Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
212 309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

bardzo uprzedzona, ale przekonalam się, ze Brad to niesamowity aktor. Fakt, wiele mozna mu zarzucic ale trzeba przyznać, ze ma facet ogromny talent. Uwielbiam go w szczegolnosci za lekkość i naturalność z jaka zagrał w serii Ocean's.

I_Zunia

Ocena's to tylko filmy rozrywkowe, nic więcej, tylko dobra rozrywka.
Ale aktor z niego bardzo bardzo dobry, talent komediowy (Snatch, Tajne przez poufne), role psycholi (12 małp)
Był też żołnierzem (Bękarty wojny), roli w Fight Clubie nie potrafię określić, w Siedem też zagrał fenomenalnie.

Po prostu bardzo dobry aktor, a kto kojarzy go tylko z komercją, to szkoda :(

Czarny_Lotos

No i właśnie większość ludzi tak go ocenia.. Stąd ta pozycja, 156 miejsca dla jednego z najlepszych aktorów swojego pokolenia- kompletna przesada.
Fight Club, Siedem to są filmy który szczególnie polecam. Pitt pokazuje tutaj klasę aktorską na najwyższym szczeblu i wcale nie przesadzam ! Babel czy Zabójstwo Jessego Jamsa też świetne role,. Nie jestem specjalnie żadnym fanem ani wielbicielem Pitta, ba ! Sam kiedyś myślałem o nim, jako o "super gwieździe" która gra urodą. Ale po obejrzeniu kilkunastu filmów mogą szczerze powiedzieć że Pitt to świetny aktor choć nie zawsze zdarza mu się zagrać w kultowych filmach. Mam nadzieje że filmwebowicze w końcu docenią jego talent :)

mati9423

chwila, moi drodzy, mam /chyba słuszne/ wrazenie, że ktos mnie tu właśnie równo zjechał tylko dlatego, że wyrazilam swoje zdanie o jego grze w serii Ocean's.
Czarny_Lotos, może to i jest "TYLKO" rozrywka, ale jak sam napisales/las to jest "DOBRA ROZRYWKA", a dobrą grę aktorską mozna dostrzec takze w typowo komercyjnych filmach. To, ze nie wspomnialam o innych filmach nie oznacza ze ich nie doceniam ;P right ?
PS: jak dla mnie kazdy film to rozrywka, zaczynajac od dramatow, przez horrory, kończąc na komedii ;P

I_Zunia

Oczywiście, też bardzo lubię filmy rozrywkowe, ale rola w Ocean's jest nie do porównania np. z rolą w Fight Club, sorry, że źle mnie zrozumiałaś.

I_Zunia

Ja powiem krótko świetny aktor dla mnie w pierwszej 50 rankingu

I_Zunia

A z jakiego powodu byłaś uprzedzona????