Barkhad Abdi

Barkhad Cabdi

7,6
4 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barkhad Abdi

Pewnie powtarzam po wszystkich, ale jak każda osoba z krztyna oleju w głowie i miłością do filmów, zastanawiam się: Dlaczego ten aktor nominowany jest do Oscara? Pominę fakt, że to krzywdzące dla wszystkich aktorów. Mnie raczej zastanawia to czy on w ogóle potrafi grać? Na podstawie jednej roli filmowej, nie można określić ile w tym było aktorstwa, a ile samego siebie. Podejrzewam, a nawet jestem przekonany, że nie zobaczymy już Abdi w żadnym większym filmie i szybko o nim zapomnimy, bo ciężko wyobrazi go sobie w innej roli (lekarza, czy adwokata).

Lupita Nyong'o dostała Oscara za rolę drugą planową i to jej pierwsza rola ;D

użytkownik usunięty
SeBo47

ten sam przypadek, tylko że ją obsadzą jeszcze w nie jednym filmie bo jest ładna i można wyobrazić ja sobie w innych rolach

ale ogólnie się z tobą zgadzam za jeden film nie wypada dawać aż takiego wyróżnienia , ja uważam że on zagrała tak samo jak pozostali piraci a jak już miałbym wybierać kto był lepszy to ten najbardziej agresywny tego roczne rozdania nagród było przereklamowane

SeBo47

(tegoroczne)

użytkownik usunięty
SeBo47

popieram:)

aparat na zęby i będzie amant seriali somalijskich ;)
A poważnie, mega to ograł chociaż ten jego kolega psychol ewidentnie go zdominował

Oscary za role rozdaje się za konkretne role, nie za całokształt twórczości. Swoją drogą takie też są rozdawane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones