Brenda Song

Brenda Julietta Song

7,0
3 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brenda Song

Jasne, teraz każdy będzie nazywał aktorów wytwórni Walt Disney Pictures,
,,Gwiazdkami Disney'a''. A wiecie, że ta wytwórnia jest jedną z najlepszych wytwórni filmowych? Założę się, że 90% z was nie zagrałoby nawet w 5% tak jak ona. No, ale przecież siedzieć przed monitorem i narzekać jest łatwo! Dzięki wytwórni Walta Disney'a, młodzi aktorzy mają szansę się wybić. Teraz narzekacie, ale za parę lat pozostaną już tylko tacy aktorzy bo reszta pójdzie na emeryturę. Ciekawe czy wy nie skorzystalibyście gdyby ktoś wam zaproponował grę w Disney'owskich filmach. Jasne teraz powiecie, że nie, ale tak naprawdę pomyślicie co innego. Myślę, że jest dobrą aktorką. Według mnie bardzo dobrze zagrała w filmie Wendy Wu. Poza tym gdzie znajdziecie taką drugą Azjatkę?
Bardzo dobra aktorka. Dziękuję za uwagę.

koszykarz

popieram ;d bardzo ją lubię

angela535

zazdroszczę jej, ze całowała Andrew Garfielda w The social network :D , niezła aktorka.

koszykarz

Bardzo dobrze napisane a przynajmniej pierwsze 5 zdań i to się odnosi do każdej dla was 'Gwaizdki Disney'a' ja rozumiem, że są lepsi co nie znaczy, że są to kompletne beztalencia bo sądzę, tak jak @koszykarz , że pewnie 90% z was by nie zagrało jakiejkolwiek roli albo chociaż w jakimś przyzwoitym % jak one :P

koszykarz

W "gwiazdkach disney'a" chodzi o słitaśne filmy jak HSM, czy HM....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones