Bonnie WrightI

Bonnie Francesca Wright

7,2
9 992 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bonnie Wright

Mi osobiście bardzo się podoba Bonnie. Co prawda, może nie pokazała dużego talentu, ale nikt nie wie czy nie mogłaby zagrać lepiej. Większość osób pisze, że ona jest beztalenciem i brzydka itd... Niby dlaczego tak uważacie? Bo co? Bo nie popisała się w HP ? A może popisze się w czymś innym? Każdy człowiek się uczy do końca życia i każdy poprawia swoje błędy. Jeżeli i ona poprawi, to będzie dobrą aktorką. Takie jest moje zdanie

Isae

+1

acid1000

na początek stwierdzę, że jest ładna i pasuje do granej przez siebie postaci Ginny. później dodam, że gra fatalnie. przez wszystkie filmy ten sam wyraz twarzy, a spójrzcie chociaż na scenę gdy Voldemort ogłasza, że Harry nie żyje i na to jak "gra" swoją rozpacz. okropnie kiepsko.

LeaMao

to prawda jest piękna pasuje do postaci Ginny według mnie jak na razie nie jest to wybitna aktorka, ale nie jest bez talencie zagrała dobrze i koniec tematu, może kiedyś gdy dostanie jakąś grub.ą rolę pokaże nam więcej, choć np. Garry Oldman (Syriusz Black) miał małą rolę i zagrał genialnie, ale zdecydowanie Bonnie nie jest bez talencie, jedna według mnie nie zostanie to aktorka która będzie grała w wielu filmach :)

Isae

aktorką wybitną nie jest, ale ją lubię
wydaję się sympatyczną i rozsądną dziewczyną, do tego jest naturalna

Anda00

A może mi ktoś powiedzieć czemu w metryce ma na drugie imię Francesca a w biografii Kathleen? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones