Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
61 125 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck
London_Bridges

jedyna rola Toma Cruisa, która naprawdę mi się podobała, to rola wampira Lestata w "Wywiadzie z wampirem"
według mnie w innych fimach gra tak samo
oczywiście nie widziałam jego wszystkich filmów, ale każda kolejna rola upewnia mnie w tym, co wcześniej napisałam

natomiast uważam, że Leonardo DiCaprio nie jest złym aktorem
podobało mi się jego kilka ról, m.in. w filmach "Co gryzie Gilberta Grapea" czy "Totalne zaćmienie"
cieszę się, że prezentuje nowy sposób grania, odmienny od tego, jaki prezentował na początku swojej kariery

jeżeli chodzi o Bena Afflecka, to uważam, że chłopak nie ma talentu aktorskiego, ale widać, że się stara;p
może zmienię swoje zdanie o nim po obejrzeniu jego nowego filmu "Hollywoodland"
kto wie, może ukrywa swoje talenty, a kiedyś je odsłoni i zostanie wielką gwaizdą kina;p;p;p;p

Podsumowanie: wybieram Toma Cruisa - to jego uważam za najgorszego aktora
jednak przyznam się, że przede wszystkim zadecydowała o tym moja wielka niechęć do niego
chłopak zaczął się błaźnić nie tylko w życiu prywatnym, ale również na ekranie
nie mogę już patrzeć na jego kolejne filmy, bo nie chcę w nich ujrzeć znowu tego samego nudnego faceta robiącego głupie miny

London_Bridges

jedyna rola Toma Cruisa, która naprawdę mi się podobała, to rola wampira Lestata w "Wywiadzie z wampirem"
według mnie w innych fimach gra tak samo
oczywiście nie widziałam jego wszystkich filmów, ale każda kolejna rola upewnia mnie w tym, co wcześniej napisałam

natomiast uważam, że Leonardo DiCaprio nie jest złym aktorem
podobało mi się jego kilka ról, m.in. w filmach "Co gryzie Gilberta Grapea" czy "Totalne zaćmienie"
cieszę się, że prezentuje nowy sposób grania, odmienny od tego, jaki prezentował na początku swojej kariery

jeżeli chodzi o Bena Afflecka, to uważam, że chłopak nie ma talentu aktorskiego, ale widać, że się stara;p
może zmienię swoje zdanie o nim po obejrzeniu jego nowego filmu "Hollywoodland"
kto wie, może ukrywa swoje talenty, a kiedyś je odsłoni i zostanie wielką gwaizdą kina;p;p;p;p

Podsumowanie: wybieram Toma Cruisa - to jego uważam za najgorszego aktora
jednak przyznam się, że przede wszystkim zadecydowała o tym moja wielka niechęć do niego
chłopak zaczął się błaźnić nie tylko w życiu prywatnym, ale również na ekranie
nie mogę już patrzeć na jego kolejne filmy, bo nie chcę w nich ujrzeć znowu tego samego nudnego faceta robiącego głupie miny

London_Bridges

Ale mnie tacy ludzie wkurwiaja, nie dosc ze ksywe ma jebnięta od jeszcze bardziej jebnietej piosenkarki to jeszcze zaśmieca swoimi tandetnymi przemyśleniami (czyt. wypocinami) naszą i tak trudna egzystencje. Człowieku daj odetchnąc innym i przede wszystkim sobie (bo na tym ci chyba najbardziej zależy).




CAPEFEAR

popieram !!! Kurczę, to fenomen, że ludzie, którzy są na topie, którzy osiągnęli sukces i zarabiają kuuupę kasy budzą tak negatywne emocje... Z drugiej strony jak można oczekiwać, że ktoś będący fanem BS będzie wykazywał się zdrowym rozsądkiem i inteligencją...

London_Bridges

co prawda to prawda ze to zwykle zasmiecanie :D ale mimo wszystko wracajac do tematu to aflek jest wg mnie najgorszym aktorem jakiego widzialem :D i wlasnie zagladalem tu aby to napisac, na dodatek moj komp tez tak sadzi dochodzac do wniosku po tym jak pierwszy raz weszlem na jego strone to wylaczyla mi sie przegladarka :D 1/10

London_Bridges

Leonardo DiCaprio najgorszym aktorem???
Hm... Otwórz oczy dziewczyno!
(a może, chłopaku...?):D

Możesz powiedzieć że go nie lubisz (tak wybrało ok. 70% polskich widzów)
ale nie gadaj głupot, bo to naprawdę... Żałosne...

London_Bridges

Leonardo DiCaprio najgorszym aktorem???
Hm... Otwórz oczy dziewczyno!
(a może, chłopaku...?):D

Możesz powiedzieć że go nie lubisz (tak wybrało ok. 70% polskich widzów)
ale nie gadaj głupot, bo to naprawdę... Żałosne...

London_Bridges

Okropnie denerwujące jest, że ludzi uznają Di Caprio za złego aktora na podstawie "Titanica", czy czegoś tam jeszcze.

London_Bridges

DiCaprio?? Oszalałaś?? Zobacz sobie "Aviatora" albo "Złap mnie jeśli potrafisz" a potem się wypowiadaj... :/

smerfetka

Di caprio najgorszym aktorem???? Naprawde masz nasrane we łbie!!! A szybcy i martwi, Gangi nowego jorku, Infiltracja??? Tom Cruise Mision imposible I. Ben Affleck Dogma, Buntownik z Wyboru!!! Obejrzyj To to na pewno zmienisz zdanie!!!!

użytkownik usunięty
London_Bridges

leo jest dobrym aktorem gdyby nim nie byl nie gralby w wielu slawnych filmach i megahitach...a tom cruize to jeden z najlepszych aktorów...TOP GUN,KOKTAJL,MISSION IMPOSIBLE...itd. jednak co do bena musze sie zgodzic...jak gra sceny płaczu to jest załosny i sztuczny jednak w męskich rolach myslę,ze daje rade:) pozdro...

P.S.myślę,że każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania...:)

London_Bridges

DiCaprio to jeden z najlepszych aktorow hollywoodu, wiec nie rozumiem jak może byc najgorszy.
A Affleck moze nie wybija sie jakos poza tlum ale lubie go. Ci co ogladali serie filmów z Jay & Silent Bobem wiedzą o co chodzi (szczegolnie w Dogmie i W pogoni za Amy gdzie gral glowne role) i że w Buntowniku z Wyboru zagrał ch... pe..., a w Odwiecznym Wrogu byl super. ;)

ra_ja

A tak poza tym proszę oglądnąć bardzo dobre Gdzie jesteś Amando?. Być moze Aflleck teraz skupi się głównie na reżyserii, zrobi jeszcze kilka fajnych filmów i w taki sposob zapisze sie w kartqach historii :)

London_Bridges

tom cruise, johnny deep, brad pitt, peter facinelli:D:D:D

gosiurek

do osoby wyzej - miałem pisac odpierdolta sie od johnnego deppa ale nie zauwazyłem ze masz na mysli chyba innego aktora johnnego DEEPA, którego nieznam. dziwi mnie tylko ze John moze być głeboki, chyba ze to taki damski trans czy jak to sie tam mówi :D

olewaman

archeolodzy , z deka stary ten temat :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones