Beata Fudalej

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/92948/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":342,"rate":7.026315789473684,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/92948/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":6,"rate":6,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,0
342 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Fudalej
  • użytkownik usunięty

Beata Fudalej to świetna aktorka.Aktorka dwóch narodowych teatrow ;).Niewątpliwie wspaniała aktorka.A osobiście sympatyczna kobieta ,bardzo,bardzo miła osoba i wielka osobowość

• Jej syn najwyrażniej talent odziedziczył po Niej, tez nienajgorzej mu idzie.

• carl_ina Jaki syn??!! Rafał Fudalej ( a prawdopodobnie o niego ci chodzi), jest jej bratem! Fakt talent ma i jest sporo, bo 19, lat młodszy, ale to pod żadnym pozorem nie jest jej syn.
    Polecam (bez komerchy) :http://www.gala.pl/gwiazdy/wywiady/zobacz/imgc/2/artykul/be ata-i-rafal-fudalejowie/

• użytkownik usunięty

aga_anna Świetny wywiad. Dobrze mówi szczególnie jeżeli chodzi o to co mówi o doborze ról.

• Wielkie osobowości nie gnębią swoich studentów, tylko właśnie mali ludzie. Wyszczekana a wielka osobowość to trochę różnica.

• boolion ...osobiście sympatyczna kobieta... hahahaha

• sewhoe Może to sama Beatka pisała :D

• boolion Weszłam sprawdzić, która to ta BF, która tak okropnie traktuje studentów. I gdzieś mi się obiła ta twarz, ale nawet nie kojarzę gdzie...Taki nikt. Nie znana persona, przed studentami gra Bóg wie kogo. Ani to utalentowane, ani ładne i to chyba jej powód, aby odegrać się na zdolnych studentach. Powinna wylecieć w podskokach. Na pewno w ramach solidarności ze studentami, jeśli zobaczę ją w obsadzie jakiegokolwiek filmu, nie pójdę do kina na taki film, nie pójdę do teatru, w którym będzie w obsadzie! Po to zapamiętam jej nazwisko, które do tej pory było mi obce.

• natasza_szczecin Na uczelniach jest mnóstwo takich osób. Może to ta zawodowa frustracja wyłazi. Im się wydaje, że są kimś ponad studentami XD

• natasza_szczecin Jeśli jej nie kojarzysz z teatru, a pracuje w Teatrze Narodowym, to raczej niepójście do teatru Ci nie grozi, bo i tak do niego nie chodzisz. Co nie zmienia faktu, że BF to zwykła chamica.

• Myszkin_filmweb nie medrkuj... jest wybitna, genialna aktorka, ale kiepskim pedagogiem. zycie pomieszalo jej sie ze scena. oceniajcie ja jako pedagoga, a nie jako aktorke, bo aktorce nie mozna nic zarzucic. problem jest jeszcze jeden, ze nikt z wladz uczelni nie reagowal na jej metodyke nauczania... i nie tylko jej. przed nia byla polony, lassek i nie tylko. Fuda powielila ich metody nauczania i jest ofiara swoich nauczycieli, co absolutnie nie zwalnia jej z odpowiedzialnosci za to, jak sie zachowywala wobec studentek i studentow. obawiam sie, ze stanie sie, stala sie ofiara swojego srodowiska, poniewaz takich jak ona jest wielu, no, ale na kogos to szambo musialo sie wylac, zaznaczam jest jedna z wielu w tej machinie, ktora rzucono na pozarcie.

• diepole Nie mędrkuj i nie porównuj Ewy Lassek albo Anny Polony do Fudalej. Widziałeś te jej "szkoły mistrzowskie". Wątpię, żeby Polony tak rzucała mięsem do studentów. To zupełnie inna klasa i inna pozycja zawodowa niż Fudalej.

• Myszkin_filmweb byly pedagogicznymi potworami, a ty wątp dalej.

• Myszkin_filmweb Guzik wiesz o Polony. Diabelnie przemocowa. Cytat: "Reżyser, ku**a, reżyser" i torebką przez łeb. Wątp dalej. Przykro mi. Człowiek z niej widać niedobry i przemocowy, ale aktorka genialna. Mam na myśli teatr.

• pumba65 aktorka genialna, tak, ale pedagog przemocowy.

• pumba65 Tak, to straszne. Jak ta wielka aktorka mogła powiedzieć k...a. Jeśli to kogoś razi, to naprawdę jest mimozą.

• Myszkin_filmweb I tak w Narodowym od 7 lat nie zagrała nowej roli. Taka z niej "wielka" aktorka.

• boolion mali ludzie, ale sztuka wielka, zatem co sie liczy... Picasso przetrwal i reszta tez malych ludzi w historii sztuki szeroko rozumianej ma sie dobrze.

• Oj, źle się ten wpis zestarzał...

• lew890 Podobnie jak sama pani beata.

• Hnyszard A ten P. BEATA ma jakąś rodzinę, męża, rozwiedziona?

• actons77 To jakby nie twój interes