Billy BurkeI

William Albert Burke

7,1
8 085 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Burke

" Ukończył na wydziale dramatu Western Washington University (Waszyngton, USA)."
Ciekawe co rozpoczął, skoro nawet to coś ukończył.

" Jego córka urodziła się, kiedy była na planie filmu "Twilight" (2008/I)."
Sama się urodziła? No i co to za zapis daty 2008/I?

Brawo dla weryfikatora który to puścił, musiał być największą fanką Sagi na caaaałym świecie i po prostu nie zwrócił uwagi na detale.

Muszrom

Nawet nie tyle ciekawe co rozpoczął, ale ile tych kierunków wybrał by ukończyć ten uniwersytet (chyba że to była praca dyplomowa - zakładanie szkoły).

Faktycznie ciekawe przypadki.

Khaosth

Żeby to był taki pojedynczy przypadek...
Kiedy pisałem tego posta od razu zgłosiłem poprawkę, wcześniej sprawdzając prawdziwość tych faktów. Poprawiłem więc stylistykę, uzupełniłem zjedzone słowa tak, że całość miała sens.
Weryfikator pozwolił sobie nie przyjąć nie podając przyczyny. Po prostu "do kosza".
Tak więc Billy Burke wciąż "ukończył na wydziale dramatu" tylko nie wiadomo co takiego, a jego córka "urodziła się kiedy była na" choć być tam nie mogła, bo nienarodzeni poza łonem matki przebywać nie mogą. To matka córki B.B. była na planie jego filmu kiedy ją urodziła.

Czasem zrozumiem, że coś zostaje odrzucone, wtedy mój błąd, ale kiedy weryfikator (i to jeden z tych kilku "naj" na stronie, gość z pierwszej piątki dodających i weryfikujących) sugeruje, że film typu Shrek oraz Auta to jest "anime", gdzie nawet na samym FW klikając na tag 'anime' przejdziemy do japońszczyzny, a nie do animacji komputerowych, to po prostu odechciewa się w to bawić.
Oczywiście też to wyjaśniłem i podałem powód, dla którego winien tam być gatunek: Animacja.

Psikam na te ich punkty, szkoda tylko słabszej jakości takiego portalu.

Muszrom

A skąd założenie, że córka B.B. nie była przy swoich narodzinach? Jakby nie mogła pójść drogą Connora i wyswatać własnych rodziców. Kobiecie zabronisz? ;)

Osobiście tak ewidentnych przypałów ze strony weryfikacji jeszcze nie spotkałem. Ostatnio tylko mnie zirytowali usuwając mój dubel filmu, który miał tyle samo dodanych informacji (z tym że nie miał angielskiego tytułu, bo weryfikator stwierdził że nie trzeba), ale więcej dodanych oczekujących łącznie z obsadą.

Punkty nie są fajne - fajne są główki przy nicku i nagrody za liczbę przyjętych materiałów. Szczerze jednak pisząc przerażają mnie te osoby z pierwszych miejsc - jak można zebrać choćby tysiąc punktów w miesiącu? Dodając filmy z youtube'a tylu bym nie uzyskał. O.O


P.S.
Za pierwszym razem przeczytałem "Wykończył na wydziale dramatu Western Washington University (Waszyngton, USA)."
Ledwo dostał się na wydział i już cały uniwersytet szlag trafił. Miejsce w "Expandebles 3" miałby murowane.

Muszrom

Autor ciekawostek pewnie znalazł gdzieś na anglojęzycznej stronie te informacje, wkleił w jakiś translator i tu wkleił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones