Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
196 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

Dlaczego??!! Moja ulubiona para aktorów, zdawać by się mogło , że niezniszczalne małżeństwo z 6 wspaniałych dzieci, a tu mi wyskakują z jakimś rozwodem po 1 kłótni? Dlaczego ja się pytam??

kika909

Zapewne po 1 kłótni

what__if

No tak, masz rację. Chociaż w połowie gazet jest napisane, że to przez "zdrady alkoholizm i kłótnie". Nie wiem, czy to prawda czy nie, ale mam nadzieję, że jeszcze do siebie wrócą. A tak BTW wiesz może kiedy się rozwiedli?

kika909

Gazety mogą sobie pisać. Z tego co wiem, to się jeszcze nie rozwiedli, tylko są w trakcie.

what__if

Szkoda. Zasmucają tylko dzieci.

kika909

Nie pierwsza to miłość, która utonęła w alkoholu... Szkoda, byli piękną parą i świetnie do siebie pasowali.

jomar

Ale im się za to dzieci nie udały

scarlet147

Dlaczego? Wszystkie zdrowe, ładne, inteligentne...

jomar

STARSZA CÓRKA NIE IDENTYFIKUJE SIE ZE SWOJĄ PŁCIĄ, MYSLI ŻE JEST CHŁOPCEM, A TO JEST CHOROBA PSYCHICZNA. ABY BYĆ UDANYM DZIECKIEM TO PRZEDE WSZYSTKIM TRZEBA IDENTYFIKOWAĆ SIĘ ZE SWOJĄ PŁCIĄ DZIEWCZYNKA Z DZIEWCZYNKĄ CHŁOPIEC Z CHŁOPCEM

scarlet147

Wiesz identyfikacja ze swoją płcią nie jest kwestią psychiczną tylko ma związek z rozkładem hormonów w organizmie. Nikt nie rodzi się z modelową liczbą hormonów żeńskich i męskich. Ja miałam na studiach kolegę, który wrócił po rocznej czy dwuletniej przerwie. Potem dowiedziałam się, że zaczynał jako dziewczyna i zmienił płeć. Nie miał objawów choroby psychicznej. Natura też się czasem myli. Poczytaj sobie o naszej lekkoatletce Stanisławie Walasiewicz. Ja osobiście jako matka wolałabym aby moje dzieci były inteligentne i coś w życiu osiągnęły, niż identyfikowały się ze swoją płcią ale żyły np. z zasiłków. A w przypadku tej małej może być po prostu tak, że identyfikuje się ze starszymi braćmi i z tego wyrośnie. Poza tym wspomniałaś o "dzieciach". a z tego co wiadomo, tylko pozostałe nie maja takich problemów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones