Brenda Song

Brenda Julietta Song

7,0
3 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brenda Song

w "Nie ma to jak statek" jest FENOMENALNA. Cholernie lubię oglądać ten serial, w dużej części dzięki niej. W dodatku odpowiada mi jej typ urody. Jestem ciekaw innych produkcji, w których wzięła udział.

Daimonium

też tak uważam

Daimonium

szkoda że gra tam taką idiotkę... ale to świadczy o jej poziomie aktorskim który jak na gwiazdkę Disney Channel jest całkiem dobry (jakieś 75% lepiej niż Lovato, Cyrus i te inne plastiki) ;)

SpectrumMovie

Świetnie gra i napewno się wybije.

Johny999

Świetnie gra, a rola London jest tego przykładem :)

Happy93

Postać London jest genialna, moze dzieki aktorce, nie potrafie tego powiedziec :p Postac nawet w dubbingu jest swietna, nie mowie tu tylko o glosie, w oryginale jest lepszy :p Odnosnie glosow tak wogole, zauwazyliscie ze jak udaja akcenty w serialach to w dubbingu wogole nie zmieniaja glosow albo robia to totalnie beznadziejnie ?

kitiko

zgadzam się z wami.

Kingusia2416

Brenda gra fantastycznie London Tipton. Ten serial bez London to nie był by Nie ma to jak statek i hotel:)

domka_2

Kocham Ją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daimonium

Ja takiego idioty nigdy bym nie zagrał. ;d

Vedkonner

hehehehe

Vedkonner

hehe, zagranie takiego aktora wymaga odwagi ale i wielkich umiejętności.;p

Kingusia2416

Odwaga odwagą, ja z chęcią bym zagrał idiotę, ale umiejętności by mi zbrakło. ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones