Beata Fido

Beata Fido-Wawrzyniak

2,4
5 512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Fido

czy tylko mnie tak irytował jej uśmiech i ogolna mimika twarzy na filmie pt smolensk?

Sons

nie tylko Ciebie :D

Sons

Drewniana gra, zerowa mimika i cały czas jedna mina w stylu "dobra co ja teraz miałam robić? w sumie nie wiem to postoję, a nuż ktoś da wskazówkę"

Sons

Z niej jest aktorka,jak z mysiej p.... wór ma mąkę!!!!!nie mogę na nią patrzeć!!!! Nie dlatego nawet,że zagrała w tym czymś,tylko po prostu beznadzieja kompletna, a nie aktorka

Sons

po filmografii tej słabej aktoreczki,niczego się więcej się nie spodziewałem - zmusiłem się , obejrzałem tego gniota na dvd , na szczęście dvd ma klawisz -stop,eject !

Sons

Sądząc po średniej 2,1 z 1814 głosów, to nie :D

Sons

Trochę jakby grała postać z porażeniem mózgowym i nie bardzo wiedziała, co się wokół niej dzieje. Mimika nieadekwatna do sytuacji.

anilachim_a

W punkt

Sons

W każdej scenie się uśmiecha i pokazuje zęby. To jest aktorskie kuriozum dekady. A nie, przepraszam - nazwanie tego aktorstwem to mezalians dla aktorów, nawet tych słabszej klasy.

Grifter

W Serialu Komisarz Alex- aktorsko masakra,porażka, dramat....
No szok...co to za manieryczna gra!!!

Sons

Wyjątkowo irytujący sposób "grania". Nie jestem pewna, czy tak sobie wymyśliła rolę, czy po prostu jest tak słabą aktorką, że nie zdaje sobie sprawy z tego, że szczerzenie się w niektórych sytuacjach nie przystoi. W sumie prawie na jedno wychodzi...

Sons

matko to Ty oglądałeś to gówno?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones