Bartłomiej Kasprzykowski

6,6
3 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Kasprzykowski

przy okazji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" powinien dostać od kogoś po twarzy.
Strasznie świński, podły i niski komentarz ("przez całe życie miała tyle samo lat, czyli dużo" etc.). Niech sobie pan Bartek zapamięta, że to co A mówi o B świadczy o A a nie o B, ale pewnie P. Koterbskiej i tak było bardzo przykro. Niestety cała podła wypowiedź nie została przez nikogo skontrowana a nawet została poparta śmiechem. Program jest świetny, ale jury poza P. Skrzynecką jest do wymiany.

spiwi

No juz juz. Wez pod uwage ze jak on sie urodzil to ona juz byla w okolicach 50tki wiec dla niego tak jak i dla cb czy dla mnie ona zawsze byla stara. Po drugie byla to wypowiedz dowcipna a nie majaca na celu kogos obrazic. Po trzecie pewnie ty sie obraziles bardziej niz kobieta ktora przezyla 94 lata i nie przejmuje sie glupotami. A po czwarte jak idziesz ogladac tv to pamietaj ze telewizja klamie i nie nalezy traktowac tak powaznie wszystkiego co zobaczysz. Pozdrawiam

kasiekst

Ja odniosłem się do odczuć obiektywnych, Ty do odczuć subiektywnych co czyni Twoją wypowiedź może nie tyle co bezwartościową, lecz w kontekście mojej wypowiedzi zupełnie pozbawioną sensu. W każdym razie dziękuję za poświęconą chwilę czasu. Pozdrawiam.

spiwi

Program jest dla tłuszczy.

spiwi

A czego się należy spodziewać po takim cwele-brycie?

spiwi

dokladnie, ten burak jest po prostu urodzonym chamem, wywodzi sie widac z jakiegos bydla. nie slyszalam tej wypowiedzi, ale moge ja sobie wyobrazic i taki ton to dla niego powszedniosc- on nie potrafi sie inaczej wyrazac. typowy niedorozwoniety gnojek z kompleksami tuszowanymi chamstwem.

selenitas

A ja kilka dni temu widziałem go w roli wyniosłego żeby nie stwierdzić,, nawiedzonego" księdza w serialu ,, Ranczo".
Od razu widać było że jest niestety specyficzny jako postać...
W związku z tym jakoś mnie brak państwa sympatii wobec niego nie dziwi:-P
Raczej to bowiem nie jest przypadek, jeżeli osoba specyficzna w życiu jest również na ekranie specyficzna:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones