Bridgette Wilson-Sampras

Bridgette Leann Wilson

7,1
2 377 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bridgette Wilson-Sampras

Wie ktoś dlaczego od 2008 roku nie zagrała w żadnym filmie? Zrezygnowała już z aktorstwa czy
może z jakichś innych powodów?

Koralina66

Ja wiem że minęły już dwa lata... Ale nic nie znalazłem, cisza w internetach. Osobiście podejrzewam że rodzina mogła mieć na to wpływ.
A ty znalazłaś coś przez te dwa lata?

MrAnderson101

dołączam się do pytania. jak ktoś coś się dowie, proszę by się podzielił.

melancholiczny

''Bridgette Wilson-Sampras is known for her roles in Mortal Kombat and Billy Madison, but has been on hiatus from acting ever since starting her family with pro-tennis player hubby, Pete Sampras. “For now, I want to be there when [the boys] wake up and I want to be there to put them in bed,” she says, adding that her return to acting is simply “a matter of when.” Taka oto informacja na stronie ''fame com''

melancholiczny

Cosik długie to "when", bo już za moment dwunasty rok stuknie, gdy tymczasem tej aktorki na ekranie ani widu, ani słychu ;)

Koralina66

Część. Wam jestem że Slupska woj pomorskie lubię takie filmy Bohater ostatniej Akcji z 1993 r jest na Tv4 dnia 7 .05 2017 r godz 14:30

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MrsSpock

Trochę kultury.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sirCharles00


Trochę kultury.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krtzysztof1495

W Slupsku jak w DUPSKU !!!

Koralina66

Też żałuję. świetna babka

Koralina66

ja czytalam, ze chciala po prostu zajac sie dziecmi a przez bycie aktorka ciagle nie bylo jej w domu i za nimi tesknila

scissorka

https://www.looper.com/213916/why-hollywood-wont-cast-bridgette-wilson-sampras/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones