Bonnie WrightI

Bonnie Francesca Wright

7,2
9 992 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bonnie Wright

W poprzednim temacie co prawda wyraziłam już swoje zdanie na temat tej dziewczyny, ale żeby nie było, że tylko krytykuję to muszędodaćcoś jeszcze. Otóż wybrałam się po raz drugi na "HP i Książę Półkrwi", ale tym razem na wersję bez dubbingu, z napisami (wcześniej byłam z koleżanką i ona koniecznie chciała na ten dubbing:/ ). Po raz drugi przekonałam się, że Bonnie nie ma za grosz talentu aktorskiego, jednak odkryłam, że posiada ona bardzo ciekawy głos. Zdecydowanie wyróżniał się on na tle piskliwych, typowo dziewczęcych głosów reszty aktorek. Taki mocny, lekko zachrypnięty... Naprawdę mi się spodobał^^ Może jest to jakaś opcja, mogłaby na przykład pracować w dubbingu. Przynajmniej nie widać byłoby jej twarzy (Sorry, ale musiałam to dodać) XDDDD

Werefroggie

Głos ma fajny, fakt, ale to by było na tyle. Moim zdaniem Bonnie to całkiem ładna dziewczyna, ale Ginny z niej żadna.

Nie rozumiem, czemu jej nie zmienili tak od czwartej części. Aktor grający Nevilla zmienił się tak bardzo, żebym go nie poznała. Znowu nie wiedzieć czemu zmienili nastoletniego Toma Riddle'a a przecież był świetny :(

Joanna_7

a ja uważam że spoko zagrała

za krótki <br/>


za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones