Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
196 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

Nie będę ukrywać,że bardzo podoba mi się jako mężczyzna,jednak głównie cenię go za to jakim jest aktorem...
Widziałam masę filmów z jego udziałem-'Siedem','Thelmę i Louise','Wichry namiętności','Wywiad z wampirem','Rzekę życia','Zdradę'-większość z nich mi się podobała,'7' i 'Thelmę..' zaliczam do grona moich ulubionych filmów.Sam Pitt jest wg mnie najlepszym aktorem spośród młodego pokolenia-mimo braku przygotowania teatralnego.Szkoda tylko,że druga połowa lat 90 to raczej słabsze filmy-miałam nadzieję,że 'Mexican' znacznie mu pomoże,tak się nie stało-jednak wierzę,że jeszcze mu się uda grać w tak świetnych filmach jak te sprzed 10 lat...

użytkownik usunięty

koniecznie oglądnij
Świetny film z Bradem? Oglądnij "Fight Club" i "Snatch", oczywiście o ile lubisz takie kino...

dobry aktor
Rzeczywiście Brad jest dobrym aktorem, no i przy tym przystojnym. Gra bardzo wiarygodnie i to mi się podoba. Był świetny jako Louis w "Wywiadzie z wampirem" !!!!!! To chyba mój ulubiony film z jego udziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones