Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna-Englert

6,6
2 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Ścibakówna

te same oczy, usta o uniesionych do góry kącikach :) Tylko jest sympatyczniejsza :)

czubajka_filmweb

masz trochę racji, i sympatyczna na pewno jest. A jej mąż przesympatyczny, bo mam od niego zdjęcie z autografem , miesiąc czekałam by wysłał.

kinomanka_13

Jak je zdobyłaś? Uwielbiam Englerta i cieszyłabym się jak wariatka gdybym dostała jego autograf : )

kropka_w_kropki

ja napisałam list do niego, dodałam do koperty jego zdjęcie (bo ja mam zdjęcie z autografem), dołączyłam do tego kopertę zwrotną z naklejonym znaczkiem na ten adres :

Teatr Narodowy
JAN ENGLERT
Plac Teatralny 3
00-077 Warszawa

Zdjęcie z autografem zdobyłam gdzieś po miesiącu. A za co uwielbiasz Englerta ? Bo ja też go uwielbiam najbardziej za to że nie jest celebrytą , że jest szalenie przystojny i za rolę Rajmunda Wrotka w serialu Dom, oraz za Przepis na życie.

kinomanka_13

Adres już wyszperałam i też zamierzam napisać. W Englercie zakochałam się jako dosyć mała dziewczynka, gdy przemawiał w ''Katyniu'' i potem gdy grał w ,,Czasie Honoru''. Później starałam się już oglądać jak najwięcej produkcji, w których występował (głównie teatry telewizji), a ostatnio pooglądałam też ''Tatarak'', którym się zachwyciłam. Jest, jak mówisz, szalenie przystojny, ma cudowny głos i ironiczne spojrzenie - więc wśród tych moich rozpływań nad nim, mogę po prostu stwierdzić, że go absolutnie uwielbiam! Dodatkowo jest bardzo inteligentny, zasadniczy, i, również jak sama powiedziałaś, nie gwiazdorzy.

kropka_w_kropki

i co podpisał ci Englert ?

kropka_w_kropki

A ja zakochałam się w Janie Englercie po serialu Kolumbowie, widzę że jesteś młodziutka więc radzę obejrzyj Kolumbów a potem Akcję pod Arsenałem, będziesz miała możliwość porównania bo słyszałaś pewnie że jakiś mądry inaczej reżyser zamierza nakręcić jeszcze jedną Akcję pod Arsenałem. Obejrzyj też Kanał, tam zobaczysz kilkunastoletniego Jana Englerta. Pozdrawiam.

felicytas

ja widziałam Kolumbów i za rolę Zygmunta w kolumbach i Rajmunda Wrotka w domie zakochałam się do szaleństwa w Englercie, a w przepisie na życie to mnie do łez ostatnio rozbawił jak myślał że to złodziej wchodzi zamiast Mańki i chciał ją czymś szklanym uderzyć.

kinomanka_13

Skąd wiesz że sympatyczna skoro jej nie spotkałaś w 4 oczy z tego co piszesz dostałaś tylko list (mail).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones