Brigitte Bardot

Brigitte Anne Marie Bardot

8,2
1 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Bardot

Przymierza się do tego Wydawnictwo Dolnośląskie, jednakże od 4 lat efektów nie widać. Wstępnie przewidziano premierę nowej książki o Bardotce na przyszły rok, jednakże wydawnictwo wciąż jeszcze zastanawia się nad wyborem odpowiedniej biografii francuskojęzycznej do przetłumaczenia i wydania u nas.

Jeśli chcecie to przyspieszyć i przy okazji pokazać, że Wam zależy by z okazji 80. urodzin B.B. ukazała się wreszcie u nas książka o niej z prawdziwego zdarzenia, możecie pokazać swoje zaangażowanie pisząc o tym, a także propozycjach książki (jeśli takie macie) do w.w. wydawnictwa:

k.koscielska @ publicat. pl

Z góry dziękuję wszystkim, którzy przyłożą do tego swoją cegiełkę;)

bardotek69

Podobne tematy znajdują się na forach Marilyn Monroe i Jamesa Deana - przyspieszmy wydanie i ich biografii;)

bardotek69

Przepraszam- a nie wystarczą Ci wydane przez nią pamiętniki?

extraordinary_girl1

Nie. Zważywszy na to, że Pamiętniki kończą się na dniu 40. urodzin Brigitte, która w tym roku będzie obchodziła 79. rok życia - zatem nie ma rzetelnej wersji jej drugiej części życia, tej poświęconej zwierzętom. Owszem, wydała Brigitte drugą część wspomnień zatytułowanych "Le caree du Pluton", jednakże nie zostały one przetłumaczone na język polski i wydane w naszym kraju - cóż więc po tym? Poza tym to właśnie tę część poświęconą walce o zwierzęta przeczytałbym z jeszcze większym zainteresowaniem, jako że zwierzęta to prawdziwa miłość Bardotki, której to zadedykowała swe życie po 40-tce!

bardotek69

Już 8 maja premiera nowej biografii B.B.!!!!! Wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.ateneum.net.pl/pozycja.php?id=102397

bardotek69

http://www.matras.pl/brigitte-bardot-to-ja.html

bardotek69

Absolutnie nie polecam zakupu owej biografii Bardotki przez sklep Matrasu, bo są to tacy oszukańcy, że brak słów!

Cena w przedsprzedaźy miała wynosić minus 25%, a więc 37.50zł, a teraz okazało się, że jest to jednak tylko...5% mniej - 45,02zł!

ŻAL!

bardotek69

Ale sama książka świetna, wydanie wspaniałe! Polecam;)

bardotek69

jest świetna? Zastanawiam się nad jej zakupem ;)

Claude_Claude

Nie ma co się zastanawiać - trzeba kupić! :)
Książka jest świetna! Warta swojej ceny - pięknie wydana, a napisana z taką lekkością, że "sama się czyta".

PS

Mam 3 kupony zniżkowe (20% na cały koszyk) na zakupy w sklepie internetowym Matras, więc mogę jeden oddać.

madz20

Skoro tak to nie będę już zastanawiać się nad jej zakupem! :)

autumn girl

Kolejna, druga juz w tym roku, ksiazka o Brigitte, ktorej doczekala sie swojej polskiej premiery!

Bardziej to album ze zdjeciami zdaje sie, miejmy nadzieje, ze wart swej ceny:

http://www.empik.com/brigitte-bardot-osobisty-album-lander-suzanne,p1080023206,k siazka-p

bardotek69

Kurcze no i dalej nie ma nowej biografii BB... Czy ktoś coś może wie ? Czy wydawnictwo dalej rozważa wydanie kolejnej części biografii albo może wywiadu-rzeki w formie książki o mężczyznach Bardot ?

belledojour

Napisz do nich i spytaj, adres masz na gorze;)
Daj znac co ci odpisza.

bardotek69

Odpisali mi. Niestety tytuł który mieli zamiar wydać to biografia " Bardot- to ja" której nie wydali ponieważ inne wydawnictwo ich uprzedziło. I raczej nie mają planów wydać żadnej książki Bardot :/

belledojour

Mnie tez;) czemu od razu niestety - jesli mieli zamiar wydac wlasnie te ksiazke to dobrze ze tak czy siak zostala wydana po polsku! Ja sie bardzo ciesze;) mogliby wydac jakas inna ale jest kilka innych tytulow o Bardot jak jej Pamietniki czy Krzyk w ciszy czy ksiazka jej meza Vadima czy biografie Oleksiewicz czy Robinsona np - stare ale jare a pewnie nie czytalas? A album ze zdjeciami BB z 2013 roku masz;)?

bardotek69

Czytałam pamietniki bb , krzyk w ciszy i moje trzy żony Vadima po polsku- można je dostać w antykwariatach i też na allegro tylko tam strasznie podbiją ceny :) Ale biografie Marii Oleksiewicz i Jeffrey Robinson jeszcze nie, Bardzo żałuję, że nikt nie wydał 2 części pamiętników albo jej książki o mężczyznach w jej życiu- moim zdaniem mogą być bardzo ciekawe. Mnie np zawsze zastanawia czemu jest tak długo z obecnym mężem- co się zmieniło w jej nastawieniu? W biografiach i programach w tv zawsze omijają ten związek a Bardot na pewno coś o tym napisała w 2 części biografii...

belledojour

Pewnie tak, tez niestety nie wiem, bo mimo, ze ksiazke mam, z moim francuskim krucho:/ zostaly Ci 3 tytuly o BB do pelnej kolekcji zatem! Niezle;)

bardotek69

Czekam na jakąś nową książkę na temat BB:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones