Bartłomiej Kasprzykowski

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/10101/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":2102,"rate":7.089914367269268,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":true,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/10101/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":215,"rate":7.665116279069768,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":true,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/10101/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":211,"rate":6.488151658767772,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/10101/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":75,"rate":6.026666666666666,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
7,1
2 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Kasprzykowski
  • przy okazji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" powinien dostać od kogoś po twarzy.
    Strasznie świński, podły i niski komentarz ("przez całe życie miała tyle samo lat, czyli dużo" etc.). Niech sobie pan Bartek zapamięta, że to co A mówi o B świadczy o A a nie o B, ale pewnie P. Koterbskiej i tak było bardzo przykro. Niestety cała podła wypowiedź nie została przez nikogo skontrowana a nawet została poparta śmiechem. Program jest świetny, ale jury poza P. Skrzynecką jest do wymiany.

• spiwi No juz juz. Wez pod uwage ze jak on sie urodzil to ona juz byla w okolicach 50tki wiec dla niego tak jak i dla cb czy dla mnie ona zawsze byla stara. Po drugie byla to wypowiedz dowcipna a nie majaca na celu kogos obrazic. Po trzecie pewnie ty sie obraziles bardziej niz kobieta ktora przezyla 94 lata i nie przejmuje sie glupotami. A po czwarte jak idziesz ogladac tv to pamietaj ze telewizja klamie i nie nalezy traktowac tak powaznie wszystkiego co zobaczysz. Pozdrawiam

• kasiekst Ja odniosłem się do odczuć obiektywnych, Ty do odczuć subiektywnych co czyni Twoją wypowiedź może nie tyle co bezwartościową, lecz w kontekście mojej wypowiedzi zupełnie pozbawioną sensu. W każdym razie dziękuję za poświęconą chwilę czasu. Pozdrawiam.

• spiwi Program jest dla tłuszczy.

• spiwi A czego się należy spodziewać po takim cwele-brycie?

• spiwi dokladnie, ten burak jest po prostu urodzonym chamem, wywodzi sie widac z jakiegos bydla. nie slyszalam tej wypowiedzi, ale moge ja sobie wyobrazic i taki ton to dla niego powszedniosc- on nie potrafi sie inaczej wyrazac. typowy niedorozwoniety gnojek z kompleksami tuszowanymi chamstwem.