Bogdan Brzyski

5,7
597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogdan Brzyski

Przykro mi zakochane współfanki:) jestem fanką p. Bogdana. Zakochałam się w nim odkąd tylko pojawił się w Plebanii. Niestety najseksowniejszy polski aktor jest zajęty! :( Widziałam go w Krakowie z jego kobietą (żoną?). Wyglądała na taką w porządku, bardzo ładna blondynka i bardzo w niego wpatrzona. Niestety z wzajemnością. Widać było, że są w sobie zakochani, bo tylko zakochani tak na siebie patrzą. Nie widziałam, że facet może być tak szarmancki a przy tym zachowuje całą swoją męskość. Widziałam, że p. Bogdanowi bardzo zależy na te dziewczynie. Miły widok. Dzięki temu cenię p. Bogdana za to, że nie przewróciło mu się w głowie a kobietę na przyszłe życie szukał i znalazł z dala od świata showmenów. Wspaniała, życzliwa i serdeczna dla innych ludzi para.

zakochana_fanka

Michalina i Bogdan
Dzielę się z wami w cierpieniu:) Ale mogę potwierdzić, że Bogdan znalazł już damę swojego serca. Jeśli to pan Bogdan oczywiście był... Ma na imię Michalina, studiuje i jest związana jest z teatrem we Wrocławiu. Pojawiają się razem na imprezach i premierach. Zawsze uśmiechnięci i widać, że zakochani. Nie gwiazdorują. A pan Bogdan słynie z szarmanctwa:) Miałem okazję porozmawiać z p. Michaliną. Bardzo sympatyczna dziewczyna, można z nią i pogadać i pożartować. Śliczna, mądra i bardzo kochana przez swojego mężczyznę dziewczyna:) Przy tym stoliku siedziały same panie arytokratki:) Życzę szczęścia, bo naprawdę do siebie pasują. Zostali parą roku
Pozdrawiam. Wojtek Krupa

użytkownik usunięty
zakochana_fanka

No! Przecież, że zajęty i to przez moją kochaną siostrę - Michasię. I już żadna baba go sobie nie weźmie! A Bodzio to już mój brat! Bo zgodził się nim zostać i zabiera mnie na wakacje! Supeeeeer! I dlatego ich tak pokochałem, bo razem z moim tatą są dla mnie fajni, opiekują się mną i są największymi przyjaciółmi:*:* Pokochali mnie i napełniają duszę niewypowiedzianym szczęściem! Nigdy nie zawiedli. A największym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku potrafi sprawić, że znów wraca zacieszanie:) Teraz wszyscy czekamy na dzidziolka: Marię Magdalenkę albo Pawełka! Supeeeer! Będzie dzidziol! Kupię bambinola!:) <zacieszanie>

Moje stare Konto nie aktywne już tu widzę dobrusia 301.

zakochana_fanka

Nie Jest Wolny .

zakochana_fanka

gówno prawda On jest sam .

dobrusia301

Jest Sam

zakochana_fanka

Od kiedy go Znam a gdzieś od końca 2011 lub początek 2012 jest Sam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones