Bolec

Grzegorz Borek

7,2
774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bolec

Zmarł ponad 3 lata temu a ja nic o tym nie słyszałem jestem w szoku. Co się stało jak zmarł? szkoda go.

Zajcevv

Powód jego śmierci jest nie znany ...

Tymbarkowa_2

Za to powód wtórnego analfabetyzmu jest znany.

Wina_Woltera

O jej nie połączyłam dwóch wyrazów i od razu zbrodnia ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
androgenius

Aha . To że zrobię błędy to nie oznacza że możesz mnie obrażać . . .

Tymbarkowa_2

Przed kropką nie stawia się spacji. Skoro nie chcesz być obrażana to nie dostarczaj ku temu powodów. Czasem najlepszym sposobem zakodowania komuś pewnych podstawowych zasad okazuje się użycie mocnych i dobitnych stwierdzeń.

Idiots, idiots everywhere.

androgenius

Zawsze stawiałam spacje przed kropką czyli to już moje przyzwyczajenie nic na to nie poradzę .

Tymbarkowa_2

A ja zawsze pierdzę przy ludziach, takie moje przyzwyczajenie, nic na to nie poradzę.

bircov

Aha .

androgenius

Przestań ziać jadem nienawiści! To nie wykład prof. Bralczyka, a forum Filmwebu!

androgenius

mega debilem to jesteś niestety ty uznając ze ktos jest idiotą bo słabo orientuje się w gramatyce, znam człowieka który pracuje w dużej firmie zarabia ponad 7tys na rękę, a popełnia karygodne błędy w pisaniu...
typowy Janusz który leczy swoje kompleksy wytykajac innym błedy i wyzywając od idiotów tylko po to żeby poczuć się wążnym, żal mi takich słabych i maluczkich ludzi

Oswaldd

Zarabia 7 tysięcy na rękę. Podkreślam, na rękę, czyli jest kierwa kimś. Nawet mnie chłopcze nie rozśmieszaj. Siedem tysięcy to pensja jaką powinien zarabiać przeciętny nieuk, by nie zdychał z głodu i mógł opłacić samochód, laskę i dzieci oraz dentystę. Fakt, że uznajesz to za wysoki zarobek i dodatkowo zestawiasz z analfabetyzmem kolegi sporo mówi zarówno o tobie jak i o twoich znajomych. Z drugiej strony może faktycznie w Polsce 7 tysięcy dla analfabetów to spore osiągnięcie. Pamiętam, że zarabiałem 5 tysięcy w pierwszej pracy, ale już wtedy potrafiłem pisać.

androgenius

nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz ale jeżeli chodzi o polskę i polskie standardy to 7tys jest bardzo dużo, przeciętny kowalski zarabia o wiele, wiele mniej

androgenius

Widać ze nie masz nic do roboty ze kazdego poprawiasz

androgenius

Nie bądź taki mądry . To że ty jesteś obojniakiem że oznacza że wszyscy są .

Tymbarkowa_2

Przed "że" stawiamy przecinek.

cyc2

Ok .

Tymbarkowa_2

Przed znakami interpunkcyjnymi w języku polskim nie stawiamy spacji.

cyc2

Aha .

Tymbarkowa_2

Zawsze stawiałam spacje przed kropką czyli to już moje przyzwyczajenie nic na to nie poradzę .

cyc2

Jprd ...
Facepalm

Tymbarkowa_2

Jprd ...

Tymbarkowa_2

olej tych frajerów ;)

sirCharles00

dziękii ;]

Tymbarkowa_2

luźno ;)

Wina_Woltera

Brawo! Należy tępić imbecyli.

androgenius

Ciebie plebsie

Wina_Woltera

Taki post nazywasz wtórnym analfabetyzmem? To gratuluję, czy to nie idiotyzm?

Zajcevv

Pisało o tym wiele. Podobno się zaćpał "samobójstwo". Ale ile w tym prawdy?

Zajcevv

"Co się stało jak zmarł?"

Jak zmarł to go zapewne pochowali a już na pewno przestał sie ruszać. W dwie do czterech godzin po zgonie nastapiło stężenie pośmiertne, które ustąpiło po około 3 dniach. W zależności od pozycji ciała pojawiły się plamy opadowe a bakterie jelitowe zaczęły trawić wnętrzności. Potem ciało napuchło na skutek nagromadzenia się gazów, będących produktem przemiany materii żerujących na wnętrznościach bakterii, gdy ciśnienie owych gazów osiągnęło odpowiednią wartość ciało puściło ostatniego, wielkiego i dość mocno śmierdzącego bąka.
To oczywiście jedynie bardzo nieliczne z procesów zachodzących post mortem, po więcej informacji na temat "co się stało jak zmarł" odsyłam do fachowej literatury z zakresu patologii i medycyny sądowej oraz do dzieł filozoficznych i "tybatańskiej księgi umarłych".
Niestety nie wiem jak to wygląda z "punktu widzenia" świadomości, mam jednak swoje teorie w tej materii.

Moja odpowiedź nie jest satysfakcjonująca? Zatem naucz sie głąbie lokować znaki interpunkcyjne.

androgenius

" Zatem naucz sie głąbie lokować znaki interpunkcyjne." przetłumacz na polski bo nie rozumiem tego zdania głąbie.
Nie robiłem znaków już w szkole to i dla ciebie wyjątku nie zrobię.
Żart ci nie wyszedł typowy suchar

Zajcevv

Po zdjęciach z sieci można wywnioskować że coś brał, strasznie blady i podkrążone oczyska.
Życie.

Zajcevv

Trochę pokory kolego. Popełniłeś błąd i jeszcze uważasz, że masz rację? Ja zrozumiałem twoje zdanie tak samo. To, że w szkole nie nauczyłeś się poprawnej polszczyzny, wcale cię nie usprawiedliwia. Jak nie umiesz używać poprawnie języka, to go nie używaj, zaoszczędzisz nieporozumień. Albo lepiej - doucz się i wtedy pisz.
A żart wyszedł bardzo dobry, chociaż okoliczności mało zabawne.

Zajcevv

Ja się nie nauczyłem w szkole dodawać. A wracam prost ze sklepu i nie wiem, czy pani sprzedawczyni dobrze wydała mi resztę. Kupiłem piwo za 3,30, dałem 5zł i dostałem od pani 1zł. Dobrze czy źle? Pomóżcie, bo jak już napisałem, nie nauczyłem się dodawać w szkole, więc nie moja wina.

Za to umiem myśleć logicznie. Skoro nie zrozumiałeś zdania "Zatem naucz sie głąbie lokować znaki interpunkcyjne.", to jakim cudem odpowiedziałeś na postawiony zarzut. Wynika z tego, że zdanie jednak zrozumiałeś, czyli nie tylko nie umiesz pisać, ale jesteś również notorycznym kłamcą.

Zajcevv

A podobno to za komuny bzdur w szkole uczyli.

androgenius

Smutny temat a ja uśmiałem się do łez. :D

androgenius

Nie przetłumaczysz....

androgenius

Cwaniaku namierze cie i zobaczymy czy taki cwaniak będziesz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zajcevv

nie zyje ?szok

Zajcevv

Wszedłem tutaj chcąc się dowiedzieć, na co taki młody gostek zmarł - choć nie wiem za bardzo, kto zacz. Widzę, że założyciel tematu słusznie zrobił zabierając swoje zabawki i - nomen omen - nie dając już więcej znaku życia. Większość wpisów to puste słowne nawalanki, niczego nie wnoszące do tematu. Powinniśta se, miejskie i wiejskie buraki na jakiego czata z interii pe-el wleźć, a nie zaśmiecać przestrzeń na tym portalu!
Skoro już mowa o nieboszczykach, jeden z nich, gdy jeszcze nieboszczykiem nie był, powiedział te oto profetyczne słowa:
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów".

Jack_Holborn15

To Staszek Lem powiedział i to niestety prawda, ale pytanie wątku "co się stało jak zmarł" aż się prosi o przytyk. Już kiedyś była pewna afera przez zagubiony przecinek. Kojarzysz "nie czekajcie na rozkaz" zamiast "nie,czekajcie na rozkaz" ??

Jawsim

Owszem, taki mały przecineczek, a ile w nim treści i mocy:-)

Zajcevv

Kurna od kilku lat pi..licie o tym kto jest analfabetą bo błędy w interpunkcji.! Pytam się jak zmarł Bolec? Internet powtarza na każdej stronie scam a szukam info na temat samobójstwa/morderstwa bo chyba nie jest ta historia ściśle tajna?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones