Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":51547,"rate":7.498787514307331,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":1092,"rate":7.684065934065934,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":957,"rate":7.777429467084639,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":261,"rate":7.521072796934866,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":22,"rate":6.909090909090909,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":9,"rate":7.777777777777778,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":5,"rate":7.2,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,5
51 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck
 • nie umiem być obiektywna w jego przypadku.. oglądając z nim film nie mogę oderwać od niego wzroku. Co za przystojny facet!

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • secundus Ciekawe jak Ty wyglądasz. ;) Aktor przystojny, kojarzę go z kilku filmów, ale nie pamiętam jak sobie radzi w swoich rolach.

 • Rozalia12 Taaa jasne a mi jedzie czołg pod okiem. Ja tego aktora nie trawie jeśli go widze, a nie jak gra...widziałem go w kilku filmach i jednak wole oglądać brzydali.

 • cafee01 Jest mega przystojny i rozprasza. Zgadzam się. A w "Mieście złodziei" to już totalnie.

 • cafee01 Muszę się zgodzić :)

 • cafee01 Muszę przyznać, że mam odmienne zdanie na ten temat. Strasznie mnie irytuje. Ilekroć go widzę mam ochotę wyłączyć film(dlatego tak mało filmów widziałam z jego udziałem). A dobijają mnie jego zęby. Aż biją po oczach sztucznością!

  Ale może aktorem jest dobrym. Nie potrafię tego obiektywnie ocenić :P

 • asia94a Widzisz..i tu się z Tobą zgodzę ,aczkolwiek nie można o nim powiedzieć,że jest brzydki bo to nie byłoby prawdą, ale faktycznie mnie też strasznie irytuje. Minę ma jak zmartwionego ch.ja brat.

 • cafee01 Bo nie widziałaś mnie ;)

 • cafee01 Zgadzam się. Ma kapitalną, perfekcyjnie męską twarz. Och, z chęcią bym go wykorzystała :)

 • Sighma Ja też - stałam się jego fanką po "Batmanie", ech... Jest taki męski że szok...

 • cafee01 nic dziwnego że dosał talent w koncu ma urodziny tego samego dnia co MDNA

 • cafee01 Zgadzam się

 • cafee01 To nie prawda kobiety patrzą tylko na wnętrze.

 • cafee01 Bardzo przystojny cóż tu pisać no po prostu super męski jak dla mnie

 • cafee01 po tym jak zaczął swój długi romans z wódą mocno napuchnięty chodzi. Mam nadzieję, że uda mu się wyjść jeszcze na prostą, bo alkohol to potężny przeciwnik i nie jednego już położył na łopatki.

 • cafee01 Końska głowa

 • cafee01 pozazdrościć partnerowi kobiety, która wychwala po forach urodę innych facetów. Smutne.

 • Yavandes Ani trochę smutne, wręcz naturalne. Piękny mężczyzna i trzeba to podkreślać wszem i wobec, czy się jest singielką czy w związku, bo to nie ma żadnego wpływu na relację.

 • 1vinga oczywiście że ma. Ten wybranek serca czy też wybranka powinna być na pierwszym miejscu pod względem urody. Uroda czy wygląd zewnętrzny innych osób pod tym kątem nie powinien w ogóle interesować tej osoby. Widocznie jesteś/byłaś w kijowym związku, nic tylko współczuć jeśli uważasz, że to naturalne. Naturalnie to nasi przodkowie srali po krzakach, to znaczy, że Ty dalej tak robisz?

 • Yavandes Zależy czym się człowieku w życiu kierujesz, czy wybierasz na partnera życiowego człowieka z uwagi na wygląd, korzyści finansowe czy wnętrze. I nawet jeśli dla mnie mój partner jest dla mnie najważniejszy, najukochańszy, najmądrzejszy, dla moich oczu najprzystojniejszy, itd. naj, naj, naj, to nie ma to nic do rzeczy, że skoro jest tylu pięknych ludzi czy pieknych widoków to mam ich nie dostrzegać, nie podziwiać, bo co? Czy patrzenie na kogoś i ocenienie za urodę czy zachowanie to już jest zdrada, przestępstwo? Proszę Cię, ale to brzmi niepoważnie i ograniczenie. Rozumiem, że jeśli dla Ciebie jeden kwiatek jest ładny to pozostałe brzydkie? Rozumiem wartość i wyjątkowość tego jednego wybranego kwiatka i przywiązanie do niego szczególnej uwagi, ale czy przez to mam nie powiedzieć, że inne kwiaty są poprostu piękne, skoro widać, że takimi są ? Lub jeśli ten widok jest piękny to na inny nie wolno mi spojrzeć? Masz dziwny tok rozumowania. W zasadzie to Ci nie wierzę, że jeśli podoba Ci się najbardziej na świecie Twoja najważniejsza osoba, to nie zauważasz urody innych ludzi. A z tymi krzakami to bezsensu, no ale cóż, to Twoje pojmowanie świata.

 • 1vinga po prostu jak masz tą najukochańszą osobę u boku, to nie czujesz potrzeby zwracania uwagi na wygląd płci przeciwnej, a tym bardziej "jarania się" wyglądem aktorów na portalu internetowym. Porównanie do kwiatków czy widoków jest co najmniej śmieszne. Ty tam się zachwycaj dalej, pewnie Twój wybranek robi to samo za Twoimi plecami "o jaka fajna laska". Żyjcie tam sobie szczęśliwi :)

 • Yavandes Dokładnie tak robimy, żyjemy w sposób szczęśliwy :) podziwiając piękną naturę i pięknych ludzi (ale nie tych plastikowych, niemal sztucznych, którzy na siłę tysiącami zabiegów próbują być idealni).

 • 1vinga .