Brenton Thwaites

7,1
11 834 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brenton Thwaites

Serio? Przecież wygląda na najwyżej 19 lat. Cóż poradzić, ma szczęście chłopak,ech te australyjskie geny...

niejasna

Też mnie to zdziwiło włąśnie. Co do australijskich genów to powinien wyglądać dużo bardziej męsko a nie dziecinnie. Patrz: Russell Crowe, Heath Ledger, Hugh Jackman, Chris Hemsworth i jego młodszy brat Liam.

Patianna

Kurcze jednak masz racje, choć nie wiedziałąm że np. Ledger był australijczykiem :O

Patianna

Co wy w ogóle pieprzycie?
Gdyby miał australijskie geny, byłby czarny. Wymieniacie Crowe'a, Ledgera, Jackmana - przecież oni wszyscy są biali! Nie mają nic wspólnego z australijskimi genami!

Australijskie geny mają Aborygeni, rdzenni Australijczycy. A ci biali, których tu macie na myśli, to potomkowie brytyjskich kolonizatorów. Mają brytyjskie geny, etnicznie nie różnią się od typowych Brytyjczyków z UK. Więc już lepiej dajcie sobie spokój.

al_jarid

Australię zbudowali Brytyjczycy, a nie Aborygeni. Mówienie, że Aborygeni mają australijskie geny ma mniejszy sens niż mówienie, że Palestyńczycy mają izraelskie geny. Różnica polega na tym, że Brytyjczycy żadnych miast nikomu w Australii nie zawłaszczyli, tylko zbudowali je na niczym.
Prababka Crowe'a była Maoryską. Co do reszty, jeśli nawet są bez lokalnych domieszek, ale mieszkają w Australii od pokoleń, to już samo pożywienie, które Australia im oferuje*, miało znaczący wpływ na ich geny oraz na ich fenotyp, bo to raczej ten ostatni OP miała "skrótowo" na myśli.

*mając masę gatunków endemicznych

al_jarid

Tak to jest, jak się "Julki" zabierają za tematy, które ich przerastają. One myślą pewnie, że biali Australijczycy, to mieszkają tam od tysięcy lat! :D

niejasna

Ja mam 24 a każdy mi daje poniżej 18, australijskich genów nie mam więc pewnie chodzi o coś innego :p

niejasna

Jakby nie patrzeć, 25 lat to jest ten wiek, w którym tak naprawdę kończy się dojrzewanie już na 100% u tych, którzy są tzw. 'late bloomers' (tj. dojrzewają później). Nie ma więc powodu, by facet wygląda na dużo starszego niż 19/20 lat.

Pozdrawiam ^^

MarekAntonivsz

urodził się w 1989 ... a filmweb mówi ze zagrał w filmie z 1988... tak chyba jako plemnik

ArcyLado

W serialu który był PRODUKOWANY od 1988. To nie oznacza, że już w tym roku zaczął tam grać.

użytkownik usunięty
MarekAntonivsz

wcale się dojrzewanie nie kończy w tym wieku.. 40 lat to może jest wiek dojrzałości, czasami 50..

niejasna

W "Son of a Gun" z tym dziewiczym wąsem faktycznie wyglądał jak piętnastoletni cygan.

niejasna

Co mają australijskie geny do rzeczy, bo nie bardzo rozumiem? :D

Alex303

To oczywiste. Australijczycy krzyżują się z misiami koala, dlatego wyglądają na młodszych i słodszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones