Bob Odenkirk

Robert John Odenkirk

9,0
36 131 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bob Odenkirk

Dla mnie już na zawsze pozostanie Saulem Goodmanem <3
Zakochałam się w tej postaci, a takze aktorze, od pierwszego odcinka, w którym wystąpił, no po prostu to jakis obłęd. Na późniejsze wieści o powstaniu spin offu serialu szalałam ze szczęścia, ale kiedy to bylo!
Teraz robię sobię małe odświeżenie i nie mogę się oderwać od BCS. Toż to geniusz w czystej postaci...
Jednak, jako ze na 6 sezon przyjdzie nam jeszcze troche poczekac, chcialabym prosic was o jakies pelnometrazowe rekomendacje.

Od czego zaczac?
Polecacie jakies produkcje warte obejrzenia? Najlepiej takie, gdzie jest go dużo, nie interesują mnie role epizodyczne, no chyba, ze serio, film jest arcydzielem :D
Czy cos jest w ogole w stanie przebic Saula? Czy lepiej nie psuc sobie tego pieknego wyobraznia, ktore ten czlowiek odcisnal na moim umysle?

Dzięki za odpowiedzi!

moiko

Obejrzyj koniecznie film "Nikt" z Bobem w roli głównej, teraz leci w kinach :) (BCS i BB nie widziałam jeszcze, ale tu był rewelacyjny)

dorotagniedziejko1998

przylaczam sie. widzialem go kilka razy i na pewno jeszcze zobacze

moiko

W serialu "Fargo" jest przekomiczny, niezły ubaw miałem z postaci szeryfa w jego wykonaniu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones