Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

ze gra w kazdym filmie jaki mu zaproponuja. Sama gra aktorska jest ok. Ale jakos nie palam
sympatia do tego aktora..Czy jest ktos kto ma podobne odczucia? tak z ciekawosci pytam bo
gneralnie wiem, ze jest on uwielbiany..;)

aylin1

Wiesz ja miałam kiedyś podobnie ,irytował mnie na ekranie i myslałam sobie " jaki beznadziejny typ, zaraz zwymiotuję" , ale po kac vegas 2 zmieniłam zdanie i polubiłam go . wydaje mi sie że typ jest stworzony do komedii :)

cryingslave

kurcze, moze powinnam obejrzec kac vegas 2 :) zobaczymy ja podziala na mnie. Zgadzam sie z tym, ze w komediach tak mnie nie razil jak w produkcjach innego gatunku, wiec moze faktycznie komediowy aktor, ale jak dla mnie to jest go stanowczo ''za duzo" w aktualnych filmach. Takie odnosze wrazenie..no ale zobaczymy:)

aylin1

nie no masz rację jest go trochę za dużo 'jestem bogiem' niedawno w kinach pozniej 'kac vegas 2' Każdy ma różny gust co do aktorów i ich ról także rozumiem :)

cryingslave

ja również nikogo nie potępiam..:) tylko akurat jeśli jakiś aktor jest obsadzany tak często..taki, może to śmiesznie zabrzmi..mi się "łątwy" wydaje ;) łatwy=niewartościowy..nie wiem..może przewrażliwiona jestem :D

aylin1

"łatwy" miało być..sorki;)

aylin1

Hehe albo chce mieć stały dopływ szmalu i bierze co się da idąc na łatwizne tym samym :)
Jak bedziesz miała okazje obejrzyj sobie "nocny pociąg z mięsem " Cooper gra tam główną rolę i daleko mu do komedii , może wtedy spojrzysz na niego inaczej . Sam film jest troche kiczowaty, ale mi osobiscie podobała się gra B.C ;)
także polecam jakby co dla samego poznania jak on tam gra ;)

cryingslave

powiem Ci moja droga, ze bylam na tym filmie w kinie..i mysle, ze gdyby Pan Cooper pozniej pojawial sie na ekranie rzadziej to moze i moja sympatia bylaby wieksza :P ale tak nawiasem to nie wiem co mnie podkusilo na ten film bo wprost nie nawidze krwawych horrorow:D i zeby bylo smiesznie polowe filmu chowalam sie z kolezanka za jej szalikiem :P

aylin1

hehe okej to już Cię nie namawiam hehe ;) a swoją drogą ja kiedyś bardzo bałam się horrorów ,ale strasznie mnie do nich ciągnęło... no i generalnie zawsze było tak ,że obejrzałam dany horror np "Dracule" Coppoli i zgrywałam hojraka że niby się nie boje itp itd przy rodzicach, a jak przyszło co do czego to droga powrotna do pokoju graniczyła niemalże z posraniem się w gacie :) A teraz " w sędziwym wieku" ;P rzadko który horror może mnie wystraszyć, może oprócz Paranormal Activity bo ten film jest naprawdę na pograniczu realnego życia. Inne stworki, duszki jakoś mnie nie ruszają hehe . Ale tak jak mówię w dzieciństwie to była masakra , jeden odcinek the X files o mutancie wyjadajacym wątrobę to było wstrząsające przeżycie ;) A kojarzysz tego pana co był w NPZM głównym mordercą? Bardzo lubię jego kreację w Eurotripie gdzie gra zapalonego kibola :) hehe To jest gość :D

cryingslave

:D Ja się boje nie na zarty..ale powodem jest raczej to, ze za duzo mysle..analizuje..i sama sie nakrecam a pozniej dany horror "lazi" za mna latami :P wiem, ze to glupie ale niestety tak mam ;) Moze kiedys mi przejdzie..oby.. . Bo wlasnie taki Paranormal activity ogroomnie chcialabym obejrzec ale wiem, ze nie dam rady..szczegolnie "po" bede miala masakre.. . Czasem jest mi glupio przed sama soba..bo kurde 24 letnia baba a takie cyrki odstawia :P Zwykle "ogladam" duzo horrorow z moim narzeczonym, ktory jest ich milosnikiem..ale wtedy to usmialabys sie jak to nasze ogladanie wyglada..ja wygladam zza kocyka tylko wtedy jak moj luby zapewni mnie ze nic strasznego sie nie dzieje..albo mowi.."nie teraz nie patrz".. ;) Tak bylo miedzy innymi na REC'u czy The Tunnel.. . Ale i tak mysle ,ze bedzie coraz lepiej..Uwielbiam thrillery natomiast:) Ogladalam np. caly CASE 39 ( no i pan Cooper znowu nas zaszczycil swa obecnoscia :P ) ale ten film na prawde mi sie podobal chociaz mroczny byl. Apropo glownego mordercy z NPZM to nie zapomne go przej oj dluugo:D Eurotrip chyba widzialam ale mysle ze przed NPZM dlatego nie zwrocilam uwagi za tak..ale pewna nie jestem;) Ale aktor doby:)

aylin1

Sory że nie odp długo byłam w górach ( pogoda fatalna 4 dni deszczu :( echh nie udał się wyjazd)
Case 39 oglądałam , nooo nie ukrywajmy dreszczyk był , dzieci w horrorach które są nawiedzone, opętane, czy coś w tym stylu zawsze mnie przerażają :) hehe Szkoda że Coopera tak prędko załatwiła ta wstrętna dziewczynka;/ ale wiem że Tobie to na pewno nie przeszkadzało ;) REC oglądałam jakoś za specjalnie mnie nie wystraszył a Tunnel nie słyszałam... o czym jest? może sobie obejrzę :)
Swoją drogą dobrze, że Twój narzeczony mówi Ci kiedy możesz oglądać daną scenę a kiedy nie ;) gorzej by było jakby Cię kiedyś nabrał i zrobił na odwrót :) ja z moim chłopakiem rzadko oglądam horrory, wolę sama bo on twierdzi, że mam zbyt kiczowaty gust do horrorów ;P
Pan z NPZM zakazana morda... nie do zapomnienia ...;D

cryingslave

Ostatnio to ciagle pada w Polsce:( Przyjechalam z Turcji na jakis czas i normalnie ciemno, deszcz...masakra:\ Apropo demonicznych dzieci to jest jeszcze jeden film, ktory ogladalam ale kurde nie moge przypomniec tytulu..o samotnym chlopcu, ktory na placu zabaw spotyka dziewczynke..zaprzyjazniaja sie ..sratatata :D no i dziewczynka jest wampirem czy demonem jakims..pozera ludzi..ale chlopca nie tyka..nawet fajny filmik. Moze znajdziesz jakos a jak sobie przypomne tytul to napisze:) Tunel ( the tunnel) To australijski film..fikcja ale przedstawiona jakoby prawdziwie w stylu rec'a ale nie dokladnie. W skrocie..Dziennikarka i jej ekipa wchodza do zakazanych tuneli pod miastem w Australii gdzie ludzie znikaja..no i sie okazuje, ze tam zamieszkuje taki niebezpieczny osobnik :D no i sie z nim zmagaja i staraja przezyc.. Nie ogladalam niektorych scen..ale mysle , ze warto obejzec..interesujacy jest na pewno:) .
Ej mam nadzieje, ze mnie nie zalatwi moj man tak , ze nagle powie, oo juz mozesz patrzc..aaaa tuuu wrrr jakas odcieta glowa czy cos:D A moj narzeczony to stwierdza,ze mam kiczowaty gust jesli chodzi o seriale..wiec sie nie przejmuj ;) chociaz nie wiem skad sie mu to wzielo :P Ostatnio nie moge sie doczekac serialu Gra o tron i Spartacusa..no wciagnelo mnie na maxa:) Gre o tron czytam i nie moge skonczyc:D

użytkownik usunięty
aylin1

"Pozwól Mi Wejść" - o tym mówiłaś na początku swej wypowiedzi. Powstały zarówno skandynawska wersja, jak i jej amerykański remake... Polecam obejrzeć oczywiście na początku oryginał. Książka też zacna :)

dzieki bardzo:)) na pewno sprawdze..ale na bank bym sobie nie przypomniala tytulu :P bo probowalam i nic a Ty mnie oswiecilas:))

użytkownik usunięty
aylin1

;-)

aylin1

Hmm wstyd się przyznać ale nie bardzo słyszałam o tych serialach , gra o tron gdzieś mi się obiła o uszy a spartakus to już wogle ;)

aylin1

Ja go bardzo lubię, w Kac Vegas świetny :)
Przystojny też jest :)
Jak dla mnie :P

użytkownik usunięty
aylin1

Jeśli chodzi o tego Pana, to też uważam, że jest przystojny i to nawet bardzo :D Zobaczyłam go po raz pierwszy w "Alias" i jakoś go tam nie polubiłam, strasznie mnie denerwował. Dopiero teraz zaczęłam spotykać go w coraz to nowszych produkcjach i jest rewelacyjny.

ja bym go z miłą chęcią zobaczyła w jakimś dramacie czy też wojennym filmie. szkoda że tylko w komediach grywa (przeważnie) ..

cryingslave

w sumie to moze wlasnie wtedy by mi jakas sympatia sie do niego narodzila...jak narazie to jest on mixem komediowo/horrorowym :P no ale zobaczymy w przyszlosci..

aylin1

no racja trafne określenie z tym mixem ... tak jak spojrzałam na filmy 2012 znów same komedie... wiem że dobrze się w nich sprawdza ,ale jednak chciałabym go zobaczyć w bardziej poważnej obsadzie gdzie nie będzie się ciągle szczerzył (chociaż szczerzy się przepięknie :P )

cryingslave

nie no tu sie zgodze z ostatnim zdaniem :P sprawdze te filmy i zobaczymy, moze bedzie cos dobrego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones