Bo Derek

Mary Cathleen Collins

5,7
307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bo Derek

Bardzo piękna blondynka, fantastyczne kształty, jednak aktorka z niej marna... W "10" robi wrażenie biegając po plaży i ów film zapisał ją na stałe w historii kina jednak dla mnie to stanowczo za mało. Derek zwykle grała w erotykach produkowanych i reżyserowaych specjalnie dla niej przez jej męża ("Bolero", "Tarzan", "Duchy tego nie robią|) a jej zadaniem było jedynie ładnie wyglądać i pokazywać piękne ciało.
Na tym opierała się cała jej kariera

MikeyS

Piękno to pojęcie względne. Na mnie akurat nie robi żadnego wrażenia. Figura taka sobie :)

Pinto

Dla mnie to jedna z najpiekniejszych aktorek w historii kinematografii

Arto0X

Ma/ miała super ciało, ale jeśli chodzi o twarz to taka typowa kalifornijska dziewczyna. Ładna, ale nie żadne zjawisko.

baron666

Zjawisko, zjawisko :) Ciało super, ale twarz też piękna (zwłaszcza w młodości), a błękitne oczy zniewalające.

Martin_Eden

no, słowo na "R" ciśnie się na usta ;D

MikeyS

Z jednej strony małżeństwo z Johnem pomogło jej zrobić karierę, z drugiej... cóż, najlepszym reżyserem to on niestety nie był - po dziełach jak Bolero czy Tarzan chyba żadna aktorka, nawet utalentowana, nie odbiłaby się od dna. Z trzeciej jednak... cóż, Bo i John przez ponad 20 lat byli ponoć bardzo dobrym, kochającym się małżeństwem, więc... coś za coś ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones