Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
195 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt
aplauz

7 tytułow, 8.0. :P
edit. które filmy z nim były dla Ciebie najlepsze?

pogromcaaa

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
Siedem lat w tybecie
Wywiad z wampirem
Joe Black

To bardzo dobre filmy, reszta też jest warta uwagi :)

aplauz

A film Babel?

pogromcaaa

Ostatnio widziałem go w 2012 ale nie zapamiętałem go najlepiej :) oceniłem na siedem.

aplauz

Ja bym poleciła:
- Bękarty Wojny
- Siedem
- Przekręt
- Thelme i Louise ( tutaj grał co prawda drugoplanową rolę ale film jest super)

Podziemny krąg też słyszałam że jest świetny ale to jedna z moich zaległości;(

madzas

No nie gadaj dziewczyno! Zazdroszczę Ci, to będzie dla ciebie wspaniałe wrażenie obejrzeć Podziemny Krąg po raz pierwszy.

aplauz

Dam znać jak obejrzę mam nadzieję ze w weekend mi się uda;)

madzas

Super czekam na twoją opinię :)

madzas

udalo sie?

aplauz

32 tytuły, średnia 7.7 (wow, aż sama się dziwię, że tak wysoko)

aplauz

28 tytułów | średnia ocena: 7,3

aplauz

41 tytułów, średnia ocena: 6,0

Obejrzałem wszystkie jego filmy po 1993 roku, a te starsze trudno znaleźć w dobrej jakości.

aplauz

U mnie wygląda tak, że obejrzałam 11 tytułów, a moja średnia to 8,0 :)

aplauz

27 tytułów i też dokładnie 7.0 ;)

aplauz

18 filmów, średnia 7,5

tomeczekxxx_fw

28 filmów, średnia 7,5

andrzej1913

26 filmów, średnia 7,1

aplauz

27 tytułow 8,6 :)

aplauz

37 tytułów. średnia ocena: 7,5
ulubionych: 12 tytułów

Podsumowując jeden z moich ulubionych jeśli nie ulubiony aktor.

aplauz

Z udziałem tej osoby:
obejrzałeś: 20 tytułów średnia ocena: 8,6
chcesz obejrzeć: 10 tytułów
masz ulubionych: 9 tytułów

Moim zdaniem niedoceniony aktor, ze względu na hollywoodzką popkulturę. Ludzie często traktują go jako "gwiazdeczkę", a nie aktora. Nie widziałem jeszcze filmu, w który zagrałby słabo, wręcz przeciwnie.

Narluc00

Racja, przypisano mu taką łatkę i przez wiele osób jest tak postrzegany, a aktor z niego z pewnością niebanalny!

Mnie osobiście najbardziej przekonał rolą w "Zabójstwie Jessego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda". Wykreowana przez niego postać ma ten magnetyzm, niesamowitą charyzmę. Nie można oderwać od niego wzroku! Jednym słowem - wybitna rola.
Polecam - niesamowicie klimatyczny film.

MinioMP

Obejrzałem wczoraj (wreszcie) wspomniany przez Ciebie film. Film jest, rzeczywiście, niezwykle klimatyczny, co według mnie, zawdzięcza nie tylko, sposobowi nakręcenia scen i psychologicznemu podłożu, ale także świetnej roli Pitta. Doskonale wczuł się w rolę. Jego sposób mówienia, spojrzenia, naturalność. Dzięki niemu, film nabrał, że tak powiem, wiarygodności.

Coraz częściej, dostrzegam, że aktor z niego niebanalny. Często porównuję go do największych tuzów: Pacino, Nicholsona, De Niro, czy też Hopkinsa z niektórych ról. Dochodzę wtedy do wniosku, ze niczego mu nie brakuje, ma w sobie charyzmę i naturalność. Moim zdaniem, można go traktować na równi ze wspomnianymi aktorami, trzeba tylko skupić się na filmie, zapominając o gwiazdorskiej oprawki.

Narluc00

Bardzo lubię wracać do tego filmu.
Mimo tego, że znamy od samego początku zakończenie (nawet jak komuś nie było dane usłyszeć historii Jessego Jamesa - tytuł zdradza wszystko), to film jest niezwykle zajmujący. Z każdym kolejnym obejrzeniem podoba mi się coraz bardziej. No i właśnie, można do niego wracać, bo oprócz fabuły, jest masa innych ciekawych elementów. Wspomniany klimat, aktorstwo i ten aspekt psychologiczny (czuć napięcie pomiędzy postaciami). Także kolejny seans dostarcza nowych wrażeń i przemyśleń. Dodatkowo mamy ciekawą narracje i doskonałą muzykę.

Kto jeszcze nie widział - zachęcam, warto ;)


"Moim zdaniem, można go traktować na równi ze wspomnianymi aktorami, trzeba tylko skupić się na filmie, zapominając o gwiazdorskiej oprawki."

Właśnie wspomniany film jest do tego idealny, bo nie mamy tutaj jakiś pościgów, strzelanin i innych fajerwerków. Można się skupić na grze!

MinioMP

Moim zdaniem ten film to idealna konwencja dramatu. Fakt, że Pitt odnalazł się w tego typu filmie, kreując tak charyzmatyczną i wiarygodną postać, potwierdza jakim jest aktorem.

PS. Oczywiście literówka wymaga sprostowania :) Wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi i cytatu z Twojej, powenienem napisać "oprawce".

aplauz

obejrzałem 19, średnia 7.9 ;)

aplauz

35 tytułów
średnia 7,6
12 ulubionych..

aplauz

30 filmów
średnia 7,5
5 ulubionych

aplauz

26 filmów, średnia 7,6, ulubionych 12 i wciąż ta liczba rośnie ;)

aplauz

17 filmow, srednia 7.8

aplauz

25 filmów, średnia 8.6
9 Ulubionych
-Wichry Namiętności
-Wywiad z Wampirem
-Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
-Joe Black
-Zniewolony
-Troja
-Pan i Pani Smith
-12 małp
-Drzewo Życia.

aplauz

15 tytułów 8,1 :D
Dałam 10 za 12 małp i Fight club

aplauz

36 Tytułów, średnia 8,88

11 Ulubionych:
1. Fight Club
2. Se7en
3. Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
4. Thelma i Louise
5. Snatch
6. Rzeka Życia
7. Bękarty Wojny
8. Zawód szpieg
9. Sleepers
10. 12 Małp
11. The Legends of The Fall

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones