Barbara Kurdej-Szatan

3,8
9 287 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan

Dosłownie. Oczywiście nie chodzi mi o samą aktorkę, lecz o postać graną przez nią w reklamie
sieci komórkowej. Amen.

24_10_2012

W takim razie duży plus dla niej, że zagrała tę postać poprawnie :) Jako osoba w moim przekonaniu piękna.

Ivelios

Niewiele aktorek potrafi zagrać tak przekonująco postać "słodkiej idiotki" ;)

Ivelios

Sęk w tym ,że ona grac nie musiała a piękno to pojęcie względne ja uznał bym co najwyżej za ładną.

young22

Nie jestem jej fanem, ale nie lubię kiedy ktoś kretyńsko komentuje. Obejrzyj sobie chłopie jakikolwiek choćby jeden wywiad z tą kobietą i potem napisz to powtórnie, że "grać głupiej nie musiała". I kolega wyżej ma rację. Ona jest przepiękna ale również nie w moim guście.

Zoh1n

"Ona jest przepiękna ale również nie w moim guście." wtf?

24_10_2012

Zgadzam się. W ogóle reklamy playa są do d***. Jakieś wygłupy, żałosne skecze z pajacami mającymi się za "gwiazdy", strzelanie głupich min... W tym wszystkim umyka treść; co play chce zareklamować. Bo chyba nie Barbarę Kurdej?

Piramidoglowy

Dokładnie,ciągle drą mordy że człowiek ma ochotę "przypirdlić" czyms w TV...

Piramidoglowy

Masz prawo do takiej opinii, ale jesteś człowiekiem ubogim w wiedzę. Zwłaszczą tą o marketingu i reklamie. Play ładuje setki tysięcy jeśli nie milionów w reklamy więc myślisz, że cokolwiek może być tu niedopracowane bądź nie zamieszczone celowo?
A poza tym jaka reklama nie bazuje na emocjach i przekłamanym przekazie? Choćby najnowsza reklama Pepsi o jadzie skorpiona...taa..tutaj faktycznie treść ma znaczenie.

Piramidoglowy

Ta reklama spełnia swoje zadanie. ZAPAMIĘTAŁEŚ/-AŚ JĄ, a o to chodziło twórcom.

gunia5

O zapamiętanie? Tylko? No to udało im się. Szkoda, że nie wyszło im - polubienie produktu i zainteresowanie szczegółami oferty.

Piramidoglowy

Też uważam te reklamy za głupie i infantylne, ale w swój target trafia. Dzieciaki są zachwycone i chcą za świadectwo telefon w play-u.

24_10_2012

Babka po prostu za pieniądze robi z siebie idiotkę w telewizji, emanując sztucznym uśmiechem. Najgorsze, że niektórzy to łykają.

baron666

Tak jak piszesz, nie inaczej.
Nie mam pojęcia na czym polega jej "fenomen".

24_10_2012

Na tym, że żyjemy w kraju, gdzie często docenia się idiotów...

baron666

To musisz czuć się doceniony, baron666... : )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
baron666

mały móżdżek, krótki fiutek, niskie IQ... zadziwiające, jak wiele można wyczytać z kilku postów na filmwebowym forum : )

makinetka

Masz wyraźny talent do psychoanalizy - bezbłędnie określiłaś archetyp swego przeciętnego klienta. Czapki z głów, daleko zajdziesz.

baron666

Kompromitujesz się , trollu... a teraz kończę dyskusję, za niski poziom...

makinetka

ssij :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
24_10_2012

podpisuję się pod wami obiema rękami i jedną nogą xD

24_10_2012

Dlaczego od razu robi z siebie idiotkę? Za to jej zapłacono, właśnie za odegranie takiej kreacji. Jeśli Ci to nie pasuje to Twój problem, ale to i tak ona zarabia grube tysiące a ty tylko hejcisz jej image. Powodzenia haha

24_10_2012

Zastanawiam się kto chce oglądać tak irytującą postać, czy komukolwiek może podobać się (wizualnie owszem). Czy play nie bada stopnia zainteresowania reklamą. Owszem początkowo nawet to oglądałam z lekkim zadziwieniem, ale teraz jak tylko pojawia się reklama rzucam się na pilota byle nie usłyszeć jej głosu.
Co do innych ról i samej aktorki nie wypowiadam się bo nie znam dokonań.
Może jednak to ja jestem z kosmosu i nie doceniam przekazu w reklamie. Ale niewykluczone, że baron666 ma rację, że żyjemy w kraju, gdzie często docenia się idiotów...
Ja bym rozszerzyła, bo nie uważam że jakoś górujemy w głupocie, po prostu nastały takie czasy, że głupota to już nic wstydliwego, a wręcz im większa tym bardziej w cenie..

sylbow

Muszę Cię zmartwić. Play bada i właśnie dlatego robi tak debilne reklamy. Po prostu większości ludzi takie durne "coś" się podoba.

Wiem, też wolałbym, żeby świat był nieco inny...

sylbow

wedlug mnie jest to najbardziej zajebista postać występująca w reklamach i aktorka. Piękna kobieta. Bardzo lubię oglądać reklamy z jej udziałem. A malkontentom nic sie nie podoba.

stemplek

Kwestia smaku i estetyki, nie twierdzę że jest szpetna bo może jak najbardziej uchodzić za atrakcyjną, a dla innych może być i zajebista. To w kwestii urody ale jako osobowość telewizyjna (nie znam dokonań aktorskich) to jednak mogą paść oceny zdecydowanie bardziej kontrowersyjne. Być może dla jednych może być urocza a dla innych nieznośna do tego stopnia, żeby nie rzucić telewizorem, rzucam się na pilota by zmienić kanał.

sylbow

ona jest słodka a postać grana przez nią jest super, szkoda że nie ma takich lasek w realu

stemplek

a jako aktorkę to skąd ją znasz?

the_men_from_okinawa

Ja ją znam z ról teatralnych, m.in. w TM Roma i uważam ją za bardzo dobrą aktorkę. Nie wiem, czy wszechstronną, ponieważ widziałam ją tylko w jednym rodzaju ról, ale z wielką chęcią zobaczę ją również w innych produkcjach,

Marta_mi

Spoko. Akurat nie do Ciebie kierowałem to pytanie. :) Oczywiście wiem, że Barbara występuje w teatrze, chodziarz nie miałem okazji tam jej talentu ocenić.

Moje pytanie postawiłem do forumowicza, który napisał cytuję " jest to najbardziej zajebista postać występująca w reklamach", co stanowiło podstawę mojego przypuszczenia że nie jest to amator teatru. W ten sposób chciałem się przekonać czy mnie intuicja nie zmyliła.

24_10_2012

Zgadzam się. Jedna z bardziej irytujących postaci z telewizora.

24_10_2012

Akurat pierwsze reklamy Playa z tą aktorką nie były takie złe. To co obecnie pokazują, zwłaszcza z tym "muzzykiem", co wygrał jakiś tam program (Xfactor) [serio nie pamiętam jak się nazywa, wydaje mi się tylko, że wygrał na TVN, a to znaczy, że albo XFactor albo Mam talent] to dno, ale najwyraźniej glupiemu społeczeństwu się podoba, bo poziom zenady w coraz nowszych reklamach jest coraz większy...

Tak czy siak, reklamy Playa i tak nie przebiją pod względem głupoty konkurencji, zwłaszcza tego Plus(h)a i T-mobile... nie dość, że oferta taka sobie, to jeszcze reklamy beznadziejne.

MojeGBA

Pierwsze reklamy Play z Szatanem były dobre. Świeże, zabawne. Ale to co jest teraz jest bez sensu. Śpiewają, skaczą... Wcześniej z rozmowami z gwiazdami rzeczywiście reklamowali ofertę, a teraz dowiadujemy się o niej z napisów na końcu reklamy. Co do tego całego plusha, to jest dopiero żałosne.

tom_evans

plusch fajny :D ale nie ta pusta kwicząca basia

24_10_2012

dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones