Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
61 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck

ben affleck to obecnie najzdolniejszy aktor wspólczesnego kina i nie rozumiem czego wy wszyscy od niego chcecie.Każda jego kreacja jest bardzo przekonywująca,a do tego posiada wszechstronny warsztat aktorski.Nie potrafie sie doszukać jego słabszej roli.Jego zdolność gry mimiką wbija widza w fotel.Istny geniusz na miare Ala Pacino no może ciut lepszy

ramzi09

Nie wiem czy piszesz to z ironią czy nie, ale ja Afflecka lubię. Nie uważam go za jakiegoś wielkiego aktora jak np. Brando, Nicholsona czy De Niro, ale jego role są po prostu zabawne. :) A co do słabych ról to uważam że źle wyszedł w "Podróży przedślubnej" i "Asie w rękawie". Ale np. w "Człowieku z miasta", "Zmianie pasa", "Hollywoodland", czy "W pogoni za Amy" jego gra jest świetna. Poza tym Ben jest sympatyczny i pogodny, a to także cenię w aktorach. Nie brak mu dystansu do swojej osoby.

Maniek_4

Ben Affleck to pedał. I za to go lubię.

Maniek_4

Ja lubie Afflecka uważam, że jest nazbyt krytykowany. Zdobył jedną maline za trzy filmy ale nie dostałby jej gdyby nie zagrał w tym Gligi czy jak to tam było. Pozatym ludzie krytykują go bo krytykować go sie przyjęło. Fajny aktor. Nie przeszkadza mi jego gra.

Szajba

Affleck sie dobrze spisuje u Kevina Smitha, zalosny byl natomiast w Gigly i w Armageddonie.

dariusman

Hm. Nie podobała mi sie nazbyt jego gra u Smitha w dogmie. Tak jakoś po prostu nie i tyle. Coś mi w niej nie grało, jakby dał z siebie za mało.

ramzi09

Zgadzam się, że u Smitha gra dobrze, ale poza "W pogoni z Amy" wiele do grania tam nie ma... Są to epizody i role drugoplanowe... Faktycznie, w "Armageddonie" zagrał kiepsko, a co do "Gigli" to wyszło mu jakoś nijak, bez wyrazu... i stąd ta złota malinka. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones