Bo Burnham 

Robert Burnham

7,4
3 134 oceny gry aktorskiej
Bo Burnham
Bo Burnham urodził się 21 sierpnia 1990 roku w Hamilton (Massachusetts, USA). W 2006 roku założył kanał w serwisie YouTube, na którym publikował napisane i wykonywane przez siebie utwory muzyczne o charakterze satyrycznym. Dzięki zdobytej w Internecie popularności podpisał kontrakt z wytwórnią Comedy Central Records i w 2008 roku wydał swoją pierwszą płytę "Bo fo Sho", a następnie, w 2009 roku, pierwszy album zatytułowany "Bo Burnham". W 2010 roku na kanale Comedy Central ukazał się jego program komediowy "Words Words Words", a także album z utworami z tego programu. W 2013 roku wydał swój trzeci album oraz drugi program komediowy zatytułowany "what.", który został opublikowany w serwisach YouTube i Netflix. W tym samym roku na kanale MTV premierę miał serial komediowy "Zach Stone będzie sławny", który Bo stworzył wraz z Danem Laganą i w którym był odtwórcą tytułowej roli. W tym samym czasie wydał książkę z poezją "Egghead: Or, You Can't Survive on Ideas Alone". W 2016 roku ukazał się jego trzeci program komediowy "Make Happy" wyprodukowany dla platformy Netflix. W 2018 roku premierę miał film "Eighth Grade" wyreżyserowany przez niego na podstawie własnego scenariusza. Film został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków oraz zdobył wiele nagród i nominacji.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 21 sierpnia 1990

miejsce urodzenia: Hamilton, Massachusetts, USA

wzrost: 196 cm

Independent Spirit
Zdobył Independent Spirit, 8 innych nagród oraz 14 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Wydał następujące albumy:
- 2009 r. - "Bo Burnham";
- 2010 r. - "Words Words Words";
- 2013 r. - "what.".
Ma dwójkę starszego rodzeństwa - brata Pete'a oraz siostrę Samm.
W 2008 roku ukończył St. John's Preparatory School w Danvers (Massachusetts, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

"Inside" to comedy-drama special napisany, wyreżyserowany, nakręcony i zmontowany przez Bo Burnhama.
Można znaleźć na netflixie, polecam.

szkoda że nie ma jego stand upów na filmwebie.

Droga redakcjo, jak już blokujecie użytkownikom możliwość dodawania, to może chociaż zepniecie ...się... raz i pododajecie? Nie tylko są dostępne w bazie filmów waszego eks-głównego-partnera ale i wyszedł ponad dwa miesiące temu "special" comedy drama.

Ogarnijcie bazę filmów, zatrudnijcie więcej ludzi może? bo...

Happy Birthday!

Strasznie spodobało mi się jak zagrał w Zach Stone będzie sławny. Dobrze zagrał tą postać, koniecznie muszę obejrzeć jakiś film w którym on gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones