Bonnie WrightI

Bonnie Francesca Wright

7,2
9 992 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bonnie Wright

wiec kiedy przeczytałam HBP i dowiedziałam sie o tym, sprawdziłam od razu, kto ją gra. uznałam, że Bonnie jest za brzydka jak na dziewczynę Harry'ego, szczególnie że w 5 i 6 części było to specjalnie przez Rowling podkreślone że Ginny jest ładną dziewczyną, która podoba się chłopakom. po namyśle zmieniłam zdanie, Bonnie nie jest nawet taka brzydka, a jak przyciemni włosy to będzie nawet ładna
PS. wiecie, że Ginny to skrót od imienia Ginevra?
pozdrawiam:)))
Margotka

Margotka

brzydka ni jest, ale chyba nie za bardzo pasuje do roli przebojowej, wręcz pieknej dziewczyny, za ktora uganiaja sie chlopcy, i ktora ma duze powodzenie. takie mam przynajmniej odczucie, szczegolnie po przeczytaniu szostego tomu ;]

Iris_5

Jakby uroda była najważniejsza.
Prócz tego dziewczyna może mieć masę cech, które pociągają facetów i myślę, że Ginny mogła być właśnie taką osobą, choć Rowling nie pokazała tego maksymalnie, jakby mogła. Może to i dobrze.

A Bonnie jest niczego sobie, dość naturalna.

Margotka

Ja tam nie wiem... Młoda jest - może z wiekiem przybędzie jej takiej urody o której pisała J.K.R. w 5 i 6 części...

Miczelov

Moim zdaniem Bonnie bardzo ładnie wygląda w kitku--)ostatnie zdjęcie w galerii-tutaj bardzo...dziewczęco wyszła...i tak...14-letnio :P Ale wiecie..w 2007 roku rocznikowo bedzie miała tę szesnastkę,hehe :D ja myślę,że ona jeszcze wyładnieje =]

Margotka

Ginevra?? Ja słyszałam wesrję że od Virginia:P

iLkaxD

Ja również słyszałem wersje,żę Ginny to Virginia

grzysiek

Rowling potwierdziła że Ginevra- Ginevra Molly Weasley

Margotka

tak tylko, ze 6 część nie zostanie sfilmowana

Matteuszz

rozśmieszyło mnie to.

te filmy są tak kasowe, ze nie ma mozliwosći,by nie była.

Margotka

nie no, ona jest ładna. moim zdaniem nadaje się do tej roli. ostatnio bardzo wyładniała:) juz nie jest taka szarą gąską jaką była w komnacie tajemnic, bo tam naprawde wyglądała mizernie...

pozdrawiam

Margotka

Moim zdaniem bardzo dobrze odgrywa swoją rolę!W poczatkowych tomach ginny taka własnie była (slbo może tak się tylko zachowywała przy Harrym przez co taką ja zapamietał), ale potem zmienia się i bonnie tez się zmienia. Ogladając wywiady z nią zauważyłam, że wypowiada się pewnie i konkretnie, nie jest zbyt wstydliwa, potrafi się zaprezentować-ma coś takiego przez co pasuje do roli tej starszej Ginny!

olvis

mi też ona pasuje, i też słyszałam że Ginny to Virginia, a nie Ginevra (była o tym dyskusja fanów HP i Rowling powiedziała to kiedyś, ale nie pamiętam które w końcu....)

Pin_up_Margolcia

Moim zdaniem J.K Rowling po prostu chce żeby dziewczyna Harrego była podobna do Lilly Potter. Ta i tamta miała rude włosy, też każdy sie za nimi uganiał...Poza tym Ginny nie miała byc ładna tylko fajna i przebojowa. Emma ( Hermiona) też nie bardzo pasuje do roli Hermiony, bo jest moim zdaniem za ładna. Co o tym sądzicie?

Lucja_Tonks

ona jest ładna, wejdźcie na mój blog, mam jej nowe fotki

Margotka

Dziewczyna naprawdę "wyrobiła się"...a jak juz piszesz na forum o niej, to nie mów co jest w 6 części bo niektórzy jeszcze jej nie przeczytali...

Margotka

http://hermioneweasley.bloxode.com/r37002,0,bonnie-wright.html tu macie link do jej chyba najnowszysch zdjęć..Na nich wygląda fajnie:D

pielihjunior

to są już stare fotki:)

Gabriela_2

Wg mnie ona po 1 nie jest ładna, po 2 nie pasuje mi w ogóle na dziewczyne Harrego a po 3 ona jest taka dziecinna pomimo ze ma juz 16 lat!! Słyszałam ze podobno rudych ŁADNYCH dziewczyn jest mało ale mogli sie troche bardziej wysilic i znalezc ładniejsza. Ale szukajac Ginny do 1 czesci nie wiedzieli ze w 6 bedzie chodzic z Harrym. A co do ,,fanów'' którzy nie przeczytali jeszcze 6 tomu to tylko współczuje.

Mulan80

Co ty gadasz? Jak to: nie wiedzieli? Kochana moja, Rowling tworzyła ogólny zarys książki przez- bodajże- 7 lat, i wiedziała, że będą parą. Ona także brała udział w castingach do tej roli, i to do niej należał ostateczny wybór. A więc nie negujcie jej własnych wyborów. Skoro wybrała Bonnie, to musiała się nadawać, wygrała z tyloma kandydatkami.

Ignoranci!

Dezerterka

Heh nie wiedziałam ze 7 lat tworzyła ,,zarys'' książki. Musze sie wiec poddac i przyznac ci racje. Widocznie była najlepsza. I kazdy ma imy gust co do urody.

Margotka

ja zrobiłam to samo co Ty :P

pozdrowionka z gór :* buźka

Margotka

Ojeju !!! jakby ktoś nie umiał czytać....
A w 7 sie z nim ożeni i będą mieć trójkę dzieci

xDDDDD

Niestety;/;/;/, noooooooo za krótki;/;/ dalej za krótki, bez sensu!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones