Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
60 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck

a teraz zaprezentuje fragment filmu z 19 letnim wowoczasz dicaprio ktory deklasuje nortona,deppa,pitta,clooneya. a moim skromnym zdaniem niedlugo(jezeli nie juz) zajmie miejsce obecnych top gunow(nicholasa,pacino,eastwooda etc)

prosze o skupienie i dokladna uwage podczas ogladania fragmentu filmu basketball diaries
a takze o szczery osad w sprawie, ktory aktor jest lepszy.


http://www.youtube.com/watch?v=RsuEQP9i3iw

sanczopansa

Affleck lepszy... nie no jaja se robię. To średni aktor. ale bardzo obiecujący reżyser.

użytkownik usunięty
sanczopansa

nawet tu cię przywiało z DiCaprio?

Dla mnie obecnie gra najlepiej Depp.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
gorhand

nie przesadzałbym z nim.

gorhand

Polać mu. Sam nie twierdzę że najlepiej, ale to mój ulubiony aktor i od Dicaprio kreatywniejszy.

neo_angin

kreatywniejszy?! buehueheuheuehueh!

sanczopansa

Niewiele, ale jednak. Ile Leo jeszcze zagra tych panów w garniturach z lat 30-40 tych? W następnym roku znowu taka postać.

neo_angin

raczej nie,po poprostu dostaje tematyczne role,gdzie gra zbzikowanych ekscentrykow.
moze i gra ,w kazdym razie mi takie role odpowiadaja.

sanczopansa

w powaznych rolach depp sie gubi.

sanczopansa

"Marzyciel"? Depp nie jest aktorem dramatycznym. Leo też dostaje tematyczne role. Lata 90-te zagubieni w życiu w większości amanci. Lata 00 Garniaki i trochę sensacji. Widzisz a mi odpowiadają kolejne różne role Deppa jako ekscentryków. Każda praktycznie inna pod względem barwy głosu i gestykulacji. Co Sinatry to Depp zagra innego wielkiego piosenkarza.

neo_angin

skoro ci odpowiadaja to w czym problem?
kogo?

sanczopansa

Michaela Jacksona.

neo_angin

coooooooooo?
buheueheuhHEHEEHEHEHEEH
zapodaj mi tu jakims info bo nie wierze:D

sanczopansa

Było na forum Deppa. Nie chcę mi się szukać aktualnie. W newsflashu w magazynie "Film" też o tym pisali. Jeszcze nie ma nawet reżysera filmu.
"

neo_angin

i sru! cos slabo to widze,nie mowie tego na zlosc ale to po prostu nie wyglada najlepiej.

sanczopansa

Oglądałeś "Charlie i fabryka czekolady"? Ale z napisami, a nie z Dubbingiem dla dzieciarni. On tam naśladuje Jacksona. Barwa głosu sto procent Jackson. Depp musi schudnąć do roli, ale jak do Nożycorękiego dał radę się nieźle odchudzić to tu też da radę.

neo_angin

depp jest przed 50-tka zanim zaczna film bedzie jeszcze starszy ,jackosn byl gibki i wysportowany jak na swoj wiek i choroby/pomijam leki przeciwbolowe ale jakos to mi nie wspolgra
widzialem willeygo bez dubbingu-bez przesady z tym glosem.

sanczopansa

Głos jest identyczny praktycznie. Posłuchaj mówiącego, a nie śpiewającego Jacksona. Depp da radę spokojnie. Jeszcze pozostaje dawno planowany film o Ozzym. Osbourne sam namaścił Deppa na swojego odtwórcę.

neo_angin

ozzy tez?!
mother of god! co sie dzieje z tymi ludzmi.
do jacksona moze bym jakos podszedl ale do ozzego to profanacja!!

sanczopansa

Sam Ozzy stwierdził że to JEDYNY aktor który może go zagrać. Coś w tym jest.

neo_angin

narkotyki i chulaszczy tryb zycia pozostawil na nim pietno.

sanczopansa

Jak takie beztalencie jak Foxx mogło zagrać Raya Charlesa to Depp da radę. Foxx miał łatwiej bo parodiował Charlesa przez 10 lat zanim go zagrał. To był jego popisowy numer w bodajże "Saturday night live".

neo_angin

bez komenatrza,neo bo znowu bedzie spina.

sanczopansa

Nie ja zacząłem. Nawet nie pojawiam się już na forum Deppa bo mam dość tych hipokrytów.

neo_angin

dlatego ja koncze.
mi tez juz sie tam nudzi ale znalazlem osla pokroju pawla i sie z nim wczoraj boksowalem;p

neo_angin

brk91

sanczopansa

Wiem. Już sprawdziłem forum xD. Kolejny z bandy pozerów. Jeszcze jako tako normalny się wydaje. Widzę że na forum Ledgera się teraz bawią.

sanczopansa

Hulaszczy.

wuj_Jozef

zdaza sie.

sanczopansa

Zdarza się.

wuj_Jozef

sory muj blad.

sanczopansa

Mój. Nie bawią mnie takie prowokacje (oby to była prowokacja).

wuj_Jozef

to po co udzielasz sie tylko poprawiajac moj blad?zamiast wypowiedziec swoje zdanie na temat drewnianej gry afleka vs wybitnosci leo.

wuj_Jozef

tak jak myslalem,nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

neo_angin

co od nastepnej kreacji,to bedzies zmial western tarantino i sinatre-na to czekam!

sanczopansa

W Westernie drugi plan. Sinatra to kolejny pan w garniturze. Mam nadzieję że śpiew nie z playbacku.

neo_angin

trudno zeby sinatra smigal w dresach,zastanow sie czasami neo o co masz pretensje.
co z tego ze drugi.

sanczopansa

To z tego że mało go tam raczej będzie.

neo_angin

widze ze widziales film wiesz ile czasu na ekranie bedzie leo.

sanczopansa

"Raczej". Kumasz?

neo_angin

'raczej' nie-leo gra glownego bandziora wiec troche czasu spedzi na ekreanie.

sanczopansa

Trochę tak, ale to drugi plan. Zresztą to Western więc główny bandzior to równie dobrze może być 15 minut na ekranie.

neo_angin

no podobnie bylo w 3;10 do yumy w kkoncu crowe gral tam raptem kwadrans o.0

sanczopansa

Nie widziałem filmu. Nie lubię Westernów. No oprócz tych Leone i "Bez przebaczenia".

neo_angin

to byl taki zart/sarkazm crow gral praktycznie przez caly film i byl bandziorem.

sanczopansa

tez nei przepadam za westernami,ale czasami mozna cos zdziergac.

sanczopansa

DiCaprio jest niezastąpiony, lecz nie powiedziałabym, że Affleck to drewno. To świetny aktor, wybitny scenarzysta i reżyser. Wspaniała rola np. w ,,Pearl Harbor" !!!

kinga_j

"Pearl Harbor" to film w najlepszym razie przeciętny, a rola Afflecka też nie była jakaś wybitna. W jego filmografii jest sporo lepszych filmów, jak np. "Szczury z supermarketu" czy "W pogoni za Amy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones