Bo Burnham

Robert Burnham

7,4
3 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bo Burnham

"Inside" to comedy-drama special napisany, wyreżyserowany, nakręcony i zmontowany przez Bo Burnhama.
Można znaleźć na netflixie, polecam.

WorekCebuli

Też się zastanawiam, dlaczego jeszcze nie ma go w bazie filmwebu

WorekCebuli

Od wczoraj słucham „All eyes on me” w pętli - jakie to dobre.

abem

Również od paru dni nie mogę przestać słuchać tej piosenki.

WorekCebuli

I dlaczego również nie ma 'what.' oraz 'Make happy'?

WorekCebuli

to jest dramat, że "Inside" Bo w bazie nie ma, ale możemy sobie ocenić "Inside" Amy Schumer:')

WorekCebuli

No własnie, gdzie jest Inside? Burnham wspiął się na wyżyny w tym projekcie.

Strider_

Po propozycji dodania jakiegoś stand-upu dostałem od osoby akceptującej informację, że nie dodają 'tv special'. Podejrzewam, że tu sytuacja jest taka sama

Soobis

Inside to coś więcej niż zwykły stand-up. Powinni bez wahania dodać ten "kawałek sztuki" do bazy, bo to jedno z lepszych widowisk tego roku.

Gobbek

Zgadzam się

Gobbek

I ja

Soobis

Dziwny argument. Jasne, to nietypowy stand-up, ale skoro speciale Dave'a Chapelle i inne netflix specials mogą być w kategorii "Programy TV" na FW, to nie mam pojęcia czemu ten się nie kwalifikuje.

WorekCebuli

Jeszcze nie ma. I nie chce mi się sprawdzać, czy jest chociaż w kolejce.

Znam ten argument, że stand upów nie dodają, ale to było lata przed tym, jak dodali tutaj programy tv. No trudno.

_Garret_Reza_

Czy osoba która to dostaje do weryfikacji w ogóle widziała "Inside"? To jest film, nie rejestracja standupu.

ogqozo

Nie mają obowiązku oglądać wszystkiego. Widzą na IMDb "tv special" i mogą odrzucić.

Chociaż niedawno widziałem tutaj jakiś "tv special" Muppetów, więc może coś się zmieniło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones