, Tomasz Kot czy Adam Małysz. Nie można winić za to aktora/kwestionować jego talentu na podstawie występu w reklamie.

Robson293

Jeśli mówisz to i tak bym nie usłyszał, jesteśmy w internecie...wow. A tak serio to fajnie gadać z kimś kto nie wie o czym pisze, ale i tak się wypowie...Nie oglądam żadnego tv w internecie, tzn. nie w tym sensie w jakim piszesz (bo przecież czasem nazywa się to telewizją internetową). Ale korzystając z tych "Vod" o których wspomniałem, nie możesz pomiąć reklamy, aby się skończyła musi być otwarte okno strony. Nie winić aktora? Czyli został przymuszony do reklamy pod groźbą śmierci, czy jak? Według mnie sprzedają się za kasę jak prostytutki. A jeśli już grać w reklamach to można to zagrać nie robiąc z siebie debila, tak jak np. Kondrat w ING, ale tylko w tych starych, pierwszych reklamach tej firmy.

sceptyk

Jak to dobrze znaleźć ludzi, którzy czują to samo. Zez, strzelanie głupkowatych min, przekrzywionych uśmiechów to główny warsztat Pani Basi. Wiadomo, że oferty takich sieci jak Play bogate są w pewne kruczki dla jeleni. Myślę, że miny Pani Basi właśnie reprezentują takich klientów gotowych do nabrania się na jakieś promocyjne sztuczki, które jako hasło brzmią przyciągająco a w efekcie złapani w ich sidła przepłacają.

filozof71

Niestety reklamy są karmą dla kretynów...

sceptyk

Oni jeszcze nie są najgorsi. Nie do zniesienia są występy Sochy, Muchy czy Farnej. To tak puste i denne, że chce się wyrzucić za okno telewizor.

Carlito78

Jedyny aktor zasługujący na szacunek to Kot po filmie "Bogowie".

sceptyk

a po "Skazany na bluesa" nie zasłużył na szacunek??

HanzoHatori

Niestety nie miałem okazji oglądać wokalisty Dżemu w wywiadach więc się nie wypowiadam.

sceptyk

Kot nie tylko po filmie Bogowie zasluguje na szacunek.

sceptyk

Nie jestem fanem Kurdej-Szatan ale to co tu wypisujecie to orgia waszych kompleksów. Babka jest po prostu zwykłą przeciętna aktorką której udało się przebić reklamą i kilkoma płytkimi komedyjkami a chyba nie muszę tłumaczyć że przebić się nie jest łatwo. Poza tym skończyła szkołę aktorską czyli psu z pod ogona nie wypadła :-)

Rahabiel

spod

sceptyk

oj zazdrość, zazdrość, zazdrość i jeszcze raz zazdrość. Jak tak można? No jak? Nasze społeczeństwo charakteryzuje się tym że atakuje tych którym się w życiu pofarciło i wiele osiągnęli. Daj se człowieku siana z takimi kretyńskimi komentarzami, bo z tej zazdrości wątroba ci pęknie.

anga12345

Kretyńską to masz kołdrę i dywan.

użytkownik usunięty
sceptyk

Ona ma taki drażniący głos jakby dwie paczki fajek wypaliła za dnia :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones