Bartosz Walaszek

9,7
8 698 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Walaszek

Można mówić że jego kreskówki są prymitywne, ale on z penisów i odbytów może stworzyć sztukę, zamiast kretyńskiego, dresiarsiego gówna. Animowane filmy tego pana są po brzegi wypełnione humorem i absurdem. Walaszek wspaniale prezentuje się dubbingując swoje postacie - tu na równi można go postawić z Boberkiem. Gdy słyszę głos lektora z Kapitana Bomby uśmiech sam pojawia się na twarzy. Jest autorem wielu kultowych cytatów, świetnych w swoich prostocie. Jeśli ktoś nie wierzy w geniusz Walaszka proponuje obejrzeć serię "Złoto Wampirów". Co do filmów z obsadą, mimo że są strasznie amatorskie, tysiąc razy wolę je oglądać zamiast drętwych, schematycznych polskich filmów i seriali. To właśnie oglądając jego filmy cały czas stajemy się zaskakiwani niesamowitymi pomysłami. Moim zdaniem w pełni zasługuje na TOP10 polskich ludzi kina, chodź dopóki nie zostanie szerzej doceniony niestety nigdy tam się nie znajdzie. Dziwi mnie że jego kreskówki nie są eksportowane za granicę tak jak kiepscy i mało śmieszni "włatcy móch". Jego dzieła są jedyne w swoim rodzaju, chodź dla wielu to tylko plebejskie, prymitywne i gówniarskie ścierwo. Mam nadzieję że polskie kino doceni kiedyś tego człowieka

niezbedny

podpisuje się pod twoją wypowiedzią towarzyszu, pięknie to ująłeś ;)

niezbedny

Chciałem umieścić tutaj jakąś ciekawie napisaną pochwałę pana Walaszka (która mu się baaardzo należy), ale widzę, że zrobiłeś to za mnie :).

niezbedny

Zgadzam się z tobą. On by mógł zrobić rewolucję w Polskiej animowanej kinematografii. I przerwać stereotyp w którym animacja jest tylko i wyłącznie dla dzieci.

Marik1234

mógłby zrobić gdyby dojrzał w momencie gdy pisany był twój komentarz. Talent do satyry u tego gościa jest ogromny. Ale co z tego skoro nigdy nie wyrósł z gimnazjalnego humoru. Koleś zamiast się rozwijać to się zatrzymał w rozwoju. Mentalnie ma dalej 16 lat.

niezbedny

I agree, choć ostatnio klepie biedę i to tak ostro. Tylko zespół Bracia Figo Fagot mu się udał!

niezbedny

Zgadzam się. Jego kreskówki znam od dłuższego czasu i są naprawdę bardzo dobre, szczególnie "Kapitan Bomba" - najlepsza polska animacja dla dorosłych. Teraz przeglądam jego filmy nieanimowane i jak na razie są równie dobre, nakręcone z pomysłem i fajnymi dialogami.

niezbedny

Talent jest, geniuszu nie brakuje, chęci jak widać ogromne, ale niestety brakuje budżetu. Gdyby tylko Ministerstwo(ew. inni sponsorzy) dało mu te kilka milionów na np Wsciekle Piesci 3. A tak... mamy wyrzucane pieniądze w błoto na bitwy warszawskie, kace wawy czy inne Pokłosia ;/

niezbedny

Szkoda ze seria Kapitan Bomba nie jest kontynuowana.

t0mass0n

niby jest pod szyldem Egzorcysty, ale to już nie to samo..

niezbedny

wytłumaczy ktoś co jest takiego pociągającego w tym bardzo polskim obrazie patologii, wulgarności i rozbuchania? wystarczy spojrzeć przez okno w biedniejszych dzielnicach i takiego "humoru" i geniuszu jest pod dostatkiem.

niezbedny

Racja, prosty, groteskowy humor jest genialny w swej prostocie :) Na przykład Człowiek Biegunka :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones