Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
195 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

to chociaż za wyłożenie kasy na film dostał. Zawsze jest to info "won 1 Oscar" na imdb, czego Leo
się chyba przez następne 10 lat nie doczeka. Koniecznie musi schudnąć do roli, wtedy wreszcie go
zdobędzie.

użytkownik usunięty
Binula

Dokładnie. Ale dobre przynajmniej to. Ja cieszę się, że dostał Oscara W KOŃCU jakiegoś, bo aż głupio, by takie znane nazwisko nie mogło się nim poszczycić, aczkolwiek nie Oscar wyznacza dobrych aktorów. Liczę na to, że jeszcze w przeciągu następnych dwudziestu lat znajdzie się rola dla Pitta, za którą tego Oscara dostanie. Nie wierzyłam, że dostanie Oscara a dostał, nawet jeśli tylko za produkcję, zawsze lepiej niż za nic. W ogóle to Pitt był u mnie na skreślenie jako potencjalny laureat do Oscara jako, że Akademia sobie go od lat zlewa, no ale trzeba się cieszyć teraz. :) A co do Leo, tak jak kiedyś ktoś napisał, to byłaby potwarz dla niego, gdyby dostał Oscara za rolę, która ponoć jest gorsza od jego poprzednich, no ale moim faworytem był Leo i bardzo liczyłam na to, że w końcu go dostanie. Bardzo się zawiodłam. Taki wybitny aktor, a pokonany przez aktora komediowego... żart jakiś....

MM miał ogromną kampanię PRową i było wiadomo, że wygra. Temat chwytliwy, zrzucił 20 kilo, trzeba było to nagrodzić. Chwyciło już u Hathaway rok temu.

Zarówno Pitt jak i DiCaprio są o mile świetlne lepszymi aktorami niż MM i życzę im Oscara za role pierwszoplanowe, choć mam wrażenie, że Leo z Scorsese już nic nie ugra i powinien pomyśleć nad zmianą frontu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones