Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
195 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

Jestem ciekaw w jakim filmie według was zagrał najsłabiej czekam na wasze propozycje

DziurawaMarysia

Hmm, z tego co do tej pory widziałam to chyba ta w "Mr & Mrs Smith", ale tam po prostu nie było zbyt wiele do zagrania.

Ciri94

też bym wybrał państwa Smith.

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

stawiam na Mexican:):)

Mexican jeszcze nie widziałem ale słyszałem że słaby.

DziurawaMarysia

Miałam pisać, że nie ma takiej, ale z powyższych komentarzy sobie przypomniałam Mr. i Mrs Smith, ale ten film to była ogólnie kicha. To i Salomon z próżnego nie naleje.

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

We wszystkich filmach zagrał najsłabiej.

Możesz wymienić nam wszystkie filmy z Pittem, które oglądałeś?

użytkownik usunięty
Ciri94

Troja oraz Pan i pani Smith.

Super, widziałeś dwa filmy i wiesz, że ze wszystkich zagrał najgorzej?

użytkownik usunięty
Ciri94

Chodziło mi oto że we wszystkich filmach jakich widziałem (zapomniałem dopisać).

Widzisz, to trochę zmienia. Zawsze oceniasz aktorów po aż tak gigantycznej liczbie obejrzanych z nimi filmów? Po co tak się męczyłeś i obejrzałeś aż dwa?

rozumiem ze moze ci sie nie podobac ten aktor ale zeby wystawic mu ocene 1 trzeba byc debilem :))))
obejrzyj chociaz Fight club albo 12 małp to zmienisz zdanie trolu

Obejrzyj "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", albo "12 małp" to jest klasyka! A co do "Troji" to fajnie zagrał, pasowała do niego rola Achilla xd.

DziurawaMarysia

Zdecydowanie Mr. & Mrs. Smith, ten film to nieporozumienie. Nie rozumiem dlaczego w ogóle tam wystąpił.
Sam w sobie Pitta bardzo lubię i cenię, a w filmie z Angeliną Jolie uważam po prostu za potknięcie.

DziurawaMarysia

Mr & Mrs Smith

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

Troja.

Ale ogólnie to geniusz. Widziałem z nim 18 tytułów - nota 7/10, i dla mnie przynajmniej 4 Oscary powinien dostać

DziurawaMarysia

czyli większość stawia na państwo Smith tak myślałem :)

DziurawaMarysia

Ja się trochę wyłamię i może narażę - ani trochę nie podobał mi się w "Wywiadzie z wampirem".. Po prostu mi tam nie pasował za bardzo. :)

ka_and

od razu wyłamię bądź co badź wspólnie z Tomem Cruisem dostał złotą malinkę za tę rolę.

DziurawaMarysia

Wiem, ale jednak większości jego fanów pasowała jego rola w tymże filmie. :) Dlatego napisałam o "wyłamaniu" :)

DziurawaMarysia

"Mr & Mrs Smith" oraz "Cool World", w "Mexican" też średnio...

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

Jak dla mnie to w żadnym. Choć tak już szukać na siłę to

DziurawaMarysia

Zdecydowanie i bez wątpienia Cool World (Wspanialy Swiat ,1992 )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones