Bill Cosby

William Henry Cosby Jr.

7,2
507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Cosby

"W 2005 r. Bill Cosby zeznał, że nabywał silne środki nasenne z zamiarem podawania ich kobietom, aby uprawiać z nimi seks – wynika z opublikowanych w poniedziałek dokumentów sądowych. Zeznania były częścią procesu, jaki wytoczyła wówczas była współpracowniczka.

Proces zakończył się ugodą, a Cosby wypłacił Constand odszkodowanie. Associated Press udało się jednak dotrzeć do dokumentów i protokołów zeznań, które opublikowano mimo protestów adwokatów Cosby’ego.-tekst z Polityki a nie jakiegoś tam pudelka,no to teraz mamy pewność ja zresztą od początku czułem że to prawda,zresztą gadanie że to dopiero wyszło to bzdura już 20 lat temu były pierwsze doniesienia,zresztą tyle kobiet już wnosiło oskarżenia wobec cosby'ego że to nie mogły wszystkie kłamać,znaczy może i część tak,ale nie wszystkie,ilość była zbyt duża tak jak w przypadku tigera woodsa(choć to inna sytuacja,i on nie gwałcił,tylko im płacił za seks,ale chodzi o kontekst)więc musiało być w tym ziarno prawdy,no i było,żal mi tylko tych wszystkich zgwałconych kobiet którym dotychczas nikt nie wierzył,i uznawano je za oszustki,które chciały oskubać cosbye'go z kasy,a żałowano gwałciciela,który jako dobroduszna postać z the bill cosby show zyskał renomę,tego ''dobrego'' w hoolywood

dj_carlos

i jeszcze coś na deser o jednej jego ofierze co sam mówił ''Spotkałem ją w Las Vegas za kulisami. Dałem jej Quaaludes. Uprawialiśmy seks. Nie czuję się winny. Miała 19 lat i pasywną osobowość. Myślę, że cieszyła się, bo poznała kogoś z showbiznesu''-daily mail

dj_carlos

Dzisiaj śmieć usłyszał zarzuty. mam nadzieje, że zdechnie w pierdlu.

Snowi

dzisiaj? to o tym nie wiedziałem,sprawdze w necie,ale jak znam życie to jako gwieżdzie nic mu nie zrobia,ma kasę i pewnie tez znajomości,a po za tym to on juz stary i chory jest,i tak dużo mu juz nie zostało

dj_carlos

Zdążyli w ostatniej chwili, bo od 1 stycznia byłoby już przedawnienie. Niestety tylko jeden gwałt mu przybijają, ale z tego co słyszałem na cnn to najprawdopodobniej się nie wywinie i pucha jest raczej pewna.

Snowi

tez uważam że sprawiedliwości powinno stac się zadość,w końcu ameryka to symbol demokracji...ale nwm jak to będzie kawal z niego sk*rwysyna to fakt ale z drugiej strony nie z takich opresji gwiazdy hoolywoodu wychodziły bez szwanku choc jest promyk nadzieji,chocby taki wesley snipes który siedział za głupie podatki :D wiec może prawo działa juz tam lepiej i obejmuje juz tych bogatych i sławnych również,mam taka nadzieję

dj_carlos

Na 99% będzie siedział, sprawa jest już nazbyt medialna, a pieniądze i sława nie wystarczą by się wywinąć.Wyrok wydaje lawa przysieglych, czyli zwykli ludzie, mieszkancy wybrani losowo. Przekupni sa najwyzej policjanci i prokuratorzy, ktorzy wnosza sprawy do sadu i tylko oni sa w satnie utajnić dowody itd... Teraz na to juz za późno.Jakiś wyrok skazujacy musi zapaść.

Snowi

Szok! Bill Cosby dostaję wsparcie od artystów afroamerykańskich.
globalgrind.com/2016/01/04/celebrities-who-support-bill-cosby

Nuno33

globalgrind.com/2016/01/04/celebrities-who-support-bill-cosby

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Snowi

Widocznie niestety czarni w USA się zawsze trzymaja razem a jak cos wyjdzie przeciwko nim to od razu wychodzą z tym rasizmem itd.chora poprawność polityczna jak z tymi oscarami ktoś nwm Spike Lee czy inny czarny powiedział ze to ze żaden czarny nie dostał żadnej nominacji do Oscara w kategorii najlepszy aktor to od razu wielka afera wg niego i Wrzeszczy w mediach ze rasizm..Paronoja!!!

dj_carlos

Nie do końca tak jest. Eddie Murphy pojechał ostatnio po Billu jak po burej suce, z resztą to też czarny komik (nie pamiętam nazwiska, bo mniej znany) w swoim stand upie nazwając w skeczu Cosbiego gwałcicielem spowodował, że zapomniana już prawie sprawa odżyła przynosząc lawine pozwów.
A tak po za tym to głównie czarni strzelają do czarnych po tych ich różnych gettach, także nie powiedziałbym, że są tacy znowu solidarni.
ALe wracając do B.Cosby raczej uniknie kary- okazuje się, że wystarczy, że zapłaci milion dolarów i tyle. Dla niego to jak splunąć. I taka "sprawiedliwość" to jest paranoja.

Snowi

Właśnie jak pisalem wczesniej przeczuwalem ze niestety może się z tego wywinac dzięki kasie i być może pewnym znajomosciom

Snowi

nwm czy to CB pocieszy ale właśnie stracił wzrok więc jakoś los ukarał na stare lata tego gnoja za te przestępstwa

Snowi

ten komik to Hannibal Buress? https://www.filmweb.pl/person/Hannibal+Buress-1560039

Snowi

Po latach, jak widać na szczęście myliłeś się, i poszedł jednak siedzieć na szczęście... Czasami sprawiedliwości jednak staje się zadość!... Choć wyrok nie był zbyt wysoki, ale w jego stanie zdrowia, i tak może być to dożywocie. A w sprawie tego rasizmu, to jakiś czas temu czytałem że jego żona po tej sprawie z floydem i blm, chce wykorzystać sytuację tą by jej mąż szybciej wyszedł na wolność (jako oczywiście że bill to dobry czarny, więc to że siedzi to... Bingo,!.. Właśnie rasizm!) a przy tej sytuacji politycznej, cholera wie, czy może jej się to udać, ja bym chciał by dokonał żywota tam gdzie teraz siedzi a nie na wolności!... I na tym zakończe, na pozytywnym myśleniu

dj_carlos

Bzdury gadasz. Żadni "czarni nie trzymają się razem" i nie wykorzystują tego do oskarżania o rasizm, to Twoje wyobrażenie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Słabe. Wracaj do disco-polo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Debil skalpel co nie ma pojecia o życiu a wypowiada sie i wyxywa jeszcze cham jeszcze,słabe to jak papier toaletowy

dj_carlos

Oto i wypuścili go na wolność, a i zresztą w samym więzieniu traktowali go po królewsku. Żenada.

Faraon_filmaniak

Wszystko przez te Black Lives Matter, i tą poprawnosc polityczną!, no bo przecież czarny w USA, to zawsze jest ten dobry i uciśniony. Nie mam wątpliwości że sąd wypuszczając go na wolność, bał się w przeciwnym razie, oskarżeń o rasizm w dzisiejszym chorym świecie, i dlatego go wypuścili. To całkowita kompromitacja wymiaru sprawiedliwości, podobnie jak z O. J. Simpsonem

dj_carlos

Dokładnie, lewackie ścierki

dj_carlos

Taaa, ja jednak uważam, że baby same sie pchały do łóżka, co za bzdety. Normalna, szanującą się dziewczyna nie pójdzie w takie środowisko, to, że uprawiał seks z wieloma kobietami to normalne w Hollywood. Tam nikt nie jest święty, a kto tam szedł ten wiedział po co. Wstyd mi za te kobiety. Najpierw liczyły na sławę i pieniądze, a potem płacz....

dj_carlos

Bill to mój ulubiony majtkarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones