Bill Cosby

William Henry Cosby Jr.

7,2
507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Cosby

69-letni Bill Cosby wpadł ostatnio w nie lada tarapaty. Gwiazdorowi The Bill Cosby Show dopiero co udało się załagodzić sprawę, jaką wytoczyła mu kobieta, która twierdziła, że dwa lata temu podał jej narkotyki i wykorzystał seksualnie. Cosby zapłacił jej duże pieniądze, by uniknąć rozgłosu. Pewnie dlatego, że jak się teraz okazuje w kolejce do potwierdzenia jej zeznań stało 13 kolejnych ofiar!
Sprawa przeszłaby bez rozgłosu, gdyby dwie spośród trzynastu pań, Barbara Bowman i Beth Ferrier, nie opowiedziały o swoich doświadczeniach magazynowi People. Obydwie panie to byłe modelki, które poznały Cosby?ego w latach 80-tych. Żadna z nich nie opowiadała o tej sprawie wcześniej, jak również nie chce czerpać z tego żadnych korzyści materialnych ponieważ, w świetle prawa, sporawa uległa już przedawnieniu.

Bowman, która jest obecnie mężatką i mieszka na przedmieściach Phoenix, miała 18 lat, kiedy przedstawiono ją Billowi w klubie nocnym w Denver. Jak powiedziała: To było w hotelu Reno w 1986 roku. Cosby wziął moją dłoń w swoją i masturbował się.

Była modelka twierdzi również, że kiedy przybyła do jego domu w Nowym Jorku, Cosby zaraz podał jej kieliszek czerwonego wina:
I zaraz potem zrobiło mi się źle, chciało mi się wymiotować, miałam omamy i stałam się zwiotczała. Nie mogłam pozbierać myśli. Kiedy odzyskałam przytomność byłam w męskim t-shirt?cie, który nie należał do mnie, a Cosby miał na sobie szlafrok.

Z kolei Ferrier, która jest obecnie samotną matką i nadal mieszka w Denver, powiedziała, że kiedy przedstawiono ją Cosby?emu w połowie lat 80-tych, był dla niej mentorem i wzorem do naśladowania. Było tak do momentu, kiedy w jego przebieralni napiła się z nim capuccino i... straciła przytomność!

Obudziłam się w moim samochodzie, na parkingu, a moje ubrania były w strasznym nieładzie - zwierzyła się magazynowi People. Zdecydowanie odurzył mnie narkotykami. Jedyne co wtedy piłam to kawa, a pokój zaczął wirować. Potem budzę się z moimi ubraniami w nieładzie, a mój stanik jest rozpięty. Zastanawiałam się i dalej zresztą się zastanawiam: "Co on mi zrobił? Czemu mój stanik był rozpięty? Co się stało?"
Ferrier powiedziała również, że z Cosbym łączył ją romans, który trwał, z przerwami, przez siedem lat.

Zeke

Podaj linka do strony gdzie mozna znalezc te informacje, bo trudno uwierzyc w to co cytujesz

Angel_Heart

Wchodziłem jakiś czas temu na swoją pocztę na www.o2.pl i tam był ten artykuł, kiedy na niego klikłem przekierowało mnie na jakiegoś Pudelka :) i tam pisało to o Cosby'm.

Tutaj przesyłam tego linka:

http://www.pudelek.pl/artykul/1809/narkotyzowal_i_gwalcil_14_kobiet/

Zeke

to co pisza na pudelku to przewaznie ploty, które w wiekszosci wymysla sobie fakt i inne brukowce obdazone nieograniczona fantazja i robiace z igly widly...

Angel_Heart

przesyłam kolejny adres z końcówką com
theipinionsjournal.w wyszukiwarce wystarczy wpisać Bill Cosby i wyskakują trzy linki w wersji angielskiej i tam również jest to wszystko opisane

użytkownik usunięty
Zeke

to niemozliwe!!! spojrz tylko na niego, taki uroczy czlowiek!!! to na pewno jakas plotka, glupia plotka!!!

Oczywiscie, to nie moja teza tylko tej stronki, ciekawe skąd biorą takie info? Pamiętajcie jednak - nie oceniać ludzi po wyglądzie ;P

Zeke

Uważam że to nie prawda ! a wszystko co piszą na pudelku to zwyczajne ploty i wy w to wierzycie ? ja w to nie wierze

Zeke

Tez o tym czytalem. Nie wierze w to...ale nigdy nic nie wiadomo. Glucho o tym ostatnimi czasy, wiec moze jakis ciezki i nieciekawy zart to byl ? Po wygladzie na pewno nie nalerzy oceniac. Znam zbyt wiele przypadków z mojego podwórka gdzie niektórzy wygladali jak wyslannicy Boga, a wieczorem niesamowite rozróby robili, nie obywalo sie bez policji... :O A z kolei Ci z kogutami na glowach do dzisiaj siedza sobie spokojnie na lawkach popijajac piwko i nikomu nie przeszkadzaja ;). Eh...

Zeke

nie wiedzialem ze jest na tym siwecie osoba ktora bierze na powaznie rzeczy z pudelka :D rownie dobrze mozna przejsc na nonsensopedie i przyswajac info tam podane.

tak pozatym na pudelku juz sie nieraz dowiedzialem ze np policja zamknela mnie na kilka lat za to ze mam w domu 10 pc przeznaczonych do rozsylania spamu, ze gwalcilem zabijalem itp

Zeke

Ktoś kto wierzy pudelkowi jest poprostu Debilem;]

barnaba

No jakoś ja w to nie wierzę...kto jak kto, ale nie Bill Cosby...po pierwsze pudelek to jedno wielkie gówno i większość rzeczy, które tam wypisują to zwykłe bzdury...a po drugie rozumiem pozory pozorami, ale jakoś nikt o tym nigdy nie słyszał...gdyby to pisało na jakimś bardziej ZAUFANYM portalu to ok...:/

Madeline

"kto jak kto, ale nie Bill Cosby"

no no, pewnie znasz go osobiście i reczysz za niego, beka

Zeke

Może to bullshit, może prawda, albo półprawda. Już nie jeden facet miał spaprane życie przez fałszywe oskarżenia o gwałt, a jest też trochę kobiet, które trafiły za kratki, bo składały fałszywe oskarżenia, albo próbowały naciągnąć na forsę, jak ta panienka w ciekawostkach. Nie twierdzę, że każda, ale część z kobiet to sprytne manipulantki, bardziej bezwględne od facetów.

Mogły iść na policję gdy sprawa była świeża, a nie do prasy 20 lat później.

Zeke

Same do niego leciały i du#$# dały a puzniej płakały ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zeke

w wiki nie ma żadnej wzmianki o tym http://en.wikipedia.org/wiki/Bill_Cosby :P

Zeke

Nie, to nie prawda. Nigdy nie wierz w to co napiszą. W Ameryce od lat istnieje bractwo iluminatów i kto się im narazi tego zniszczą propagując fałszywe oskarżenia. Tak było z Tigerem Woodsem, Melem Gibsonem, Michaelem Jacksonem i całą resztą. Nie można ujawniać tajemnic bractwa, takie mają zasady, bo inaczej czeka tą osobę śmierć lub inne nieprzyjemności . Tak było w przypadku filmu Kubricka "oczy szeroko zamknięte" po którym został on usunięty, ponieważ dopuścił się"zdrady" ujawniając w filmie tajemnice iluminatów. W przypadku Polańskiego , który nagrał"Dziecko Rosemary" w który też została poruszona ich satanistyczna tematyka , karą była śmierć jego ciężarnej żony Sharon Tate przez zaprogramowane umysły bandy Mansona. Oczywiście pod publiką był to tylko zwykły przypadek, że banda weszła właśnie do jego domu, ale to było zaplanowane. Kto sprzeciwi się bractwu , tego czeka kara. Co zrobił Cosby? Nie wiemy, ale jego "ofiary" zarobiły na tym duże pieniądze. Nigdy nie wierz w to co napiszą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zeke

W 1997 roku 22-letnia Autumn Jackson domagała się od niego 40 milionów dolarów, podając za powód, że jest biologicznym ojcem jej dziecka. Plotkę zdementowano, a owa dziewczyna wylądowała w więzieniu.

Zeke

teraz to bardziej aktualne niz kiedykolwiek,afera z tym wyszła na cały świat pół roku temu,i nawet w telewizji to doszło,a nie na jakimś pudelku,sam uważam że jest coś na rzeczy,gdyż pytany dziwnie odpowiadał,prawdopodobnie kłamał co sugerowałoby że z tym gwałtem to może byc prawda,choć oczywiście nie twierdzę stanowczo,że tak napewno było,a ty jak myślisz?

dj_carlos

...ale wiesz, że komentujesz post z 2006 roku, prawda? Wtedy traktowano to jako plotkę, którą rozpuszcza ktoś nieżyczliwy.

gunia5

Post zyl od 2006 roku wlasnym zyciem widze :)

Zeke

No nie powiem,post ów znakomicie się zestarzał

Zeke

Dodam, że Billa już skazali na koniec tej plotki, która na nieszczęście dla niego okazała się prawdziwa...mimo wszystko lubiłem go za jego program z mojego dzieciństwa, cóż to tylko człowiek i aktor zarazem, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones