Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

Sceny z Jennifer Lawrence, Robertem De Niro i kolesiem grającym psychiatrę - rewelacja.

Binula

Dopóki nie obejrzałem ,,Poradnika'' też uważałem go za przeciętnego aktora ale po tym filmie zmieniłem zdanie :)

Binula

i ja zdanie swe zmieniłem:) Był taki..inny. Swietny!

Binula

Do roli w Poradniku uważałem, że to model, a nie aktor.

Binula

Ja też, gdyby w tym roku w Mistrzu nie występował Joaquin Phoenix.

Binula

Jedyne, co uratowało ten film w moim odczuciu to jego rola! A przed tym filmem uważałam go za aktorskie drewno. Czasem dopiero dobrze dobrana rola potrafi pokazać to, co drzemie w człowieku :)

Binula

Właśnie po tym filmie go polubiłam nawet, bo zagrał tam bardzo dobrze.

Binula

Bez przesady. Washington w "Locie" dużo lepszy nie wspominając o Day-Lewisie.

Binula

Zgadzam się. Oglądałam film już dwukrotnie, co by się upewnić, że mi się coś nie ubzdurało. Po raz pierwszy jestem, w stanie znieść tego pana na ekranie. Nie ma ani jednej sceny, która by mnie raziła lub denerwowała. Wyjątkowo dobrze dobrana rola, która przyznam szczerze, nie każdemu wyszłaby tak świetnie. Nominacja zasłużona, co do roli kobiecej jednak mam zastrzeżenia, ale to już inny temat. Oby więcej mu się takich ciekawych ról trafiło, to może będzie z niego aktor.

Binula

Oscar to w tym roku rozgrywka tylko pomiędzy Day Lewisem i Phoenixem. Cooper nie ma do nich startu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones