Bonnie WrightI

Bonnie Francesca Wright

7,2
9 981 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bonnie Wright

Nic do niej nie mam , ale jestem zdziwina tym,że Bonnie jest na drugim miejscu w TOP aktorki. Aktorka ,która zdobyła sławę głównie dzięki HP , i w dodatku grała drugoplanową? rolę jest na 2 miejscu.
A co Wy o tym sadzicie ?

mary11_94

Też jestem w szoku. Ponadto na 10 filmów 8 dotyczy sagi o Potterze.. Ale zauważ, kto jest na pierwszym miejscu i wszystkie aktorki na tej liście mają tendencję spadkową..

Kiane_

szok. na tyle naprawde wielkich aktorek akurat ona na 2 miejscu? bez komentarza. nic do niej nie mam ale wedlug mnie nie pasowala do roli Ginny. Powinna byc bardziej zywiolowa, smiala... no i ladniejsza xD jak dla mnie z wygladu sprawia wrazenie bardzo grzecznej. ale to moze tylko moje zdanie.

anetaa_93

filmwebowski system szwankuje nie ma co

Nie_Wie

same Pottery. aktorka właściwie jednego filmu. co ona robi tak wysoko? żałosne.

afortunadamente

także nic do niej nie mam, ale taka aktorka nie powinna znajdować się w pierwszej dziesiątce... Przed nią jeszcze całe życie, kariera będzie się rozwijać, być może dostanie jakieś nowe, wartościowe role. Ale teraz jest zdecydowanie za wcześnie na bycie w najlepszej dziesiątce... Porównując ją do A. Hepburn czy M. Streep wypada naprawdę baardzo blado.

GossipGirl

Bardzo blado? Raczej tragicznie. Przecież to dno aktorskie.

GossipGirl

Porównywać można ją np z Emmą Watson albo tą całą Hannah Montana (nie pamiętam jak się nazywa ale chyba kojarzycie).

Werefroggie

Ale to przeżywacie ... ;/ Przecież to jest normalne jak ktoś przekroczy 1000 głosów potrzebnych do pojawienia się w top. Wcześniej z reguły głosują fani tych aktorów, później wszystko wraca do normy ;)

mary11_94

Omg po prostu zdobyła 1000 głosów i weszła z dobrą oceną, a teraz spadła... i tyle.

Beza_Cat

Ja ją uwielbiam, ciesze się, że jest w top100...
Ale nie jest szczególnie rewelacyjną aktorką.

tralallalala

też jestem zdziwiona, w końcu nie ukrywajmy, jest wiele lepszych aktorek.
Chociaż nic do niej nie mam i bardzo ją lubię, to nie uważam, żeby po jednej roli powinna być tak wysoko.

mary11_94

ej,ona jest na 164 miejscu, a nie na 2
patrzcie uważniej

jagula1

jagula1 - rozśmieszyłaś mnie ;q
jak był zakładany ten wątek to BYŁA na 2. Teraz spadła, proste. ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones