Brendan FletcherI

6,9
2 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brendan Fletcher

Trudna rola mu przypadla zagrania uposledzonego Dickensa z ktora poradzil sobie swiatnie moim zdaniem. Wielkie brawa

grohbob

też uważam, że rola była niełatwa. zagrał znakomicie. az musiałam sprawidzić kim on jest :>

grohbob

popieram - switna rola, nie latwo zgrac taka postac i pokazywac rozne emocje..

grohbob

ŚWIETNIE zagrał tą rolę!Cudo...Miód...Malina...Można pisać i pisać,oglądać i oglądać...Jestem pełen zachwytu:)

matysgry

nie będąc oryginalnym powiem ze macie racje.Ale jestem ciekaw jak w innych filmach sobie radzi ,musze zobaczyc jakies inne z nim filmy.

cheandler1111

W Krainie Traw rewelacja-Grał tak jakby naprawdę był chory.Mistrzostwo wczuc się tak w rolę.

mihura

polecam Rampage z nim- zagrał niezłego psychola... świetna rola

użytkownik usunięty
mimcia_1989

gosciu swietnie gra ,fanjy głos, nietypowy wdziek, w rampage tez pokazał swoje jakosci

grohbob

Popieram w 100%. Automatycznie po obejrzeniu filmu sprawdziłam kim on jest, bo zagrał tak realistycznie, że ja aż uwierzyłam, że autentycznie jest upośledzony...:O

lakomczuszek92

jestem tu z tego samego powodu :)

k0chanka

dołączam się do funclubu:p

grohbob

Zgadzam się całkowicie. Jestem pod wrażeniem, nie tylko jego roli w tym filmie, ale i całego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones