Brandon Routh

Brandon James Routh

6,8
2 851 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brandon Routh

jednak Brandon okazał się lepszy w tej roli. Facet jest stworzony do tej postaci. Czas pokaże, czy w innych filmach udowodni swój talent. Szczerze mu tego życzę.

Arrow

zgadzam się całkowicie ;] nic dodać, nic ująć.

midori_

Ja bym wolała jednak w tej roli Toma Wellinga...

użytkownik usunięty
Karolcia15

Moim zdaniem Reeve był ideałem supermana, ale Toma Welling też lubię w tej roli.;)

użytkownik usunięty
Arrow

Chciałbym zobaczyć Jamesa Caviezela w roli Supermana

Arrow

zartujecie prawda? ten koles i caly nowy suprman to totalna porazka, jakby bylo inaczej zrobili by kolejne czesci, poza tym to byl niewypal od poczatku jak dobrali aktora do roli glownej, ten koles...cholera nawet nie pamietam jak sie nazywa a pisze posta na jego stronce na FW :)) no wiec jesli jestes dobrym aktorem i grasz w kinowym filmie o superbohaterze ,w film w ktory wpompowany kupe kasy i jesli jestes dobry w tej roli to dostajesz angaz do kolejnych kasowych filmow jak rowniez masz szanse robic dodatkowo dobre filmy a nie grasz w filmach klasy b badz ciagniesz ogony w czolowkach przecietnych filmow , no raczej :))

użytkownik usunięty
mihas

(Brand)On był najlepszym argumentem na to, by nie obejrzeć nowego eSa.

mihas

Film miał bardzo dobre recenzje, ale mało zarobił. :) Wynika to raczej z tego, że adaptacje komiksów wciąż sprzedają się głównie w USA (wyjątkiem są tylko Batmany), a Superman z Routhem miał GIGANTYCZNY budżet i to pogrążyło serię. Gdyby zarobili więcej albo mniej wydali to pewnie dalsze części by powstały.

Arrow

Ja nie chcę porównywać tych dwóch odtwórców roli S ,ale baaardzo mile byłem zaskoczony niewiarygodnym podobieństwem tych dwóch aktorów! Zastanawiam się czy go komputerowo nie poprawiali ,żeby był jak najbardziej podobny do Reeve'a. Od razu milej się ogląda!

użytkownik usunięty
Ottiss14

Ja tam w ogóle nie dostrzegam podobieństwa między nimi. To już Tom Welling jest bardziej podobny do Christophera Reeva

On?? On już na pewno nie...

Arrow

to chyba jakiś żart ,
Reeve jest jedynym Supermenem a Brandon zagrał słabo

Arrow

obejrzałam kilka filmów z nim i rewelacyjnym aktorem nie jest, ale czy Reeve też był super aktorem? raczej nie
rola Supermana dla obu była przełomem w karierze i chyba na zawsze będą przez jej pryzmat postrzegani.
obaj spisali się świetnie i ja bym z chęcią obejrzała kolejnego Supermana w wykonaniu Brandona... o ile reżyserem będzie Singer :]

diana6echo

No, ja też bym mógł. :) Ale robią reboot, Supermanem będzie Henry Caville (zresztą też dobry wybór), a kariera Routha się za bardzo przez ostatnie lata nie rozwija. Ale Supermanem był bardzo OK.

Davus

szkoda, że nie biorą Routha, ale Cavill źle nie wygląda... ale żeby nosić czerwone gacie na niebieskich rajtkach trzeba mieć to "coś" ;)

diana6echo

Nowy Superman - o ile można wnioskować z niezbyt wyraźnych zdjęć - nie będzie mieć gaci na "rajtkach". :P

Davus

no to to nie jest Superman tylko jakaś komedia

Arrow

powiem szczerze, ze jakos go nie trawię, ale pierwszy spojrzenie na niego i od razu widac supermena... no koles jest po prostu stworzony do tej roli...

Arrow

obejrzałam...i muszę przyznać że choć Reeve to niezapomniany superman to Brandon już na starcie zrobił mu konkurencje :) twarz i figura stworzona dla tej roli i do tego miękki przyjemny głos całkowicie uzupełniły tą rolę :)

Arrow

Mordę może ma stworzoną. Żeby jeszcze grać potrafił.

anihc

Ja bym wdział Henry Cavilla w roli Supermena. Gościu wydaje się być stworzony do tej roli i może dobrze, że nie dostał roli w Superman: Powrót. Wciąż jest młody więc może zagrać w kilku ekranizacjach Supermanach.

tousen87

Zgadzam się. Gdyby Cavill zagrał w "Superman: Powrót", to pewnie nie dostałby później angażu do "Człowieka ze stali". :]

DarthDream

...I byśmy mogli mieć właśnie Rutha w "Człowieku ze stali " Ruth najbardziej podobny do Reeve'a i może to okazało się po latach jego przekleństwem bo film był słaby i przez to nie mógł doczekać kontynuacji.
BTW Joe Manganiello nie bardzo mi pasuje do Supermana a był podobno bardzo blisko roli. Fakt koks z niego ale nie ma tego co miał Ruth i co ma Cavill. Być może zagra Batmana :D

tousen87

Tom Welling powinien dalej grać supka :)a Joe się nadaje na Batmana i Supermana (moim zdaniem of course)

Arrow

The Best!
https://www.youtube.com/watch?v=LIzEAZT_izc
i jako jedyny koresponduje ze swoim ojcem Marlonem Brando
https://www.youtube.com/watch?v=WvBE-eIjsU4
efekt końcowy jest obezwładniający.
https://www.youtube.com/watch?v=HyE1V6Ac49Q

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones