Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

śliczniutka:)

użytkownik usunięty

Dla mnie jest najpiękniejszą wokalistką, uwielbiam taką urodę. Jedna z bardzo nie wielu wokalistek pop, której słucham.

to prawda jej uroda i głos to czysta słodycz dla zmysłów.

Jeśli porównywać do męczących Furtado i Shakiry, krzykliwej Keshy, to Britney wypada o niebo lepiej, ma miękki, ciepły głos, który poprawia mi nastrój i nakręca pozytywną energią.

użytkownik usunięty
Etam

Zgadzam się w 100%:)

jest bardzo śliczniutka i mocno rajcująca

użytkownik usunięty

i mocno wyphotoshopowana, sesje z jej udziałem to przegięcie xD ona ładnie wygląda jak ją umalują i uczeszą, bo na co dzień to jest 'Pożal się boże' , przez to dodaje sobie lat.

Photoshop to nieodłączny wynalazek, dzisiejszych czasów - wyziera z każdej stronicy gazet, więc nie zachowujcie się jak byście się dopiero obudzili na ten temat..

użytkownik usunięty
Etam

http://e1.pudelek.pl/p2813/094d131c0026cfa94e26b1f0

http://e4.pudelek.pl/p2637/d982d74b00111ce54e26b1f7


Bez photoshopa jest wręcz ohydna! Wygląda na starszą niż jest!

I co chesz tymi fotkami udowodnić ? może zamieść trochę fotek twojej pupilki Loganuwny... a może tymi fotkami chcesz udowodnić że jesteś ładniejsza od niej ?
Dziewczyno w dobie dziisjejszego internetu, internetu w którym można znależć wszystko twoje fotki tj. fotki w których chciałaś ukazać Spears w najbardziej ochydny sposób uwidaczniają poziom zakompleksienia naszego społeczeństwa.
Tylko nie zapominaj że dzisjejszy wygląd Spears spowodowany jest podupadaniem jej na zdrowiu psychicznym, lekkim zapomnieniem, i dzieckiem które urodziła...

użytkownik usunięty
tomucho77


"Tylko nie zapominaj że dzisjejszy wygląd Spears spowodowany jest podupadaniem jej na zdrowiu psychicznym, lekkim zapomnieniem, i dzieckiem które urodziła... "

Brit już dawno miała się podnieść. Dzieci urodziła już dawno. Twierdzi, że jest w szczytowej formie. Wstawianie do teledysku nie swego ciała i retusz twarzy tak, że jest nie do poznania, są właśnie przyczyną zakompleksienia wśród młodych dziewczyn, które wierzą, że gwiazdy naprawdę są takie ładne. I narzekania chłopków: dlaczego moja dziewczyna tak nie wygląda? Po 2. to jest zwykłe oszukiwanie i pójście na łatwiznę. Mogłaby się wziąć za siebie. Każdy może wpaść w dołek, ok, ale ile można?

Niezapominaj że dołki psychiczne u sławnych ludzi mają inny przebieg i dłużej trwają niż u normalnych śmiertelników a i konsekwencje są inne często gęsto bardziej dramatyczne.
Dam ci przykład aktora Trevora Goddarda czy ostanio Amy Winehouse czy naszego boksera "Diablo" całe szczęście że go odratowali po tym jak się naćpał antydepresantów.
Jestem ciekaw jak ty przemądrzała zadufana w sobie kobietko poradziła byś sobie z czymś takim i jak byś wyglądała.

Na koncercie jest, mnóstwo świateł i dlatego Britney ma takiż oto sceniczny make-up, zdjęcia zza kulis to już zupełnie inna bajka.Tak trudno to pojąć... Podczas ostatniego wywiadu udzielonego stacji MTV, Britney wygląda fantastycznie.
Więc nie wiem o czym mowa.

Etam

Ale ty nie tłumacz jej tego ja ją znam z FW jak sobie ta diewczyna coś zakuduje w głowie to młotem pneumatycznym jej tego nie wybije.
Znając życie pani Logan zapewne uważa że ona jest najmądzrzejsza i najpiękniejsza na świecie a taka Spears przy niej jest śmieciem.

tomucho77

Spoko, wyrażam tylko swoją opinię. Czyjeś frustracje na ten czy inny temat, nie odwiodą mnie ani innych pasjonatów od osoby Pani Spears, wystarczy zdrowy dystans do pewnych spraw.

użytkownik usunięty
tomucho77

He,he. Ty mnie potrafisz rozśmieszyć jak nikt. Co Ty możesz wiedzieć o dedukcji...

"Niezapominaj że dołki psychiczne u sławnych ludzi mają inny przebieg i dłużej trwają niż u normalnych śmiertelników a i konsekwencje są inne często gęsto bardziej dramatyczne."

hahahhaa

A ciekawe co powiesz na ten jej obecny wygląd nie przypominający tego z tych twoich żałosnych fotek...

http://www.youtube.com/watch?v=ZIPVGp-fpR8

użytkownik usunięty
tomucho77

rozwaliłeś mnie. Nie no, nie myślałam, że jesteś aż tak głupi. Ten film to obróbka twarzy Britney i ciało zupełnie innej dziewczyny, bo przecież Britney wciąż nie może schudnąć. Jak można porównywać prawdziwy wygląd (z moich zdjęć) do zrobionego komputerem. To retusz, retusz, retusz- to nie ona. W teledyskach nawet Fergie wygląda ładnie- widziałam ją na żywo i jest bardzo stara jak na swój wiek.

A co widziałaś ją ostatnio czy tylko opierasz się kretynko na stronie pudelek.pl. Nie myślałem że ty jesteś aż tak pierdo*lnięta ale jednak jesteś zdrowo yebnięta.
Ku**a większej bredni nie czytałem w życiu głowa Britney a ciało innej dziewczyny... ahahahahaahha
Weź ty się yebnij dziewczyno o kant stołu w ramach otrzeźwienia albo może zarzyj więcej tego pamiconu bo wiedzę że znowu masz zwidy.
Ku**a debilko weź pierwsze lepsze zdjęcie Spears lub teledysk i porównaj jej figurę, kształt nóg z tym obecnym a może doidziesz do wniosku że jest to ta sama osoba.
Tu masz debilko kolejny teledysk z nią troche wcześniejszy... i co też na nim jest ciało innej kobiety ?
http://www.youtube.com/watch?v=qzU9OrZlKb8

Czy tak ci ciężko pojąć fakt że od kwietnia tego roku Spears intensywnie odchudza się by wyglądać tak jak za dawnych lat.

użytkownik usunięty
tomucho77

Wiem, że się odchudza. Odchudza się cały czas i tyje cały czas- waga Britney się waha. CIAŁO "BRITNEY" W TELEDYSKU "TILL THE WORLD ENDS" NALEŻY DO TANCERKI. Tancerka tańczyła, potem została przyczepiona komputerowo głowa Britney. Tutaj masz fotki:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1376444/Britney-Spears-accused-usin g-body-double-iin-Till-The-World-Ends-music-video.html

Dajesz przerobione komputerowo teledyski jako dowód, aż takim kretynem jesteś? Jakbyś nie zajarzył, to 2 pierwsze fotki- tam widać, że to nie Brit. I co, idioto? Wstyd, że ma się 30 na karku i jest się kretynem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
tomucho77

Nie, jasne, Britney nie stać, na obróbkę teledysku. Faktycznie, biedna jest. Majątek Britney liczy kilkaset milionów dolarów, nie pisz mi, że nie stać ją na obróbkę. Na zdjęciach sfotoszopowanych może i wygląda normalnie, ale wiadomo, że ja odchudzają. Zdjęć przerobionych nie daje się jako dowód. Te zdjęcia, które ja dałam, są z planu teledysku, więc nie możesz tego obalić kilkoma zretuszowanymi na maksa fotkami.

Pomyśl logicznie kogo by było stać aby co miesiąc (bo mniej więcej co tyle wychodzą nowe teledyski Brit) wywalać po kilka milionów dolarów na ich obróbkę.
A gdzie zarobek pytam się ciebie ?
Pomimo faktu że ona jest niezwylke bogata to napewno nie akceptuje takiego roztrwaniania pięniędzy.
Żeby dana płyta poprzez teledyski zarobiła to musi minąć trochę czasu a i tak nie ma pewności że dzięki teledyskowi dana płyta zarobi.
I gdyby w takim tempie Brit wywalała kasę na teldyski to za dwa, trzy lata jej konto było by puste.

użytkownik usunięty
tomucho77

To nie są czasy "Władcy pierścieni", a 3 minutowy teledysk to nie 3 godzinny film. Efekty komputerowe są już w wielu teledyskach i nie kosztują milionów, co najwyżej kilkadziesiąt tysięcy $, dla Brit to malutko, a ją bardziej obchodzi sukces, sława niż sama kasa. Britney Spears jest nauczona zabiegać o sukces. Siedzi w tym gównie od małego.

Jesteś żałosna po trzykroć zgłaszasz moje posty tylko dlatego że mam rację i tylko po to żeby było zawsze na twoim.
Żal mi ciebie nie masz pojęcia o tym o czym piszesz.

Dam ci koleiny przykład Nicolasa Cage który za każdą rolę zgarniał po kilkadziesiąt milionów zielonych a jego majątek w najlepszym okresie jego kariery był wielokrotnie większy niż ten Britneyowy.

I co się stało nie płacił podatków, coraz więcej kupował - rezydencja tam rezydencja tu a kasiora leciała w milionach.

I co się teraz stało jego kilkuset milionowy majątek pękł jak bańka mydlna i teraz Cage musi grać we wwszystkim w czym się tylko da po to żeby bieda nie zapukała do jego drzwi.

" Siedzi w tym gównie od małego" ŻAŁOSNY TEKST TEŻ GO POWINIENEM ZABLOKOWAĆ ale nie zrobię tego żeby pokazać innym jaką jesteś żałosną osóbką... osóbką która nazywa cały dorobek Brit gównem.

I całe szczęście że Brit ma kogoś kto jej pomaga w dysponowaniu majątkiem bo gdyby tak chulała jak ty o tym myślisz (kilka milionów to tu to tam - no przecież stać mnie na to jestem bogata) to w przeciągu kilku lat spotkało by ją to co spotkało wielu sławnych aktorów z Holly - czyli bida z nędzą a przecież byli tacy bogaci a ich majątki liczone były w setkach milionów dolców.

To nie są czasy "Władcy pierścieni", a 3 minutowy teledysk to nie 3 godzinny film. Efekty komputerowe są już w wielu teledyskach i nie kosztują milionów, co najwyżej kilkadziesiąt tysięcy $
ahahahaha tylko nie zapominaj że efekty komputerowe nie są wszystkim co jest potrzebne do stworzenia takiego zmanipulowanego teledysku.
I nie zapominaj że program programowi nie jest równy. Porównaj efekty specjalne z Władcy pierścieni i efekty z filmu Next a może zrozumiesz czym różnią się programy.
We Władcy Pierścieni efekt końcowy był doskonały a w Next efekty specjalne był na poziomie żenującym.
Tym różni się program od programu a za tym idzie jego cena - cena jego wykorzystania.
A po teledyskach Brit widać że te efekty są doskonałe i nie biją po oczach niedoskonałościami.

Ale i tak w tym miescu jeszcze raz ci powtórzę to jest Brit w całej okazałości nie jakiś tam miks jej z jakąś tam tancereczką. Ja nie wierzę artykułom z brukowych-śmieciowych stronek w stylu pudelek.pl czy daily mirror....

Reasumując nie zapominaj że efekty komputerowe nie są wszystkim co jest potrzebne do stworzenia takiego zmanipulowanego teledysku.
Do tego dochodzą opłaty za wykorzystanie programu, opłaty za wynajęcie pomieszczeń i sztabu ludzi którzy to robią.
A nie robią tego w jeden dzień tylko w kilka tygodni. I na koniec trzeba jeszcze tym ludziom zapłacić za to żeby byli cicho i żeby nie puścili pary z ust że na takowym teledysku są dwie osoby a nie jedna.

Tak więc podsumuj to sobie a zobaczysz ile wyjdzie... zapewne będzie to liczba + sześć zer.
Hoolywood to nie zapyziała dziura w której na codzień mieszkasz za markę - nazwę Hollywood trzeba płacić - słono płacić.

użytkownik usunięty
tomucho77

Twoje wypowiedzi są zablokowane, bo wyzywałeś mnie w co 2. zdaniu od kretynek ("zgłaszasz moje posty tylko dlatego że mam rację"- w tych postach było tylko wyzywanie, nic nie udowodniłeś). Piszemy o Brit, a Ty wyskakujesz z Cagem. Nie za bardzo się zagalopowałeś? Brit chyba nie zapłaciła za milczenie, bo wyciekły zdjęcia i znana jest tożsamość tancerki, która odwaliła za Brit robotę- obie by zaprzeczyły, gdyby to nie była prawda. Taka obróbka nie kosztuje miliony, tylko najwyżej dziesiątki tysięcy. Brit pewnie ma zamiar w końcu schudnąć i myśli, że nie będzie musiała wywalać tej kasy w zbyt wielu teledyskach. Ale na razie jej te odchudzanie średnio idzie. Są zdjęcia. Widać wyraźnie, że prawdziwe, a Ty wciąż obstajesz przy swoim i bronisz się tak żałosnymi argumentami "Nicolas Cage to, Nicolas Cage tamto".

"ŻAŁOSNY TEKST TEŻ GO POWINIENEM ZABLOKOWAĆ ale nie zrobię tego żeby pokazać innym jaką jesteś żałosną osóbką... osóbką która nazywa cały dorobek Brit gównem."- gównem nazywam show biznes, pogoń za sukcesem, która zmuszał 11letnią dziewczynkę do wyrzeczenia się dzieciństwa i harówy, do myślenia tylko o tym, które miejsce ma się na Billboardzie- m.in. to zaowocowało późniejszymi depresjami, a nie dorobek Britney.

A ty świętoszko nie wyzywasz mnie od głupich a na innych tematach co robisz ? wyzywasz innych userów od hipkrytów, debili, głąbów, głupków.
Wiesz jesteś tak żałosna hipokrytką zablokowaną na wszystkie argumenty innych userów a zarazem niebywale zadufana i zaślepiona na swoją żałosną osóbkę i swoje wypociny które wypisujesz taśmowo na FW.
Produkuj się w swoim zaślepieniu i głupcie. Kładę na ciebie laskę i na te twoje żałłosne teorie które sobie wyrobiłaś za pośrednictwem bukowych stron internetowych które robią ludziom papkę z mózgów.

użytkownik usunięty
tomucho77

Wyzywam, jak wychodzą na idiotów. Jak są tak zaślepieni jak Ty, ich własne teorie przysłaniają im rzeczywistość, to napiszę: jesteś zaślepiony, ale nie wyzywam od tak od kretynów i zjebów ludzi, którzy wykazują się lepszym myśleniem od mego. A hipokrytką nazwałam kogoś, kto robił tak jak ja i mnie potępiał, a sam udawał świętego Jeśli obrażam Ciebie, to w odpowiedzi na to, że Ty mnie obrażasz. Jak wyśmiałeś moje myślenie, to miałam święte prawo wyśmiać Twoje, bo Ty wtedy wykazałeś się głupotą.

Głupotą to ty wykazujesz się non stop sączysz jad na każdym forum, wiecznie coś ci nie pasuje, wiecznie ktoś jest za gruby, za chudy, zbyt głupi, zrobił sobie jakąś operację lub wstrzyknął sobie botoks.

Pozwolę sobie wkleić ten mój post który zablokowałaś z braku agumentów na niego a zarazem rozwinę jego...

Twierdzisz że to głowa obecna Brit a ciało tancerki ahahahaha tak jest napisane w tym brukowcu a czy tak jest naprawdę to tego nie dowiemy się bo gdyby to wyszło na jaw Brit była by skończona. I jeśli jest to ciało tancerki to i głowę musieli wstawić inną niż ta którą ma obecnie Brit... bo przecież nadal jest gruba, bo "Odchudza się cały czas i tyje cały czas".

A ja ci na to odp. tak....

teledysk z lutego na którym widac że Brit ma nadwagę...
http://www.youtube.com/watch?v=-Edv8Onsrgg

teledysk z kwietnia na którym widać znaczącą poprawę lecz na z twarzy to nie ta Brit z dawnych lat...
http://www.youtube.com/watch?v=qzU9OrZlKb8

Ahahahaha szkoda że dokładnie nie obejrzałaś tego teledysku bo widać na nim dokładnie że to ona i że to jej ciało lekko pucołowate... ciekawe że nikt nie wpadł na pomysła żeby ją radykalnie odchudzić by wyglądała tak jak na tym....

....czerwcowym teledysku....
http://www.youtube.com/watch?v=T-sxSd1uwoU

Jaki jest wniosek a no taki że Brit z tego teledysku czerwcowego jest podobna w 100% do tej Brit z jej oficjalnej strony...
http://www.britneyspears.com/BSNews2.aspx?IconID=1

Wczoraj oglądałem program na Discovery w którym naukowcy jednoznacznie dowiedli że sztuczne implanty w cyckach nie wybuchają pod wpływem nagłej dekompresji lecąc samolotem.
Naukowiec zadał takie pytanko chirurgowi plastycznemu... dodam że jest to najlepszy specjalista w USA od tego typu operacji.

Dlaczego ludzie a raczczej kobiety wierzą w takie teksty że implanty wybuchają?
Chirurg na to odp.... Dlatego bo jakaś tam kobita wymyśliła to i udała się z tą sensacją do brukowej prasy (i Internetu) która wyolbrzymiła to po swojemu.
Chirurg dodał jeszcze że nie należy w takie rzeczy wierzyć bo implanty nie wybuchają - dowiedziono to naukowo ale dopóty dopóki istnieć będą zyeby karmiące się takimi newsami jak również dopóty dopóki będą istnieć śmieciowe brukowce internetowo-gazetowe to ludzie lub durne panienki w stylu loganówny będą w takie sensacje wymyślać a co najgorsze wierzyć w to.

Co się tyczy Fox... Fox nie ma oficjalnej strony a te twoje fotki i zmarszczki są oficjalnie niepotwiedzone - mogą być prawdą lub nie 50/50.

Reasumując nie obchodzi mnie to kto ile ma zmarzczek lub ile ma kg. tłuszczu. Dla mnie liczy się to co dokonała Brit dla światowej muzyki. A to jak wygląda jest jej prywatną sprawą i ma ona do tego prawo bo przecież urodziła dwójkę pieknych dzieciaków a jak wiesz żałosna osóbko po każdej ciąży kobieta tyje.
Ale ciebie zapewne nikt nie tknie uschniesz sama jak palec w du*** sącząc jad w necie do końca swych dni jednocześnie przeglądając brukowe stronki pudelek.pl i daily mirror.

Żal mi ciebie dziewczyno bo niedosyć że masz coś z głową to i na oczy ci się rzuciło. Powiadam ci dziewczyno przestań przeglądać te brukowe stronki w stylu pudelek.pl bo wyżrą ci one doszczętnie te skrawki mózgu które ci pozostały.

I w tym miejscu rozwinę temat... porównaj sobie ten teledysk...
http://www.youtube.com/watch?v=T-sxSd1uwoU
to zdjęcie... http://pl.wikipedia.org/wiki/Britney_Spears
i to zdjęcie... http://en.wikipedia.org/wiki/Britney_Spears ...

...........JULY 2011 powtarzam JULY 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy na tym zdjęciu Brit jest guba tak jak ty twierdzisz ?

A może i wikipedia manipuluje zdjęciami czyli głowa Brit a dół kogoś tam ?

Powiadam ci dziewczyno że tak powinna wyglądać dojrzała kobieta która urodziła dwójkę dzieci która ma 30 lat na karku.

I na koniec zadam ci pytanie jaki ty masz cel w zakładaniu tych durnych tematów i ciągłym zaśmiecaniu forum swoimi wypocinami... że ktoś jest za gruby, za chudy, zbyt głupi, zrobił sobie jakąś operację lub wstrzyknął sobie botoks ?

Mądrzy ludzie oceniają dorobek aktorski, muzyczny a nie doszukują lub wyszukują non stop jakieś sensacje tylko po to żeby komuś dopiec, kogoś zelżyć.

Taka właśnie jesteś ty pusta, ładniutka ale głupiutka dziewczynka która myśli że jest pępkiem świata - świata który obraca się wokół ciebie.
Ale prawda jest inna takie ja mam zdanie i inni tj. dziesiątki ludzi którzy natkneli się na ciebie.

Życzę tobie dziewczynko ogarnij się ze swojej głupoty i pustki.

użytkownik usunięty
tomucho77

Właśnie: JULY- czyli lipiec- wyszedł teledysk "I wanna go", w którym wyglądała o wieleee szczuplej- to jest dowód na zmanipulowany teledysk. Co Ty piszesz o zwracaniu uwagi na aktorstwo, jak oceniasz po wyglądzie? Ja przynajmniej uczciwie oceniam. Mnie nie obchodzą plotki o Beyonce, o Tinie Turner, o Whitney Houston- bo one mają bardziej wartościowy dorobek, wielki talent, ale Britney zawsze funkcjonowała głównie jako gwiazda, a nie artystka i pod takim względem niestety się ją ocenia. A to forum filmowe- jedyne, czym Brit się może w tej kwestii "popisać", to Złota Malina, lepiej o jej aktorstwie tu nawet nie rozmawiać, bo to przedstawia ją w jeszcze gorszej kwestii. Ja się artystów,. ludzi naprawdę utalentowanych nie czepiam, ale takie gwizdki dla sławy? Ich poważnie nie bierze się w tym, co robią.

Szczuplej o ile o 1 cm masz miarkę w oczach nie bądź żałosna nie doszukuj się tego czego nie ma.
Jest taka telewizyjna fraza "kamera wyszczupla".

użytkownik usunięty
tomucho77

Kamera POGRUBIA. Wiedzą to wszyscy. Wygląda na zdjęciach dużo grubiej, tak że rzuca się w oczy. W teledysku "I wanna go" wygląda jak 10 lat temu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ja z nią nie walczę ja na nią kładę laskę ona ma tak zryty beret przez to że jest taka piękna (to piękno zbytnio uderzyło jej do tej jej pustej główki).
Ja tylko próbuję jej udowodnić że nie ma racji i że jej myślenie jest błędne.

Jak bardzo pasują do twojej żałosnej osóbki te słowa z naszej reklamy...

Kto ty jesteś? Polak mały . Lubie zaczepki i jestem zuchwały. Mamy w historii wielu kozaków. Waleczność - to cecha polaków . Dziś przyznam polak , otwarcie co boli. Na świat sie otworzyć i napić hoop coli
to z tym chłopakiem czarnoskórym:
Kto ty jesteś? Polak mały. Duma ojczyzna i naród cały. Polak narzeka na co sie trafi i bez powodu psiaczyć potrafi. A gdy dobrego coś sie przydarzy tego nie poznasz po jego twarzy. Tak z marudzenia naród nam słynie. Chyba pesymizm w żyłach nam płynie. Mnie? Nic nie strzyka, w krzyżu nie łamie, wszystko jest spoko. Świetnie sie bawie. To nie po polsku tak sie wciąż cieszyć? Jeśli to grzech jest, to wole grzeszyć. By sie otworzyć wystarczy chcieć. Hoop cole pić i głowe otwartą mieć.
to z tym chłopakiem:
Kto ty jesteś? Polak mały. Naród w zawiści aż trzęsie sie cały. Zazdrość nas toczy lecz lubie rodaków, niech im sie wiedzie nie mają braków. Pół litra niech każdy ma na głowe. Hoop coli rzecz jasna , w butelce pół litrowej.

Moja droga zawiść ciebie toczy bo nie potrafisz przyjąć do siebie faktu że ktoś może być od ciebie lepszy, ładniejszy.
Te twoje zachowanie powoli przeradza się w paranoję, psychozę i obsesję.

Radzę ci jak najszybciej udaj się do dobrego psychiatry albo wyloguj się stąd na stałe a zaloguj się na stronie pudelek.pl tam jest twoje miejsce.
Tam znajdziesz ludzi swojego pokroju, sączączych non stop jad wymieszany z zawiścią i zazdrością.

użytkownik usunięty
tomucho77

Nie, ja w odróżnieniu od Ciebie nie jestem częścią masy chłonącej wszystko, co dają media. Paranoję masz Ty, wyolbrzymiając wszystko. To, że ktoś nie jest tak ślepy i nie płynie z prądem (jak zdechłe ryby), to o niczym nie świadczy. Ja się nie czepiam artystów.

A ja w odróżnieniu od ciebie nie chłonę wszystkiego co serwują brukowe kolorowe gazetki i brukowe stronki internetowe.
I w tym miejscu przemawia pzrez ciebie po raz kolejny hipokryzja - ty nic nie chłoniesz - ahahahahahaha.
Chłoniesz i to jeszcze jak, chłoniesz wszystkie sensacje, ploteczki, zmarszczeczki, botoksiki, fałdy tłuszczu - to wszystko co jest nagłośniane w tych brukowcach.
Moja droga gwoli ścisłości Beyonce też na swoim koncie ma nominację do żałosnej nagródki zwanej Złotą Maliną.
Tak więc pod tym względem jest tylko odrobinkę lepsza od Brit.
Ahahahahaha nie czepiasz się artystów dobre... dobre ale ten tekst jest niezwykle durny.
Czyli co to wszystko co dokonała Brit nie jest dorobkiem artystycznym ?
No to jeśli nie jest to czym jest ?
Ciekawe podejście szkoda że niezwykle żałosne - tylko nie zapominaj że setki milionów ludzi uznało Brit za gwiazdę i za artystkę a dowodem tego są jej platynowe, diamentowe i złote płyty.

Zgoda ty nie czepiasz się artystów tak nie czepiasz się ich w dosłownym słowa znaczeniu, natomiast czepiasz się ich życia prywatnego to jak wyglądają, to ile ważą oraz to ile operacji plastycznych przeszli.
Moja droga to mi zalatuje zawodem zwanym "Paparazzi" - ten zawód to hańba dla dziennikarstwa to nie są ludzie to są hieny wyzute z wszelkich oznak człowieczeństwa.

użytkownik usunięty
tomucho77

Znowu porównujesz sukces komercyjny do bycia artystą. Artysta tworzy, a nie jest tworzony, za Brit tworzą inni, ona tylko tańczy i rusza ustami na koncercie, bo przecież na żywo nie zaśpiewa. Nie jest artystką. To, że sprzedaje platynowe płyty, nie świadczy o tym, że jest artystką. Dziś kicz jest popularny- o tym co najwyżej świadczą platynowe i złote płyty Britney czy naszej Dodzi. Beyonce, oprócz nominacji do Złotej Maliny, ma również nominację do Złotego Globu. Pisanie, że jako aktorka jest tylko trochę lepsza od Britney, to przegięcie. "Zgoda ty nie czepiasz się artystów tak nie czepiasz się ich w dosłownym słowa znaczeniu, natomiast czepiasz się ich życia prywatnego to jak wyglądają, to ile ważą oraz to ile operacji plastycznych przeszli.Moja droga to mi zalatuje zawodem zwanym "Paparazzi" - ten zawód to hańba dla dziennikarstwa to nie są ludzie to są hieny wyzute z wszelkich oznak człowieczeństwa."- nie nie czepiam się artystów, ale Britney Spears, Jennifer Lopez, Megan Fox czy Selenka Gomez to dla mnie co najwyżej gwiazdy, a nie artyści. Przyczepiłam się tylko kłamstwa Fox i Spears i nie kłam bezczelnie, że śledzę obsesyjnie wszystkie ich wpadki, plotki o nich itp. Żeby zauważyć, że Fox nakłamała z fotkami, wystarczy wejść na jej profil na facebooku, a żeby zobaczyć, że Spears wysłużyła się tancerką, wystarczy obejrzeć jej teledysk i zdjęcia. A nie czytać szmatławce- ale te powierzchowne wnioski, które wysuwasz pasują do Twojej głupoty, więc nie dziwię się.

Ale to ci nie daje prawa żeby je lżyć. A może ktoś ci dał prawo na lżenie Britney Spears, Jennifer Lopez, Megan Fox czy Selenki Gomez.
Popatrz na siebie czy ty jesteś taka święta za jaką się uważasz.
Dam ci taki przykład debilko...
Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień... zapewne ty byś w nią rzuciła bo jesteś przecież bez skazy...
...piękna dziewczynka tylko mózgu zero.

użytkownik usunięty
tomucho77

Lżyć? Lżyć to obrzucać obelgami- a prawda (do której one nie potrafią się przyznać, przynajmniej w przypadku Fox), to żadne obelgi. A kto dał im prawo do kłamania milionom ludzi, dzięki którym mają kasy jak lodu? Zarabiają na ludziach, z wdzięczności mogłyby chociaż być szczere, a nie robić idiotę z kogoś, na kim zarabiają miliony. Ja ich nie wyzywam od tak i nie potępiam, żeby jakoś odreagować, tylko potępiam za bezczelność.

Nie potępiasz tylko zazdrościsz im sławy i pieniędzy nie bądź hipokrytką.

użytkownik usunięty
tomucho77

Odpowiedź idealnie potwierdzająca, że Twój umysł przestał się rozwijać w 10. roku życia. Tylko dzieci krzyczą: "zazdrościsz", jak nie mają argumentów. Inna sprawa, że z Britney w życiu bym się nie zamieniła.

A twój zatrzymał się w 11 roku życia skoro twierdzisz że słowem "zazdrościsz" operują tylko dzieci.

użytkownik usunięty
tomucho77

"jak nie mają argumentów"- tego nie doczytałeś? Jak spróbujesz tym razem tłumaczyć głupotę? Wg Ciebie krytykowanie sław to zazdrość- tak uważają dzieci. Większość świata zazdrości Rebecce Black piosenki "Friday"- to Twoje zdanie.

tomucho77

Tomucho, daj spokój. Tak można gadać w kółko, tylko ją nakręcasz i prowokujesz. Cokolwiek nie napiszesz ona i tak Ci odpyskuje i weźmie jałowy argument z kosmosu. Kompletnie bezsensu dyskusja, nie widzisz tego? Radzę Ci odpuść i radzę to wszystkim. Tylko tak można z nią "walczyć" i tylko tak można zamknąć jej usta, nie odpisywać, aż nie będzie komu komentować jej jakże inteligentnych wypowiedzi.

użytkownik usunięty
appleflower

nie ośmieszaj się. Tak zamknięci i ślepi ludzie nie powinni się publicznie wypowiadać.

tomucho77

Tomucho, widzisz? Im więcej się napisze, tym większa będzie to pożywka dla pasożyta. Na jedno twoje słowo i argument przypada 50 owej użytkowniczki. Z taką hipokryzją, brakiem logicznego myślenia i egocentryzmu się jeszcze nie spotkałam. Może, kiedy będę miała zajęcia z psychiatrii na studiach, dowiem się jak nazywa się taka choroba. Użytkowniczce Brooke życzę wszystkiego dobrego, ogarnięcia się i dystansu. Pozdrawiam.

appleflower

Masz 100% rację olejmy ją ciepłym moczem.

użytkownik usunięty
appleflower

"Na jedno twoje słowo i argument przypada 50 owej użytkowniczki."- hahha, żałosne doprawdy. Piszesz kompletne bzdury, ale zadbaj, dziecko, żeby chociaż były kłamstwem, w które można uwierzyć.

Proszę to wywiad dzisiejszej Brit:
http://www.youtube.com/watch?v=Zwkd1D4QU9g
Jak widać wygląda świetnie
Tu następny:
http://www.youtube.com/watch?v=LSud01bxO0U&feature=related
Całkiem różni się od zdjęć z koncertów:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones