Bill Kaulitz

5,5
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Kaulitz

http://www.filmweb.pl/PersonUpdate?id=599297&contrib.id=502530 [www.filmweb.pl/PersonUp...]

digital8

Skoro wiedzą, to po co dodawać?

digital8

Chyba nie oczekiwałeś, że ktoś Ci to zaakceptuje?

Pinokio1983

no oczekiwałem, że ludzie wykaża się odrobiną dobrej woli i choć raz troszkę złamią regulamin... Np. widziałem gdy ktoś (jakiś aktor) miał 4 ciekawostki, wchodzę tam a tu widzę po 2 takie same... No sorry, ale to lekkie kpiny...

digital8

Ej! To, że Ty go nie lubisz, to jeszcze nie powód, aby akceptować takie "ciekawostki"!!!!!!! :/

Arwen_7

EJ!!! To że nie lubi go większość ludzi to właśnie powód żeby się z niego pozbijać. Proponuję bardzo fajna stronę: www.stoptokiohotel.pl

digital8

Zgadzam się z Asią wszyscy to wiedzą; wystarczy spojrzeć na to zdjęcie i każdy sobie odpowiednio o nim pomyśli więc po co taka "ciekawostka"

użytkownik usunięty
digital8

Ale mi ciekawostka? Wszyscy antyfani są tacy sami? Tylko się czepiacie wyglądy Billa . Gdzie jest jakiś blog anty tokiohotel to wszędzie pisze tylko"Bill to gej" a nie macie zadnych uzasadnionych powodów dlaczego go nie lubicie . Jak patrze na to co piszą antyfani to płakać mi sie chce , ze takie z was bezmuzgi!

Nie wiem co to takiego (bezmuzgi) więc możliwe, ze straszne z nas owe niezidentyfikoane istoty.

użytkownik usunięty
digital8

Buahahahahaha !

Myślałeś że to przejdzie ? :)

digital8

to ja Bill Kaulitz chcem powiedzieć żebyście mi dali spokuj przezwas chce mi sie płakać wy męskie szowinistyczne świnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones